Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa biegaczy, triathlon


Rekomendowane odpowiedzi

na olimpijskim też i rower krótszy był... ktoś po jajach za to powinien być okopany :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerwane więzadło i uszkodzone lekotka

Miałem to samo kilka lat temu i nadal czuję skutki. Czasami kolano przeskoczy tak, że przez kilka dni napierdziela jak cholera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja artroskopię miałem 2 razy. Po pierwszej nie mogłem chodzić bez kul(lekarz spierdzielił zabieg), po drugiej wstałem na nogi od razu po zabiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem w stanie kupić dobry pulsometr do 300 zł ? Potrzebuje go tylko do treningu w próbie Harvard step-up, ponieważ chce startować na strażaka zawodowego.

Edytowane przez Szati 1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was biegaczy pytanko bo stoje nad wielkim dylematem, Moje Aciscy GEL-PULSE 4 wydaje mi się, że straciły swoje właściwości amortyzacyjne, przebiegłem w nich ponad 1300 km. Czas kupić sobie nowę buty, biegam ze środstopia, mam nutralną stopę, biegam 4x w tyg po 6-8km, mam prawie 2 m wzrostu i waże 105kg. Butów na rynku jest masa moża się pogubić dlatego pisze do Was. Teraz za dobre buty (tak mi się wydaje) trzeba dać 400 zł+ szczerze powiem że wolałbym nieco tańsze, może macie jakieś propozycje?. Myślałem nad tymi:

http://www.runexpert.pl/product-pol-6857-Buty-do-biegania-New-Balance-Fresh-Foam-BORACAY.html

http://www.runexpert.pl/product-pol-6878-Buty-do-biegania-New-Balance-VAZEE-PACE.html

Może coś z Nike? słyszalem ze modele PEGASUS są dobre.

Pomożecie?

Edytowane przez eXik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam ascicy nimbusy lub mizuno enigmy, jestes ciężki potrzebujesz papci z amortyzacją, idz do sklepu z butami niech Ci coś doradzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...