Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa biegaczy, triathlon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

wczoraj robiłem 1 raz trening zakładkowy

musisz przyznać, że to jest całkiem inne doświadczenie :grin:

Musze coś zmienić w przygotowaniach do pełnego IM

taaa :grin: więcej biegania, pływania i jazdy na rowerze.... :grin:

tak zupełnie co innego, ale mega pozytywnie

Nie mogę tak cisnąć na rowerze, bo potem puchne na biegu

Opublikowano

po rowerku- zacznij powoli, wiem, że jest ciężko, bo nogi po długim pedałowaniu- "same" biegną szybko, ale, tu jest właśnie klucz, po rowerze- negative split , a już szczególnie na długim dystansie, gdzie sporo energii zużywasz, żeby dobry czas na rowerze uzyskać, a nie stracić na biegu, w sprincie- tego nie da się osiągnąć, bo i za bardzo nie ma czasu na to, ale na połówce, czy pełnym- wszystko trzeba uwzględnić- jeden błąd kosztuje dalsze pozycje, lub całkowitą rezygnację z dalszej walki

Opublikowano
  • Autor

dokładnie jak mówisz , po rowerze muszę przebiec 5km zebym wjechał w rytm.

Za tydzień w niedziele IM 70.3 Gdynia :)


Ps. trafił mi się cervelo p2k, stara maszyna ale w idealnej kondycji. teraz szukam felg, najlepiej dysk na tył przód stożek min 50. Daj znac jak będzies zmiał coś na stanie i rower i felgi, jestem zainteresowany sprzętem z UK

Opublikowano

jak coś będzie- nie ma problemu


Za tydzień w niedziele IM 70.3 Gdynia
powodzenia :wink:
Opublikowano
  • Autor

dzieki, celuje w 5:45

Opublikowano

ja sobie postanowiłem, że dystans 70,3, zrobię na lato na przyszły rok, ale nie pod szyldem IM, bo cutoffy są zbyt rygorystyczne...

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Leci ktos z klubowiczów w Biegu Niepodleglosci w Gdyni (11.11) ???

Widze, ze sa tez ludzie od Tri. Ktos Poznań olimpijska ćwiartkę w lipcu 2016 startuje???

Opublikowano

Widze, ze sa tez ludzie od Tri
no coś tam kombinujemy :decayed:
Opublikowano
  • Autor

:)Ćwiartki nie, ale pełnego IM tak

Opublikowano

Zbyszek, jak poszło w Gdyni na połówce?

Opublikowano
  • Autor

za***ista impreza. trasa pływacka w morzu mega przezycie :) Do tego trasa kolarska mokra, dużo gleb widziałem. Tras abiegowa za***ista w centrum plus promenada. Ogólnie najlepsze zawody najakich byłem. Czas 5:37:40 pobita życiówka o 30 min.

Domino, potrzebuje pełne koło tył 700x23, najlepiej mavica pod oponę, z alu obręcza do hamulca masz coś moze?

Edytowane przez cocoo24

Opublikowano

Domino, potrzebuje pełne koło tył 700x23, najlepiej mavica pod oponę, z alu obręcza do hamulca masz coś moze
nic nie widziałem, ale jak coś będzie dam znać :wink:

5:37:40 pobita życiówka o 30 min.

:naughty::naughty::naughty:
Opublikowano
  • Autor

i potrzebuję też coś uszkodzone w sensie nie nadajace sie do jazy


ps. Panie adminie, dpisz prosze w temacie wątku triathlon :)

Opublikowano

ps. Panie adminie, dpisz prosze w temacie wątku triathlon
no masz :lol1:
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

dzięki :)


co tak cicho, chwalić się jak przygotowania :)

Opublikowano

w maju sprint, potem czerwiec olimpijski, w zależności od ilości miejsc, potem we wrześniu kolejny sprint, na otwartym, ale się zobaczy jeszcze ?:wink4:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ktoś z Was startuje w Piasecznie ? Ja mam przewidziane 5 imprez na ten rok.

Opublikowano

5 imprez na ten rok.
jakie dystanse?
Opublikowano

5 imprez na ten rok.

jakie dystanse?

W większości ćwiartki, natomiast Susz standardowo sprint, za to w Gdyni 70.3 :)

Opublikowano

za to w Gdyni 70.3
ja sobie poczekam na taki dystans jeszcze :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.