Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa biegaczy, triathlon


Rekomendowane odpowiedzi

no szczególnie z ilością czasu na treningach, ktore powinienem robić, a które robie. Mam 1 dzienie, teraz bez biegania, zastepuje je pływaniem, bo mi achilles sie przeciążył. Macie jakieś sposoby na niego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Macie jakieś sposoby na niego
mało ruchu, lub usztywnić, masaz i rozciąganie, ale wiadomo, że najlepiej z jakimś fizjoterapeutą to trzeba skonsultować- nie bój się ich- nie pogryzą, a samemu, to się nie wyleczysz :lol1:

ja w tym roku próbuje poprawić czas na sprincie, choć będzie ciężko, bo Brytyjska organizacja TRI, zmieniła zasady i na sprintach, w basenach jest teraz 400m, a nie, jak było 500, robią max trzy grupy, po każdej grupie- przerwa, czyli najpierw najwolniejsi- czyli ja i reszta emerytów, potem średniaki i oczywiście PROsi, co rok temu wyskoczyli z basenu, jako ostatni, a skubaniec jeden na ostatnim rondzie, przed T2 jeszcze mnie wyprzedził na rowerze... :facepalm::grin: to w maju :wink4:

potem w czerwcu olimpijka na jeziorku, ale to będzie inny wysiłek, bo sprint, to każdy wali "pralkę" w basenie na maxa, bo krótki dystansik, tam już będzie dłużej, choć wariatów nie braknie, by pocisnąć, jak torpeda :lol1: to będzie debiut na otwartym akwenie i w piance, trzeba będzie się przeprosić z Morzem i popływać troszku :kox: , tylko, żeby to trochę cieplejsze było, to bym nic nie mówił, a to zimne jest tak, ze jaja urywa... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda zaczynam z bieganiem (nie lubię biegać) dzisiejszy dystans 8,06km czas 42,50min. Jak na razie jestem zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak na razie jestem zadowolony
tylko nie rób nic na siłę, bo robić coś, co nie sprawia przyjemności, lub wręcz powoduje niechęć- to torturowanie samego siebie... :lol1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w tym roku 4 ćwiartki (w tym jedna szfateta) i poza tym troche biegania na dlugich. ogolnie najwiecej tyram na basenie bo to u mnie slabszy punkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Wybrałby się ktoś na runmageddon wrocław 30 lipaca?? Mamy na tą chwilę 4 osoby w drużynie - cel przebiec i się dobrze bawić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1:36:40 sprint dzisiaj- 5 minut lepiej, niż w zeszłym roku, pod wiatr i tylny zacisk od hamulca zaciśnięty cały czas :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak tam wyniki

u mnie życiówka 1/2 w Sierakowie w 5:12:50

w sobotę 1/4 , za tydzień w niedzielę olimpijka, a za 38 dni pełny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam "połówkę" w sierpniu robię- to nie wiem, jaka życiówka będzie- Zbyszek- podaj wyniki poszczególnych, jak z rowerem i połówką? a na pełny dystans- jaki czas obstawiasz i to będzie pod flagą IM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

317 302 M30-34 70 00:38:53 00:06:18 02:29:55 00:02:25 01:56:22 05:13:53

Pełny jest pod flagą challenge, i są to mistrzostwa europy na długim, obstawiam koło 12-13h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pełny jest pod flagą challenge, i są to mistrzostwa europy na długim, obstawiam koło 12-13h
no to powodzenia :wink4: moja "połówka" będzie http://www.castlestriathlon.co.uk/ nie ma offcut time'ów, co mi pasuje, bo wolno pływam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę czasu jeszcze jest, trzeba sie przygotować, bo to juz nie przelewki jakieś, tylko porządny dystans :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Biegam 3 razy w tygodniu po 7 km po asfalcie. Ale muszę kupić nowe buty w cenie do 300 zł.

Mam coś na oku ale proszę was o opinie i co będzie odpowiednie :)

http://allegro.pl/buty-nike-air-max-2015-granatowe-698902-402-r40-45-i6300461809.html

Chciałbym aby amortyzacja była jak najlepsza ale niestety bariera pieniężna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja cały czas biegam w Nike'ach, kilka par już zużyłem po asfalcie głównie- ale dobra rada- podejdź do sklepu i przymierz- nie kupuj butów do biegania on line :wink4: zakładasz i sie przejdź po sklepie- coś nie pasuje- nie bierz, nie licz, że się rozejdą- dzisiaj buty są robione w większości ze sztucznych materiałów, przyjaznych dla skóry- mają przylegać do nogi, jak skarpeta, jeśli nie przylega i coś uwiera- oznacza to, że dany typ buta- nie jest dla Twojej anatomii stopy- szukaj wtedy innego rozwiązania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu postaram się kupić buty i zrobię tak jak piszesz, żeby przymierzyć w sklepie. Ale celować głównie w markę nike?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niekoniecznie- ja akurat jestem przywiązany do nike, bo mi pasują, np asics, czy puma robi w większości za wąskie z przodu, więc trzeba szukać anatomicznie najlepszych, żeby po dłuższym biegu- odciski się nie robiły, czy nawet paznokcie nie schodziły, od dłuższego czasu -jakieś prawie 3 lata używam nike vomero

https://cdn.sportsshoes.com/product/N/NIK10088/NIK10088_1000_1.jpg

nie miałem lepszych i wygodniejszych butów- owszem, mam nowe do biegania, bo co jakiś czas buty trzeba zmieniać, ale wracam do nich dosyć często :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwile mi zeszło ale w końcu zakupiłem

http://store.nike.com/pl/pl_pl/pd/meskie-buty-do-biegania-air-zoom-structure-19/pid-10864821/pgid-11175727

Dla mnie bardzo miękkie ale takie chciałem. Zobaczymy co wyjdzie w praniu. Dzięki Dominik za pare wskazówek :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...