Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa biegaczy, triathlon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Moze być niezła jazda, pływanie w nocy :)

Opublikowano

pływanie- to nic, bo boje na pewno oświetlone będą- czujesz wyścig na rowerach po parku w nocy? :kox::kox::kox::facepalm: , ciekawe ilu rannych będzie :grin:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Czy ktoś już może biegał w rzeźniczku?

http://www.biegrzeznika.pl/

Zapisałem się na ten rok i póki co zaczynam szlifowanie formy

na zimowych biegach górskich w Falenicy :wink:

Opublikowano

Ja na rzeźnika za cienki narazie ale kiedyś. A na bieg w Gdyni juz zapisani? Ja się zapisałem zobaczymy jak to będzie,moja pierwsza taka impreza.

Opublikowano

Raz pobiegniesz i nie bedziesz mógł sie doczekać kolejnego ;)

Opublikowano

Po biegu ciśniem na browar pod sklep

Opublikowano

Czy ktoś już może biegał w rzeźniczku?

http://www.biegrzeznika.pl/

Zapisałem się na ten rok i póki co zaczynam szlifowanie formy

na zimowych biegach górskich w Falenicy :wink:

Korzeń biegł chyba ze dwa razy :wink:

A na bieg w Gdyni juz zapisani?

lecisz 10km :wink:
Opublikowano

Po biegu ciśniem na browar pod sklep

po bieganiu zawsze pije piwo ;)
Opublikowano
  • Autor

piwko podobno dobrze działa na zakwas:)

Panowie, szlifuje formę, jak wasze powroty do formy po zimie?

Opublikowano

jak wasze powroty do formy po zimie?
trochę ciężko, ale daję radę :wink: całkiem inny tryb ćwiczeń i dystansów czeka mnie w tym roku
Opublikowano

Ja w sobote zrobilem w blocie i sniegu 10,5 km,moj kolega mnie wyciagnal bo za 3 tygodnie robi 60 km .... :naughty:

Opublikowano

:hi:

Panowie amator potrzebuje Waszej rady, trochę się rozbiegałem, niestety głównie twarde nawierzchnie, jest ochota na więcej ale stawy dokuczają troszkę. Pomyślałem o zwiększeniu amortyzacji. Obecnie mam jakieś biegówki joma, patrząc po wytarciu podeszwy to chyba mam skłonności do supinacji, (przetarcia po zewnętrznej stronie)

Zastanawiam się między Adidas supernova boost glide 6 a Asics gel cumulus 16, ktoś doradzi między tymi dwoma a może poleci coś innego ?

Opublikowano

jeśli pomiędzy tymi dwoma- to Asics, a jeśli inne to ja biegam w Nike vomero 9, teraz, poprzednio nike pegasus 30, głównie asfalt, a jeśli stawy dokuczaję- wsiądź na rower czasami ;-)

Opublikowano

:hi:

Panowie amator potrzebuje Waszej rady, trochę się rozbiegałem, niestety głównie twarde nawierzchnie, jest ochota na więcej ale stawy dokuczają troszkę. Pomyślałem o zwiększeniu amortyzacji. Obecnie mam jakieś biegówki joma, patrząc po wytarciu podeszwy to chyba mam skłonności do supinacji, (przetarcia po zewnętrznej stronie)

Zastanawiam się między Adidas supernova boost glide 6 a Asics gel cumulus 16, ktoś doradzi między tymi dwoma a może poleci coś innego ?

Witaj,

Miałem podobny problem.

Biegałem po twardych nawierzchniach i po czasie stawy dały o sobie znać. Dodam, że mam raczej tendencje do pronacji.

Po przymiarkach różnych modeli butów zdecydowałem się na obuwie z maksymalnym suportem i amortyzacją czyli Asics gel evolution 6:

http://www.wiggle.co.uk/asics-gel-evolution-6-2e-width-shoes-ss12-1/

Spróbuj je przestestować,

Pozdrawiam!

Opublikowano

no jak tam? biegacie coś? bo ja na razie się opierdalam, do 22, potem zaczynam cykl :wink:

Opublikowano

Coś tam się dzieje

Opublikowano

półmaraton - 1.43
:naughty::naughty::naughty:
Opublikowano

Coś tam się dzieje
trenuj, trenuj, bo Gdynia niedługo :grin:

Wiesz to mój pierwszy narazie więc tak do końca nie wiedziałem jak rozłożyć siły ale po przebiegnięciu miałem na tyle siły że mógłbym jeszcze 10km zrobić :wink:

ale teraz na następnym będziesz wiedział, jak to rozegrać taktycznie

Opublikowano

A Wlodi dalej wk***ia....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.