Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Brak ogrzewania po stronie kierowcy w A4 1.9TDI z 2003r.


tommy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Przeleciałem już chyba wszystkie tematy i nie znalazłem rozwiązania mojego problemu.Od jakiegoś czasu mianowicie ciepłe powietrze dmucha tylko po stronie pasażera,niezależnie jaką temperaturę sie ustawi po stronie kierowcy dmucha zawsze zimne.Wiem ze trzeba go podłączyć pod VAG-a ale nie mam takowego dlatego zanim podjadę gdzieś na diagnozę chciałbym spytać na forum.Może miał ktoś podobny przypadek i wie gdzie tkwi problem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie ktoras klapka sie zaciela , trzeba zrobic nastwy podstawowe climatronica , chyba ze silniczek padl :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbierałem już od strony pasażera i zmieniając temperaturę po stronie pasażera pracuje jeden silniczek,ale jak zmieniam temperaturę po stronie kierowcy(tam gdzie nie grzeje) to jest cisza - nic się nie rusza.I teraz pytanie,czy silniczek odpowiedzialny za temperaturę u kierowcy znajduje sie po stronie pasażera czy kierowcy ? Bo jeśli po stronie pasażera to raczej padł silnik. :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silniczek nastawczy klapy lewy znajduje się od strony kierowcy. Trzeba odkręcić osłonę pod kierownicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze problem jest rozwiązany.Rozebrałem od strony kierowcy i silnik stał niezależnie od temperatur jakie wybierałem.Rozruszałem klapy i faktycznie ruszyło,dostęp masakra :kox:.Teraz grzeje jak trzeba,tylko nie wiadomo jak długo :wink4:

Tak czy inaczej dziękuje za pomoc.I obeszło się bez niepotrzebnych kosztów.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, mam ten sam problem w swojej A4 z 2002r. Dzisiaj ściągnąłem ta półkę pod kierownica i jedno co tam zobaczyłem to jedna wielka plątanina kabli. Podpowiedz mi, gdzie te klapy od strony kierowcy są. A dojście tam, to po prostu masakra!

Może dysponujesz jakąś fotką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...