Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ile dałeś za bixy :decayed:

Kupiłem bixy z odblysnikami do regeneracji (wiec kupilismy uzywane soczewki w b. dobrym stanie) + Mario... przerobił przesonki

Bixy 700+180soczewki+100 za przerobienie=980pln czyli jakieś 200ojro :tongue4:

Dodam, że lampy z całym osprzętem (żarówki, żarniki, kable, przetwornice :naughty: )

Opublikowano
  • Autor

znowu trzeba tałzena szykować :wallbash:

Gołe lampy kupisz z 600-700+ 2x przetwornica 600 + żarniki 200 + kable ? + inne żarówki

Także myślę kolo 1500 szykuj :polew: o autopoziomie nie wspomnę :decayed:

To co ja dałem to była okazyja hehehe

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Założyłem dzisiaj nowe graciochy hihihi :naughty:

1. Bixy (dzięki Mario...)

301220111212.jpg

301220111211.jpg

2. Lampy tył

301220111213.jpg

3. Listwy S4 ori :naughty:

listwy.jpg

Opublikowano

Z lampami tył się nie popisałeś, ale listw zazdroszczę :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ale dalej koza straszna :>

Ciasny gleba i koła to będzie zwieńczenie rezania zewnętrznego :tongue4:

Opublikowano

Z lampami tył się nie popisałeś, ale listw zazdroszczę :wink4:

+1

Opublikowano
  • Autor

Z lampami tył się nie popisałeś, ale listw zazdroszczę :wink4:

+1

Co to jest to +1 :?:

Opublikowano

Z lampami tył się nie popisałeś, ale listw zazdroszczę :wink4:

+1

Co to jest to +1 :?:

To oznacza, ze podzielam opinie wyrażoną przez cytowana osobę.

Opublikowano
  • Autor

Mi się lampy podobają i ładnie świecą. Niestety zdjęcie tego nie pokazuje. Drażni mnie szara obwódka, którą zlikwiduje i

[br]Dopisany: 02 Styczeń 2012, 21:09_________________________________________________Doszła właśnie gałka od virusa

P.S. Virus masz strasznie szorstkie rece (żeby tak ją zajechać) :polew: :polew:

A dzięki i tak przed założeniem przejdzie renowację :wink4::decayed:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 11:01_________________________________________________Lepsze foty lamp tył

301220111216.jpg

301220111215.jpg

Opublikowano

Lepsze? :gwizdanie:

Dla mnie :sick3:

Opublikowano
  • Autor

Mlody każdy robi dla siebie :wink4:

Opublikowano

Wiadomo :) Ja bym takich nie założył :cool1: pozdr

Opublikowano

Wiadomo :) Ja bym takich nie założył :cool1: pozdr

Me too :decayed:

Opublikowano

Mlody każdy robi dla siebie :wink4:

To fakt każdy robi dla siebie. Ale one są ochydene nie lepiej już LED :)

A Młody jest na tym forum jeden :cool1:

Opublikowano

moim zdaniem te lampy szpeca auto, zostatnich gratow to nic poza listwami mi sie nie widzi, ale w koncu to Twoje auto

Opublikowano

Mi też się nie podobają te lampy :thumbdown:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

To wasze zdanie i je szanuje :wink4:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 13:45_________________________________________________Dzisiejszy dzień był bardzo pracowity. Małe wypłukanie benzyną oleju z intercollerów w TT i A4 oraz założenie zderzaka przód S4 :naughty:

Zaczęliśmy z kumplem o 9 rano skończyliśmy o 21:30 masakra :wallbash:

Ściągnięcie zderzaka w A4 to masakra, dostęp do niektórych śrubek żadem :wallbash: :wallbash: :wallbash::rant: Inżynierowie z audi to chyba lubią ludziom utrudniać życie :bicz: Ale dałem rade z kumlem :> Jesteśmy bogatsi o nowe doświadczenia :decayed:

Zrobiłem też próbną jazdę i stwierdzam ze autko się trochę odmuliło :decayed:

A tak to wyglądało:

150120121273.jpg

150120121274.jpg

150120121272.jpg

150120121275.jpg

150120121276.jpg

150120121277.jpg

150120121287.jpg

I zrobiłem w dzień foto lamp tył które się tak wszystkim podobają :gwizdanie: :tongue4:

140120121271.jpg

Opublikowano

mam takie same lampy :polew: no i jak ktos jest zainteresowany to sprzedam bo naprawde sa :thumbdown: no ale jak Ci sie podobaja to bardzo fajnie :gwizdanie: ogolnie 4ka ladna przedemna dluga droga :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

Te lampki przejdą małe rezanko znikną szare obwódki i będzię delikatna ściema całych lamp :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.