Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie mogę patrzeć na te chromy :bag: Niby tutaj jest antracyt czy jakoś tak ale i tak jak chrom wygląda :decayed: Nie myślałeś o shadow? :black:

Opublikowano

b6 1,8tq to mój następny samochód - :good:

Opublikowano
  • Autor
Nie mogę patrzeć na te chromy :bag: Niby tutaj jest antracyt czy jakoś tak ale i tak jak chrom wygląda :decayed: Nie myślałeś o shadow? :black:

Na żywo się prezentuje super na zdjeciu tego nie widać mi sie podoba tak jak jest i raczej nie zmienie:tongue4:

---------- Post added at 20:02 ---------- Previous post was at 20:01 ----------

b6 1,8tq to mój następny samochód - :good:

Napawde polecam. Frajda z jazdy murowana:thumbup:

Opublikowano
Na żywo się prezentuje super na zdjeciu tego nie widać mi sie podoba tak jak jest i raczej nie zmienie:tongue4:

---------- Post added at 20:02 ---------- Previous post was at 20:01 ----------

Napawde polecam. Frajda z jazdy murowana:thumbup:

Zależy czym jeżdziłeś wcześniej bo dla mnie szału nie ma, lepiej jeżdziło mi się 2,5 tdi.

A co do chromów do moje grille S4 w chromie właśnie się malują w czarny mat, znajomy lakiernik malował grill w jakims ***daju i powiedział że jak mu przywioze w 30 min to mi gratis pomaluje :)

Opublikowano
  • Autor
Zależy czym jeżdziłeś wcześniej bo dla mnie szału nie ma, lepiej jeżdziło mi się 2,5 tdi.

Chodziło mi o napęd Q a nie o sam silnik:cool1: a jeździłem 300konnym nissanem silvia s14, 270 konną TTką, 230konnym RX8 i Suprą:tongue4:

Ale napęd Q jest bomba:punk: Moje następne auto też będzie Q

A chrom czy czarny mat to kwestia gustu, dla mnie czarne grille tracą na uroku i giną na aucie zwłaszcza te S4:kwasny:

Opublikowano
Chodziło mi o napęd Q a nie o sam silnik:cool1: a jeździłem 300konnym nissanem silvia s14, 270 konną TTką, 230konnym RX8 i Suprą:tongue4:

Ale napęd Q jest bomba:punk: Moje następne auto też będzie Q

A chrom czy czarny mat to kwestia gustu, dla mnie czarne grille tracą na uroku i giną na aucie zwłaszcza te S4:kwasny:

Ja porównywałem auta o tej samej mocy :) jęzdziłem też autami powyżej 300koni ale tych nawet nie porównuje bo to inna bajka,

A z obwódkami, tak jak piszesz ile osób tyle gustów, ważne że sie Tobie podoba

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj zamontowałem w końcu heble s4 na przód :banan:

Opublikowano
  • Autor

Zdjęcia jak znajdę chwilę

Opublikowano
  • Autor

No i są foty hebelka S4:naughty: Zimmy 345mm i klocki Ferrodo FDS Performance:naughty:

img4064x.jpg

2heble.jpg

1heble.jpg

---------- Post added at 22:55 ---------- Previous post was at 22:54 ----------

I najnowsze foto

2s4d.jpg

Opublikowano

:thumbup1: Ja bym trochę inaczej to pomalował i odpuścił sobie te CCCO na zacisku ale jest good :)

Jak tam hamowanie? Ale wielki wygląda ten zacisk za kołem 17" :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Auto wyhamowuje szybciej ale jeszcze zbyt mocno nie hamuje bo się jeszcze tarcze z klockami docierają

Opublikowano
  • Autor

Auto umyte

95939573.jpg

81943556.jpg

A jutro wymiana DV:naughty:

1dv.jpg

Opublikowano

Atakuj heble tył ... bo teraz to jak by ich tam nie było :polew:

Opublikowano
  • Autor

Może kiedyś. Teraz skończe s4 body plus pakiet moc

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

no i auto pojechało do malowania: zderzak tył S4, klapa US, i progi z listwami S4 w kolor

photochooser4118014082c.jpg

photochooserc1b8d6b6137.jpg

:naughty:

Opublikowano

Łuki będzie kox tylko te lampy :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Łuki będzie kox tylko te lampy :facepalm:

Wiem na razie będę wracał do ori ku uciesze wielu:decayed:

Opublikowano

i koncówki wydechu wieksze bo te słomki się gubia w tym zderzaku:decayed:

Opublikowano
  • Autor

wiem wiem :decayed:. Z czasem jakiś tłumik przyjdzie:wink:

Opublikowano
Auto wyhamowuje szybciej ale jeszcze zbyt mocno nie hamuje bo się jeszcze tarcze z klockami docierają

i nie bedzie hamowac jak S4 jesli cala reszta osprzetu hamulców nie bedzie taka jak s4... niestety. ALe wygląda bardzo przyjemnie :). Wogole śliczne autko ! :) Widać że duzo pracy w nie wkladasz.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.