Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)


?uki1984

Rekomendowane odpowiedzi

Zdjecie zderzaka w b6 to około 30 minut :cool1: Tylko lipa że koła trzeba odkręcać :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjecie zderzaka w b6 to około 30 minut :cool1: Tylko lipa że koła trzeba odkręcać :thumbdown:

Wcale nie trzeba :wink4: jak wyjmie się lampy to jest dostęp od góry :decayed: Ja tak odkręciłem z drugiej strony i tak zakręcałem.

Lipa jest ze śrubami przy przy przedniej belce, nie idzie łapy włożyć zwłaszcza jak się ma spryski :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przecież przy przedniej belce luzuje siuę chyba dwie śruby imbusowe i tyle :mysli: z tego co pamiętam, no ale jak się robi pierwszy raz to troszkę więcej czasu schodzi, dzisiaj ściągnął bym zderzak w 30minut :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przecież przy przedniej belce luzuje siuę chyba dwie śruby imbusowe i tyle :mysli: z tego co pamiętam, no ale jak się robi pierwszy raz to troszkę więcej czasu schodzi, dzisiaj ściągnął bym zderzak w 30minut :decayed:

Pewnie i tak :cool1: jak ktoś w Twoim aucie wcześniej ściągał zderzak to pewnie pozostałych sześć do belki już nie przykręcał :decayed: bo się na wku...wiał jak ja :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Ja też przykręciłem tylko 3 z ośmiu które znalazłem przy belce :gwizdanie: :tongue4:

Mój zderzak to na 100% od wyjazdu z fabryki nie był ściągany :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 15:48_________________________________________________No i jeszcze trzeba było spryski odkręcać co też łatwe nie było :kwasny: Musze kupić opaski skręcana i będę tylko wężyki odpinał od wtrysków :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtryski przy ściąganiu zderzaka?! :polew:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 17:52_________________________________________________Spryski kolego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luzujesz tylko te 2 imbusowe i sześć z błotników i zderzak zchodzi razem z belka :cool1: odkręcałeś belkę od zderzaka?? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtryski przy ściąganiu zderzaka?! :polew:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 17:52_________________________________________________Spryski kolego ;)

:decayed:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 19:39_________________________________________________

luzujesz tylko te 2 imbusowe i sześć z błotników i zderzak zchodzi razem z belka :cool1: odkręcałeś belkę od zderzaka?? :cool1:

luzujesz tylko te 2 imbusowe i sześć z błotników i zderzak zchodzi razem z belka :cool1: odkręcałeś belkę od zderzaka?? :cool1:

Ja zdejmowaem sam zderzak bez belki. Po co z belka sciagac??? Masz na fo jak auto bez zderzaka wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z belką się ściąga, dlatego się tak narobiłeś bo normalnie są 3 śruby z każdej strony + 2 długie imbusy trzymające belkę i nadkole i zderzak wychodzi jak po maśle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z belką się ściąga, dlatego się tak narobiłeś bo normalnie są 3 śruby z każdej strony + 2 długie imbusy trzymające belkę i nadkole i zderzak wychodzi jak po maśle

Ale i tak musiabym belke, wezyki i wszystkie kable odpiac teraz zakrecilem na 3 sruby zamiast 8 no i tak sie trzyma tak samo nastepnym razem juz sie nie bede tak meczyl :tongue4:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 22:58_________________________________________________No nastepnym razem bede wiedzial, ze z belka sie sciaga :wink4:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 23:00_________________________________________________Nowa gałka on board :decayed:

galkaq.jpg[br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 01:31_________________________________________________Malowanie nowych hantli, montaż w weekend

Do zestawu tarcze Zimmermann nawiercane 345mm

59352840.jpg

14436775.jpg

70257932.jpg

81348347.jpg[br]Dopisany: 15 Luty 2012, 02:33_________________________________________________Zaledwie 1/3 puszki farby poszło :gwizdanie: Z pędzla to by same zacieki wyły i dwie puchy by nie starczyły :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym pistolecikiem pewnie malowałeś ze 3 dni :decayed:

A byś się zdziwił :decayed: jak szybko pokrywa :gwizdanie: dysza 0.5mm i taka chmura że hej :naughty:

Nałożenie jednej warstwy rozpurka i hantel 5 min :wink4: dłużej trwa wysychanie przed kolejną warstwą :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj doszły klocki do zestawu S4 i płyn ATE. Dzięki Devastation :)

klocki2n.jpg

klocki.jpg

No i mały update grill S4 no i już idzie do mnie dolny grill :D

img3950vh.jpg

Za 2 tyg. auto idzie do malowania no i w końcu S4 body będzie kompletne razem z klapą US :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera nie dobry objaw- zaczyna mi się ryj S4 podobać

Hehe :wink: a jak całe body zobaczysz za parę tyg. to się boję o Twoje zdrowie psychiczne:tongue4: zwariujesz:brzydkibanan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe :wink: a jak całe body zobaczysz za parę tyg. to się boję o Twoje zdrowie psychiczne:tongue4: zwariujesz:brzydkibanan:

to już mam za sobą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera nie dobry objaw- zaczyna mi się ryj S4 podobać

Przód znacznie ładniejszy jest w S-line ale za to tył w S4 a znaczek S4 to festyn i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód znacznie ładniejszy jest w S-line ale za to tył w S4 a znaczek S4 to festyn i tyle.

To już kwestia gustu grzes1150:wink:

Tył będzie bez znaczków, ale tego z przodu nie zdejmę bo mi się podoba i będę z nim na festyny jeździł:punk:

Lepsze to niż dokładki pseudo s4 z laminatu i na tylnej klapie wielki znak RS4 w dodatku diesel jak to połowa Iroli jeździ:nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update:wink: dolny grill:decayed: dziś odebrany od kuriera

68611565.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsze to halogeny znaleźć używki, kratki kupisz nowe bo cena znośna, powodzenia, przód nabiera wyglądu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...