Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Witam .Listwy zgarniające . Czy można je " wyrzucić " ??


benek1.8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowni urzytkownicy .

Mam dylemat z listwami zgarniającymi , zgniły w nich te rynienki i odpadają , z jednej strony odpadły tak że jak je chciałem poprawić , to tylko pogorszyło sprawę . Z drugiej strony auta to samo się stało już od strony kierowcy .

Można te listwy np. całkiem zlikwidować ? Tzn . czy coś się będzie niedobrego działo np. z drzwiami czy będą wtedy narażone bardziej na korozję ? i czy np. woda będzie się przez to dostawać do środka czy coś tam innego ?

Może jest na to jakiś patent ??? Czy trzeba kupić nowe i założyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym poszukal na forum dzial sprzedam moze ktos ma i wymienil je :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audi a4 tak ma że w jednych są te listwy a w drugich fabrycznie ich nie ma więc możesz śmiało je wywalić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokao dzięki , poszukam , i chyba założę jednak je tak jak było .

a jakto jest że jak to kolega stwierdził że w jednych modelach była ta listwa a w innych nie :mysli: byćmoże różni się budową drzwi ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokao dzięki , poszukam , i chyba założę jednak je tak jak było .

a jakto jest że jak to kolega stwierdził że w jednych modelach była ta listwa a w innych nie :mysli: byćmoże różni się budową drzwi ? :mysli:

W młodszych rocznikach ich nie montowali, a jak te wyrzucisz to raczej bez malowania drzwi się nie obejdzie co? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie , zostaną bolce . moje drzwi i tak muszę naprawiać , ponieważ od strony kierowcy jakoś się stało że jest miejsce ze rdzą średnicy około 5 cm , to bedzie musiało być pomalowane , więc sie zastanawiam , czy jest sens żeby kupować te listwy i naprawiać te drzwi tzn , tam gdzie rudix sie rozpanoszył , czy wyciąć te bolce i zamalować , :mysli: nie wiem muszę policzyc ile mnie to wyniesie ' w każdym bądz razie dzieki za wyjasnienie z tymi listwami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...