Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Górny wąż do chłodnicy, jak ma być zamocowany?


Przemo603

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jak w temacie - chodzi mi o ten wąż który idzie do chłodnicy po prawej stronie. Jak ma on być zamocowany to chłodnicy - za pomoca zwykłej opaski zaciskowej (tak mam u siebie) czy tak jak ten wąż ktory wchodzi do chłodnicy dołem (używany np do spuszczania płynu z chłodnicy) czyli ma charakterystyczną koncówke wraz z zawleczką?

Problem w tym że mi już drugi raz w przeciagu pół roku odpiął sie ten wąż i wylał płyn...no i myśle że poprostu u mnie ktos wymienił ten wąż i założył zwykłą opaske zaciskową? Może ktoś ma jakies foto, jak to jest u was?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wąż u góry jest tak samo zamocowany jak ten na dole , czyli charakterystyczna końcówka z zawleczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie oryginalnie powinno być u góry opaska a na dole zawleczka, niestety kupując nową chłodnice mamy i górny i dolny na zawleczkę, w dodatku nie ma określonego weza górnego do chłodnicy, i trzeba robic przeróbki tz. kupic weza od Audi A6 do chlodnicy, i on jest na zawleczke (w ksztalcie 7-siedem) i uciac i wstawic kolanko żeby zrobić z tego kształt Z-zetki. Wtedy wszystko pasuje bez niczego. Przynajmniej tak było u mnie, a jak by ktoś chciał to mam do sprzedania oryginalną chłodnicę do A4 - ki. wymieniłem bo przcieka w jednym miejscu ale ponoć da się ją zrobić, z tym ze ja nie miałem na to czasu.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak to wygląda w ADP

http://img140.imageshack.us/my.php?image=adplz4.jpg

No to ja pewnie nie mam oryginalnej chłodnicy...bo u mnie to wygląda troszke inaczej (chyba inny mam ten kruciec wychodzący z chłodnicy na ktory nakłada się wąż, zrobie kiedyś fotke ale musze wczesniej spuscic plyn)

Załozyłem w tym miejscu już 2 opaski a i tak jakoś mam wrażenie że nie jest to pewne rozwiązanie... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...