Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mustang Bullitt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No jasne, ale wszystkie papiery pewnie miesiąc będe robił.

Alv przyjedzie na lawecie , mam tam gościa z firmy to to załatwi , ale jeśli coś nie wyjdzie i będe jechał to na pewno dzwonie :)

Opublikowano

:decayed::slina: no kurde :)

juz sie doczekac nie moge :)

Opublikowano

ono bo jak coś to ja wsiadam w traktor biorę przyczepę i rura na Wawę :polew: kurde tylko że chyba jest zakaz wjazdu traktorom do Wawy... :polew:

Opublikowano

Nareszcie :D Bryka w poniedziałek przypływa do Gdyni , w przyszłym tygodniu będzie w wawie

czyli w Zatorze podziwiamy :shocked:

Opublikowano

Ja slyszalem, ze do Zatoru oniak jedzie Matizem, bo taniej... wiec nie wiem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Mustangiem moge przyjechać tylko nie wiem czy sie wyrobie z instalacją LPG , hahahhahah

Opublikowano

A myslalem, ze zrobisz nam dokladny wykres spalania... god damn it!

Opublikowano

Nareszcie :D Bryka w poniedziałek przypływa do Gdyni , w przyszłym tygodniu będzie w wawie , kox . Odrazu porobie fotki

fotki fotkami..lepiej wpadaj na 3 Maja do sąsiada i zrobimy lansik po wsiach okolicznych :kox:

Opublikowano
  • Autor

A i owszem nie omieszkam :D

Opublikowano

w nowym Top Gear (no2 na Polskę) jest opisany Bullitt.

Opublikowano

Nareszcie :D Bryka w poniedziałek przypływa do Gdyni , w przyszłym tygodniu będzie w wawie , kox . Odrazu porobie fotki

fotki fotkami..lepiej wpadaj na 3 Maja do sąsiada i zrobimy lansik po wsiach okolicznych :kox:

bedziecie zbierac miejscowe kury ..... :polew:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wczoraj na obwodnicy w Gdyni widziałem czarnego Mustanga targanego na lawecie przez T4. Ono to Twój nabytek???

Opublikowano

Wczoraj na obwodnicy w Gdyni widziałem czarnego Mustanga targanego na lawecie przez T4. Ono to Twój nabytek???

Oniak kupił Bullitta , a one są tylko w kolorze ciemno zielonym :wink4:

Opublikowano

Wczoraj na obwodnicy w Gdyni widziałem czarnego Mustanga targanego na lawecie przez T4. Ono to Twój nabytek???

Oniak kupił Bullitta , a one są tylko w kolorze ciemno zielonym :wink4:

moze było ciemno ... :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Wczoraj na obwodnicy w Gdyni widziałem czarnego Mustanga targanego na lawecie przez T4. Ono to Twój nabytek???

Tak tak tak to on :D Wczoraj przyjechał , przywieźli go goście Vw T4 z lawetą :) , bryka kox na maxa , jestem bardzo miło zaskoczony, a dzwięk silnika :shocked:

Opublikowano

Tak tak tak to on :D Wczoraj przyjechał , przywieźli go goście Vw T4 z lawetą :) , bryka kox na maxa , jestem bardzo miło zaskoczony, a dzwięk silnika

nie ma to jak ..... Ford :decayed::naughty:

kiedy 'wiułing' ??

Opublikowano

oniak, gdzie mozna go dzis obadac? :kox::cool:

Opublikowano
:shocked: :shocked: :shocked::slina: :slina: :slina: :slina: :slina: no to następny spot :P zobaczymy tą fure :)
Opublikowano
  • Autor
oniak, gdzie mozna go dzis obadac? kox cool

On już stoi pod firmą , teraz tylko tona papierów i będzie git :)

Opublikowano

a fotki kiedy :> ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.