Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mustang Bullitt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a fotki kiedy :> ?

google i hasło "bullit" - nie męcz chlopaka i tak ma teraz zapier.... z papierami :wink4:

Opublikowano

a fotki kiedy :> ?

google i hasło "bullit" - nie męcz chlopaka i tak ma teraz zapier.... z papierami :wink4:

Jeśli mogę to chciałem ku scislosci zaznaczyć, że chłopak to on juz dawno nie jest... trójka z przodu :naughty:

Opublikowano

a fotki kiedy :> ?

google i hasło "bullit" - nie męcz chlopaka i tak ma teraz zapier.... z papierami :wink4:

Jeśli mogę to chciałem ku scislosci zaznaczyć, że chłopak to on juz dawno nie jest... trójka z przodu :naughty:

i dlatego kupil auto dla emerytów ... :polew::tongue4::naughty:

Opublikowano

Oniak kupił Bullitta , a one są tylko w kolorze ciemno zielonym

No może i był ciemno zielony (bardzoooo ciemno :wink4:)

Z tego wynika że widziałem go pierwszy!!!!! :wink4:

Opublikowano

a fotki kiedy :> ?

google i hasło "bullit" - nie męcz chlopaka i tak ma teraz zapier.... z papierami :wink4:

Jeśli mogę to chciałem ku scislosci zaznaczyć, że chłopak to on juz dawno nie jest... trójka z przodu :naughty:

już nie chłopak :shocked: czyli co ... miseczka w rozmiarze 3 :shocked::decayed:

Opublikowano

Ono ... to teraz bedziesz na zloty forda jezdzic ?

Puma Cougar Capri i Mustang ... a no i jeszcze Mondeo focus fiesta scorpio i inne Fordziki moze jakis F150 sie trafi ;p

adaho... na necie widzialem fotki ... ale chetnie zobacze konkretnie ta sztuke :kox:

Opublikowano

adaho... na necie widzialem fotki ... ale chetnie zobacze konkretnie ta sztuke

żartowałem ... ale póki co trzeba poczekać

Opublikowano

Oniak jak Ci się twoje 3.0TDi znudziło to mogę się wymienić z Tobą za mojego AFN'a,gratuluję amerykańskiego wozidła :decayed:

Opublikowano

Oniak jak Ci się twoje 3.0TDi znudziło to mogę się wymienić z Tobą za mojego AFN'a,gratuluję amerykańskiego wozidła :decayed:

przeciez to europejski ford na plycie podlogowej forda Fiesty/Pumy

nie wiedzialeeeeees ? :gwizdanie: :polew::tongue4:

nawet silnik ten sam 1.7 125KM :polew:

Opublikowano

Nowak ja tu o jego B7 pisałem :tongue4::polew:

Opublikowano

gratuluję amerykańskiego wozidła :decayed:

a ja moja odpowiedz pisalem do tej czesci twojej wypowiedzi a nie do 3.0 tdi :P

Opublikowano

w morde szkoda, ze nie wpadałeś bo siedze akurat na chacie

a ta mała czerwona wanienka obok to co to jest :shocked:

Opublikowano
:slina: nie wiem co napisac... :slina:
Opublikowano
  • Autor
a ta mała czerwona wanienka obok to co to jest shocked

A to to triumph spitfire 65 rok , nawet fajny ale do dopracowania.

Opublikowano

Oniak, nagraj jak to "mruczy" ;) i zapodaj linka.

Prosim :decayed:

Opublikowano

:kox: ;( :th: :notworthy::hi:

na ostatnim zdjeciu w tle widze b7 :kox:

ono ... i jak wrazenia po pierwszych jazdach ?

opisz cos ;p chetnie poczytam :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Nastawiony byłem na totalny syf jak to bywa w USA o jakości oni nic nie wiedzą , ale ... okazało sie że jest naprawdę super w środku plastiki może nie są takie jak w Audi ale na wystarczającym poziomie , bardzo fajne fotele z pełną regulacją , navi dotykowa z wbudowaną zmieniarką mp3 6 CD , bixenony :shocked: , aluminium na desce wygląda naprawdę dobrze , fajny patent ze zmienianiem podświetlania deski i oświetlenia dołu do wyboru wszystkie kolory tęczy , pełna elektryka , radio działa normalnie nic nie trzeba kodować , o dziwo całkiem ładnie gra muza , układ kierowniczy precyzyjny nie za miękki , zawieszenie sztywne ale d*pa nie boli , zmiana biegów twarda i bardzo krótki skok lewarka , dzwięk silnika niesamowity , jeszcze nie moge latać po drogach bo brak tablic ale wstępnie jest mega banan :th: Teraz załatwiamy kompresor na stronie http://www.fordracingparts.com obiecują 500 KM na 93 oktan , zobaczymy ile będzie na 99 :th:

Opublikowano

Piekne bydle... :kox:

Wajcha od rekawa :kox:

Tylko te nawiewy moglyby byc inne niz w kazdy fordzie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.