Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jeździł ktos w PKP z Warszawy do Zakopanego??


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Część rodzinki u mnie wybiera sie na wczasy, noi mają dylemat czy jechac do wawy na PKP czy u nas do Deblina w ten sam pociąg. ja twierdze że w dęblinie bez problemu znajdzie sie miejsce. Jeżdził ktos z warszawy pociagiem do zakopanego w tygodniu na noc? Pociag z wawy leci ok 22, w dęblinie byłby o 23.30. Zastanawia mnie czy będzie problem z miejscem siedzącym dla 3 osób :mysli: według rozkładu jedzie 8h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakieś 4 lata temu wracałem z Zakopca ale do Lublina, tylko że nie bezpośrednio, autobusem do Krk a z Krk do LU już PKP. Ile to czasu jechało :mysli: może jakieś 6-7 :mysli: nie pamiętam :no: z miejscami nie było problemu, jechaliśmy w 18 osób to udało nam się dwa przedziały obok siebie zająć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie raczej z przyjazdem to nie powinno być problemu, ale wyjazd moze być masakryczny, z tym ze wracają dopiero w poniedziałek wieczorem, wiec to nie weekend, moze nie bedzie większego problemu z miejscówką. Dalej interesuje mnie jak wyglada sprawa miejsc w wawie, czy tam duzo ludzi wsiada w tygodniu na zakopane :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku w lutym jechałem dokładnie tym pociągiem z Warszawy do Zakopanego. Baba w kasie powiedziała, że pociąg rusza z Wschodniej więc tam czekaliśmy a okazało się, że ruszał z Zachodniej i jak wsiadaliśmy to już 3/4 pociągu pełne ale na szczęście udało się znaleźć wolne 2 miejsca w przedziale.

Powrót to pociąg pusty do samego Krakowa a w Krakowie już ludzi stali na korytarzach :blink:

Wyruszałem w czwartek a wracałem we wtorek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ogólnie mówicie że porażka bedzie nawet w poniedziałek wieczorem, tak jak kolega pisze o czwartku to sie domyslam ze to juz jest przedsmak tego co czeka ludzi w piatek jak wszystko uderza na weekend :disgust:

Bo nie widze innej alternatywy jak własnie jazda pociągiem :confused4: samochód odpada nikt z towarzystwa nie ma prawka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samochód odpada nikt z towarzystwa nie ma prawka

A Ty nie chcesz sobie wycieczki zrobić? Zawieziesz ich wrócisz a potem po nich pojedziesz :wink4::decayed: Jak mi zwrócą za paliwo to ja mogę lecieć :przebiegly: plus na jakieś obiady po drodze :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samochód odpada nikt z towarzystwa nie ma prawka

A Ty nie chcesz sobie wycieczki zrobić? Zawieziesz ich wrócisz a potem po nich pojedziesz :wink4::decayed: Jak mi zwrócą za paliwo to ja mogę lecieć :przebiegly: plus na jakieś obiady po drodze :gwizdanie:

Jak bym mógł to bym tu nie pisał :gwizdanie:

Interesuje mnie jak to wyglada w poniedziałek wtorek, napewno ktos jechał :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy te osoby które jadą do Zakopanego mają zniżki na bilety PKP (studenckie, uczniowskie czy jakieś inne)?? bo jeśli nie to polecam samolot Warszawa -> Kraków, a potem PKS Kraków->Zakopane. Jakieś dwa tygodnie temu kumpel wracał z Warszawy do Krakowa i między ceną biletu PKP, a ceną biletu na samolot było 5zł różnicy :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze zniżkami średnio leciwy wiek :rolleyes: wchodzą tylko wakacyjne itd, samolot raczej odpada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko twardziele tacy jak Arek Kups, Jacek Palkiewicz i Tony Halik jezdzili ta trasa pociagiem. Wszyscy przezyli dzieki swojej wiedzy o survivalu. Odradzam ;)

potwierdzam , z tego co wiem PKP proponowała Bear Grylls-owi przejazdzke ale wymiękł , woli łapać w samych slipach foki na Arktyce :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzisiaj byłem z ciekawosci na stacji(za tydzień wyjazd) ludzi troche stało na peronie w deblinie, pociag ok godzine czasu sie spóźnił, miejsc sporo

Nie ma tragedii :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też za tydzień lecę do zakopca tylko, że samochodem więc Kowi familie do pociągu a Ty pakuj się do auta i wpadaj na jakieś :drunk:

ja to raczej jade w drugą mańke ale w sierpniu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztuje PKP :?:

Samolot jest za 175zł :gwizdanie:

http://www.fru.pl/flight_search/from/Warszawa/to/Kraków/from_code/WAW/to_code/KRK/dd/22-07-2011/rd/22-07-2011/ad/1

w tamtym roku z dęblina do władysławowa 126zł(bez znizek studenckich), a do zakopanego napisze pod koniec tygodnia ile sobie liczą :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, na tej głupiej stronie pkp nie mogę się doszukać ile kosztuje intercity wawa-kr :wallbash:

Wiem tylko że czas jazdy to 3h, czas lotu 55min. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, na tej głupiej stronie pkp nie mogę się doszukać ile kosztuje intercity wawa-kr :wallbash:

Wiem tylko że czas jazdy to 3h, czas lotu 55min. :gwizdanie:

Coś takiego:

Warszawa Centralna - Kraków Główny, 22.07.11, 3:05h, kl. 1, 157,00 zł

Cena zawiera dopłatę IC/EC(1): 16.00 zł; -w niektórych pociągach dopłata może się różnić

Cena podstawowa / taryfowa uwzględnia tylko trasę kolejową

:gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...