Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Deskorolka na RH

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,pomyślałem sobie ,że czas pokazać swoją :a4fan:

Autko jest sprowadzone z Niemiec,aktualny przebieg to 245000 km,

kupiłem ją od ojca przypadkowo,a mianowicie chciałem kupić Audi 80 Coupe ,a akurat ojciec sprzedawał swoją A4 (zmianił na polifta)

to pomyślałem że co w rodzinie to nie zginie :cool1:

autko zostało ściągnięte przez ojca z Niemiec z przebiegiem 170000,mam nadzieję że przebieg był prawdziwy,

wyposażenie podstawowe;

2x airbag

ABS

climatronic

szyberdach

wspomaganko

2x el. szyby (opcja comfort)

komputer FIS

kiera z S-ki :naughty:

kubełki

zmiany;

lampy poliftowe (zrobione)

rafffki 18 (zrobione) może w jakiś kolor :mysli:

gwint (jest)

soczewki w zderzak (jeszcze nie mam)

ciemny grill /grill RS(pomalowany orginalny,znaczek został)

BRA na mache (jest taka opcja)

ciemne szybki (raczej już nie)

daszek na tylną klape (czas pokaże :naughty:)

xenony 6000K (są)

EGR zaślepiony

virus (narazie nie ma)

fotele z polifta,może skóra (zbieram sianko) :decayed:

stickerbomb

bagaj

wind fairing

kilka fotek;

seria

IMG20110305_005.jpg

IMG20110305_006.jpg

IMG20110329_001.jpg

IMG20101119_003.jpg

IMG20101119_004.jpg

graj :gwizdanie:

IMG20101119_002.jpg

IMG20101129_002.jpg

nowe rafffki :kox:

IMG20110704_001.jpg

IMG20110704_002.jpg

mały seszionnnn :cool1:

IMG20110705_001.jpg

IMG20110705_003.jpg

IMG20110705_004.jpg

IMG20110705_009.jpg

C360_2011_07_07_07_21_45.jpg

C360_2011_07_07_07_22_08.jpg

C360_2011_07_07_07_23_44.jpg

C360_2011_07_07_07_25_21.jpg

rezanko lampionów;

IMG20110708_001.jpg

IMG20110708_004.jpg

IMG20110708_005.jpg

efekt; :kox:

DSCF1351.jpg

efekt motyla :drunk:

DSCF1395.jpg

to by było na tyle,komentarze mile widziane,pozdrawiam :hi:

Opublikowano

ładne te kółka i kiera...

po zmianie lamp autko odmłodniało o 5 lat :naughty:

Opublikowano

ale kozy :polew:

DSCF1395.jpg

Opublikowano
  • Autor

a dzięki,dzięki :hi:

lampeczki są super,w końcu od kolegi z forum :naughty:

autko naprawde odmłodniało o 5 lat,i lepiej się w nocy jeżdzi, :good:

pozdro[br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 18:06_________________________________________________paput,kozy :mysli:

Opublikowano

paput,kozy :mysli:

Paput odkąd skręcił gwint wszędzie widzi kozy, baca jaki czy co? :mysli::decayed:

Niczego sobie fura, ale gwint to by się przydał :wink4:

Mimo że drogi macie nieciekawe...

Opublikowano

paput,kozy :mysli:

Paput odkąd skręcił gwint wszędzie widzi kozy, baca jaki czy co? :mysli::decayed:

Niczego sobie fura, ale gwint to by się przydał :wink4:

Mimo że drogi macie nieciekawe...

:> mówiłem o chłopakach :naughty:
Opublikowano
  • Autor

a no racja,giwint mam w planach,bo i tak musze robić zawieche z tyłu,raczej jest to pewne bo stoji bardzo wysoko :disgust:

a drogi mamy nie ciekawe,to fakt,dzięki za komenty :hi:

Opublikowano

Kolega z okolicy :) OPO toż to samo Opole no nie?

Opublikowano
  • Autor

karin24 Niemodlin,12km od Lewina,może jakiś spocik :hi:

Opublikowano

Niemodlin

znam, znam... :)[br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 21:41_________________________________________________aaa no i zrób może porządek z tymi kablami, bo dramat :cool1:

Opublikowano

ladniutka szczegolnie z tymi felami :decayed:

ale gleba to obowiazkowo... :gwizdanie:

a no racja,giwint mam w planach,bo i tak musze robić zawieche z tyłu,raczej jest to pewne bo stoji bardzo wysoko :disgust:

a drogi mamy nie ciekawe,to fakt,dzięki za komenty :hi:

u mnie kazdy prog zwalniajacy to dopiero wyzwanie :polew:[br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 22:20_________________________________________________a co do tego graj , to gra na pewno, ale taki burdel :bicz:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

michal_s87 ,mówisz ,że znasz Niemodlin,daj znać kiedy będziesz gdzieś w okolicy to bym obczaił Twoją niuńkę,

a kable już pochowane,zdjęcie było robione w dzień podłączania grajka (w tamtym roku) i dla tego tak wszystko na wierchu :tongue4:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2011, 08:53_________________________________________________grzesiek26sg,no z progami zwalniającymi to u mnie nie ma problemu ale wyrw pełno na drogach,na gwincie będzie ciężko,

może polecicie mi jakiś dobry gwint,albo jakieś linki na allegro,i co do tego,jakaś rozpórka czy cuś :mysli:

Opublikowano

Spocik spocikiem ale ciężko się z domu wyrwać przy małym dziecku :cool1:

Opublikowano

A ja tam tylko czekam jak mi amory padną :naughty: wtedy też gwinta wsadzam i tyle (przy 17stkach) już naczytałem się na forum :good:

Opublikowano

a to co innego :cool1:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2011, 13:08_________________________________________________chcę zakupić gwint,i teraz mam pytanie ;

czy ten byłby dobry;

http://moto.allegro.pl/zawieszenie-gwintowane-audi-a4-b5-kombi-95-99-i1701816637.html

i co do tego,jakaś rozpórka

jeden z najtańszych gwintów :decayed:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 21:39_________________________________________________co nie znaczy że jest zły :decayed:
Opublikowano
  • Autor

no tak,jest tani ale za bardzo nie mam sianka żeby wywalić na zawias bo musze jeszcze zrobić rozrząd i klime,ale chce założyć gwint bo i tak już z tyłu amorki siadają więc trza by było wymienić :decayed:

paput mówisz że tani ale nie koniecznie zły :cool1: :mysli

Opublikowano

ja tez mam tego gwinta (odpukac) pol roku jezdze i jeszcze jezdze :decayed: . Twardosc gwintu...srednio-twardy i wystarczajacy jak dla mnie :wink4:[br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 12:28_________________________________________________mam pytanie :mysli: ogarnales ten burdel w bagazniku :?: :polew::tongue4:

Opublikowano

Kolega pojawi się może na? http://vagovwisko.pl/

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

grzesiek26sg burdel ogarnięty :decayed: oczywiście :good:

[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 15:30_________________________________________________Hardjack nastawiłem się na przybycie ale jak będzie to nie wiadomo ale raczej przygonie tam jutro, :cool1:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 15:32_________________________________________________byłem na vagovwisku,było elegancko :kox: ale mało audiczek :disgust:[br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 11:30_________________________________________________dodam pare fotek z VAGoVWiska

206039_184694211594443_100001615974925_507564_13.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.