Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Deskorolka na RH

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:thumbup1:
Opublikowano

Ale z mojej strony jadąc na Niemodlin przed wiaduktem na A4 skosili tego mego garba :banan: w ciężkim szoku w sobote byłem

Opublikowano
  • Autor
Ale z mojej strony jadąc na Niemodlin przed wiaduktem na A4 skosili tego mego garba :banan: w ciężkim szoku w sobote byłem

wiem o czym mowa,mulda byla mega,

a na niemodlin jedziesz przez szydlowiec?tam za stawem to dopiero jest masakra,:shock3:

oj te nasze drogi,

Opublikowano

Ja teraz codziennie jeżdżę do chorzowa do roboty i w koleinach co chwile mocowaniem osłony miski- a do niej juz blisko...a mega gleby nie mam(62cm):facepalm:

Opublikowano

Tak, 60km/h w tym miejscu :grin:

Opublikowano

oj te nasze drogi,

nie byłeś w sosnowcu:whistling:

Opublikowano

Nie, nie byłem :decayed: siostra mieszka w Pyskowicach

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

oj te nasze drogi,

nie byłeś w sosnowcu:whistling:

wujka mam w Sosnowcu, ale fakt że nie byłem :D

Opublikowano

Marcin, chyba musimy wycieczkę do Sosnowca wiosną sobie zaplanować :grin: co tam w temacie słychać? ja na zimę zaopatruje się w "pomoce" poleskie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Hehe, możemy jechać,

my to musimy jakiegoś spota sobie zrobić w końcu,

w temacie narazie cisza, zima idzie to trzeba setup zimowy zakładać,

felgi robić na przyszły sezon i parę tam bajerów,

może klapa w us? polerka też by się przydała ;)

---------- Post dopisany 15-11-2013 at 08:58 ---------- Poprzedni post napisany 14-11-2013 at 21:57 ----------

pany , ma ktoś może jakieś namiary czy coś na tylną rozpórke, może ktoś na forum już robił coś takiego?

---------- Post dopisany at 09:01 ---------- Poprzedni post napisany at 08:58 ----------

i może ma ktoś wymiary tej przedniej dolnej?

Opublikowano

Też się zastanawiam zakładać 15 czy jeszcze nie:eusathink: ja mam dolną to przy jakiejś okazji Ci to zmierze. Chyba poszukam jakiejś pleksy na owiewkę dachową :decayed: coś mnie oststnio naszło na takie mody niskobdżetowe-stajlingowe :grin:

Opublikowano
  • Autor

No to fajnie by było, daje coś ta rozpórka?

jak chcesz to mam jeszcze plexe :-)

Opublikowano

Buda sztywniejsza jest. Znajomy ma B5 avanta dupowoza i jest różnica między jego "bezrozpórkowcem" a moim (ja mam i górną i dolną). Plekse sobie zorganizuję :wink: tylko czas na to znaleźć będzie gorzej...

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

No to muszę coś pomyśleć,

ciekawe jak wygląda temat tylnej rozpórki, kiedyś gdzieś już widziałem takową ale teraz jakoś nie mogę natrafić na temat,

---------- Post dopisany 13-02-2014 at 17:48 ---------- Poprzedni post napisany 17-11-2013 at 20:07 ----------

no to pare strzałów na letnim setupie

bekh.jpg

1f82.jpg

vbx0.jpg

8z4h.jpg

Opublikowano

Już masz lato :shock3: zresztą jaka ta zima u nas była?

---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ----------

co tak wysoko :decayed:

Opublikowano

Witam kolege z okolic:) Zaczyna to wygladac;)

Opublikowano
  • Autor
Już masz lato :shock3: zresztą jaka ta zima u nas była?

---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ----------

co tak wysoko :decayed:

a no zapodalem już lato ale coś zimą straszą, może nie będzie tak źle,

---------- Post dopisany at 14:08 ---------- Poprzedni post napisany at 14:06 ----------

do tego koła tylko gleba max ile się Da !! :D

jeszcze go trochę skręce , tylko problem będzie za bramę wyjechać :)

---------- Post dopisany at 14:08 ---------- Poprzedni post napisany at 14:08 ----------

do tego koła tylko gleba max ile się Da !! :D

jeszcze go trochę skręce , tylko problem będzie za bramę wyjechać :)

---------- Post dopisany at 14:10 ---------- Poprzedni post napisany at 14:08 ----------

Witam kolege z okolic:) Zaczyna to wygladac;)

witam ;)

zaczyna wyglądać tylko jest dylemat czy dalej go modzić czy sprzedać,

Opublikowano

Witam kolegę z niemodlina:decayed:

Opublikowano

Młody jest slicznie opowiadaj jakie parametry felgi gotowe byly zakladane czy polerowales ranty jakie masz srubki w kolor ????????? no dawaj dawaj :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.