Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Deskorolka na RH


terrorbps

Rekomendowane odpowiedzi

dylemat :decayed: też się ostatnio zastanawiałem, ale jak wsadziłem kasę w remont silnika to problem sprzedażny sam się rozwiązał :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegę z niemodlina:decayed:

a witam kolegę, posiadacza cacy audi 80 B3 jak się nie mylę ;)

---------- Post dopisany at 09:41 ---------- Poprzedni post napisany at 09:35 ----------

Młody jest slicznie opowiadaj jakie parametry felgi gotowe byly zakladane czy polerowales ranty jakie masz srubki w kolor ????????? no dawaj dawaj :decayed:

frimeczku co do felg to będę je robił jak wrócę z NL, mianowicie pan jest taki aby wypolerować ranty (lub całe felgi) ewentualnie pomalować rotor w kolor, co do śrubek to akurat są wszystkie nowe ;)

---------- Post dopisany at 09:46 ---------- Poprzedni post napisany at 09:41 ----------

dylemat :decayed: też się ostatnio zastanawiałem, ale jak wsadziłem kasę w remont silnika to problem sprzedażny sam się rozwiązał :facepalm:

Ja też silnik mam porobiony na cacy, szkoda mi auta sprzedawać bo stracę na tym ale napaliłem się na B6 , dylemat jest i to fest, wszystko się okaże jak przyjadę z NL bo w tamtym roku zacząłem remont domu i na ten rok planuje wymianę dachu i małą przebudowę poszycia i poddasza czyli zobaczymy jak będę z kasą stał,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No B6 też fajny avant :decayed: ja postanowiłem przeskoczyć o 2 oczka wyżej...B7 :whistling:... tylko zawsze jakoś kasa się rozchodzi szybciej niż odkłada :grin: dlatego juz nie pcham w mojego tylko naprawiam co go boli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No B6 też fajny avant :decayed: ja postanowiłem przeskoczyć o 2 oczka wyżej...B7 :whistling:... tylko zawsze jakoś kasa się rozchodzi szybciej niż odkłada :grin: dlatego juz nie pcham w mojego tylko naprawiam co go boli

B7 to już kozak ale trochę kosztuje, ja coraz bardziej się utwierdzam w tym że jednak chyba zostawiam B5 ,

---------- Post dopisany 29-04-2014 at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany 18-02-2014 at 08:16 ----------

pany cza mi komplecik opon w miarę tanio , 215/40/17

---------- Post dopisany 13-05-2014 at 17:55 ---------- Poprzedni post napisany 29-04-2014 at 22:18 ----------

szybkie pytanko,czy recaro z RSa wejda bez problemu do zwyklej B5:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No B6 też fajny avant :decayed: ja postanowiłem przeskoczyć o 2 oczka wyżej...B7 :whistling:... tylko zawsze jakoś kasa się rozchodzi szybciej niż odkłada :grin: dlatego juz nie pcham w mojego tylko naprawiam co go boli

B7 to już kozak ale trochę kosztuje, ja coraz bardziej się utwierdzam w tym że jednak chyba zostawiam B5 ,

---------- Post dopisany 29-04-2014 at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany 18-02-2014 at 08:16 ----------

pany cza mi komplecik opon w miarę tanio , 215/40/17

---------- Post dopisany 13-05-2014 at 17:55 ---------- Poprzedni post napisany 29-04-2014 at 22:18 ----------

szybkie pytanko,czy recaro z RSa wejda bez problemu do zwyklej B5:naughty:

Ja mam i pasi az miło :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam i pasi az miło :decayed:

sie zobaczy ile mi sianka zostanie :decayed: a jak braknie to zwykle tylko w skorze :naughty:

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ----------

chce zakupic cos takiego

ATRAPA GRILL NOWY AUDI A4 B5 8D0 94-01 S4 RS4 Wwa (4248868395) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ma ktos moze ten grill ala RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem paskudna jest ta podjebka rs, już polift zdecydowanie ładniejszy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze aby nic nie odstawało bo ktos miał z forum i sam sie przyznał ze nie przypasowała jak chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze aby nic nie odstawało bo ktos miał z forum i sam sie przyznał ze nie przypasowała jak chciał.

No i jest dylemat bo właśnie jest pełno ofert i nie wiadomo która z nich jest lepiej wykonana względem ceny,

---------- Post dopisany at 18:55 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ----------

Ja mam u siebie, chcesz to luknij :wink:

gdzie kupiłeś swój grill,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na allegro.. Dasz rade to dopasowac. Co prawda lewa strona grilla minimalnie odchodzi, ale ja podłożyłem w pewnym miejscu nie powiem czym :grin: i juz siedzi elegancko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie :decayed: swój temat odkopałeś? coś tam namodził przez tak długo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...