Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Demontaż tylnego zderzaka oraz dolnego dyfuzora


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Marcinelllo napisał:

Witam Panowie,

Mam takie pytanie czy mogę wymienić sam dyfuzor na S-line w A4 B8 Avant 2014 rok, czy tak jak w wersji przed liftowej zderzak jest inny i dyfuzor nie będzie pasował ?

Dyfuzor Sline nie pasuje do zwykłego zderzaka, skorupy mają inny kształt. Tak samo w przedlifcie jak i polifcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, bo chcę do polifta avanta competition wrzucić wydech z S-ki z 4 rurami... jest jakaś inna opcja poza dyfuzorem z S4? W ogóle będzie on pasował?

Wolałbym coś z plastrem miodu, tak jak mam teraz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam na filmach i na forum i nic nie mogę znaleźć. Chce ściągnąć dyfuzor. Są tam 3 śruby i jeden No wlasnie co to jest? Zatrzask? Probowalem podważyć idzie ale nie chce połamać a juz delikatnie pękło. Jak mam to czwarte mocowanie które jest z boku odbezpieczyc?

20201114_121731.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.11.2020 o 21:48, Spiter napisał:

Panowie szukam na filmach i na forum i nic nie mogę znaleźć. Chce ściągnąć dyfuzor. Są tam 3 śruby i jeden No wlasnie co to jest? Zatrzask? Probowalem podważyć idzie ale nie chce połamać a juz delikatnie pękło. Jak mam to czwarte mocowanie które jest z boku odbezpieczyc?

20201114_121731.jpg

Środek musisz wyjść i później tuleja wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie 

Czy zderzak przedlift i polift (obydwa nie z wersji s-line) trzymają się na tych samych ślizgach czy trzeba wymieniać?

I czy dyfuzory do nich są takie same czy inne ?

Edytowane przez elmichal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie zakładać nowego tematu, mam szybkie pytanko czy dyfuzor z a4 B8 będzie pasował do a5 8T czy też są różne zderzaki?? Bo niestety do a5 przed lifta nieda sie nic znaleźć a do B8 akurat jest taki co by mi pasował

Edytowane przez Hassano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...