Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Fiesta 1.4TDCI WOLF


Gość mmcv

Rekomendowane odpowiedzi

jak na jazde kobiety 6litrow to dobry wynik :decayed:

ja od przyszlego tyg zaczynam jezdzic za autkiem takze kilka fiest napewno zobacze hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spalanie ok ale liczyłem na ciut niższe, Toyota Corolla z podobnym silnikiem 1.4. 90PS średnio zasysała ok 6l na tzw bucie a jest cięższa ale nie będziemy się targować o pół litra w te czy we wte :decayed:

jak na jazde kobiety 6litrow to dobry wynik :decayed:

ja od przyszlego tyg zaczynam jezdzic za autkiem takze kilka fiest napewno zobacze hehe

szukaj dwóch :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto na sprzedaż było pokazywane na FiestaKlubPolska.pl i opinie były mieszane, według mnie auto fajne jedynie skóry powinny być w kolorze nadwozia lub czarne bo tak to do niczego nie pasują.

P.S zapraszam na www.FiestaKlubPolska.pl, ale pewnie już tam jesteś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toyota Corolla z podobnym silnikiem 1.4. 90PS

no tak tylko ile ta Corrola sie zbiera do setki ? .To tez jezdzilo na pelnym bucie sporo. Zobaczymy przy drugim tankowaniu , teraz auto bylo testowane , wiec spokojnie zobaczymy z czasem. Na trasie tym idzie napewno ponizej 5l wykrecic , a jak na ta dynamike to :good: :good:

Pewnie kupiła go ze względu na ręczny :kox:

:mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toyota Corolla z podobnym silnikiem 1.4. 90PS

no tak tylko ile ta Corrola sie zbiera do setki ? .To tez jezdzilo na pelnym bucie sporo. Zobaczymy przy drugim tankowaniu , teraz auto bylo testowane , wiec spokojnie zobaczymy z czasem. Na trasie tym idzie napewno ponizej 5l wykrecic , a jak na ta dynamike to :good: :good:

była nawet żwawa nie narzekałem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalem ze mniej to pali w jezdzie mieszanej :gwizdanie:

ale powiem ze przod robi wrazenie, pewnie pekaja na swiatlach,jak to moj kolega powiedzial co ma golfa 5 160ps, ze jak widzi auto z fmicem to odpuszcza :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalem ze mniej to pali w jezdzie mieszanej :gwizdanie:

ale powiem ze przod robi wrazenie, pewnie pekaja na swiatlach,jak to moj kolega powiedzial co ma golfa 5 160ps, ze jak widzi auto z fmicem to odpuszcza :decayed:

hehehe. wiesz to zalezy jak ktos jezdzi ... Niektorym 320d pali po miescie 6.5l :wink4: innym 3.0TDI pali 8l i nie moga przekroczyc :wink4: a pewnie jakbysmy sie na auta zamienili to by sie okazalo ze 3.0 pali 12 :tongue4: . 320d po miescie miesci sie w 9l .

To byl pierwszy bak , i mowie bylo jezdzone ostro i duzo w korku . Teraz bedzie bardzie normalna eksploatacja to sie okaze ile to moze spalic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a siema teraz chyba okolice 5.6-5.7 w trybie 60/40 (miasto trasa), jak na 17/195 i 90 koni to calkiem przyzwoicie.

mojej wychodzi 5litrow na kolach 14" miasto, wiec duzo wiecej ci nie spala :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a siema teraz chyba okolice 5.6-5.7 w trybie 60/40 (miasto trasa), jak na 17/195 i 90 koni to calkiem przyzwoicie.

mojej wychodzi 5litrow na kolach 14" miasto, wiec duzo wiecej ci nie spala :wink4:

no tak a program masz ? czy jezdzisz seria ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seria, mowilem mojej kobiecie o programie ale poki co niechce sie zgodzic hehehe

jak wsiadlem do serii to mialem wrazenie ze stoje w miejscu ... moja kobieta tez, przyzwyczaila sie do aut po 150koni iwiecej i mowi nie jedzie. Wiec , teraz juz jedzie. Podejrzewam ze z AWX moglbym stawac w szranki do 100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kola zmien na mniejsze, to bedzie bardziej miekko :tongue4: Fajne autko

no myslalem o tym , sie zobaczy . Ale te sa ok , podobaja mi sie robia rasowy wyglad. Auto wyglada na duzo mocniejsze :polew: , moze dlatego malo osob sie przystawia. Tylko jak z dolu pojdzie pelnym butem to przydymi lekko - no ale co wymagac od 1.4 bez DPFa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seria, mowilem mojej kobiecie o programie ale poki co niechce sie zgodzic hehehe

jak wsiadlem do serii to mialem wrazenie ze stoje w miejscu ... moja kobieta tez, przyzwyczaila sie do aut po 150koni iwiecej i mowi nie jedzie. Wiec , teraz juz jedzie. Podejrzewam ze z AWX moglbym stawac w szranki do 100.

moja dopiero sie uczy jezdzic takze jej wystarcza, moim zdaniem do miejskiej jazdy spokojnie autko wystarczy, jest dosc dynamiczne :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tankowales moze na shellu tego mocniejszego disla?

ja zatankowalem przez przypadek i porazka, auto przejechalo jakies 100km mniej niz na normalnym dislu a jakiejs tam roznicy nie bylo widac w "mocy" autka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...