Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A5 8T Kolejny S-line by jedrekx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ej, wezcie sie przeniescie do tematu malika...

Opublikowano
  • Autor

ej, wezcie sie przeniescie do tematu malika...

:good:

Flyer, mógłbym prosić o wyczyszczenie wątku tych postów o przyspieszaniu itp (generalnie ten OT co leciał wczoraj i dzisiaj)? z góry dzięki :hi:

Opublikowano

Jendrek

Jędrek ku...wa :wallbash:

:embarrassed: sorry..

Opublikowano

no nie nie 911 997 Turbo to wogóle inna liga...nie rozpoczynajmy tego tematu :decayed:

to nie bylo turbo tylko GT2 :decayed::wink4:

Opublikowano

no nie nie 911 997 Turbo to wogóle inna liga...nie rozpoczynajmy tego tematu :decayed:

to nie bylo turbo tylko GT2 :decayed::wink4:

oj byla mowa o 997 T. :decayed: zreszta koniec OFFA

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

wczoraj na zlocie wpadł taki drobny modzik, który jest również u wrclaguny. mianowicie Lap Timer. zakodował oczywiście mistrz, a dokonało się to za sprawą uprzejmości Suliego, który pożyczył komputer i kabelek. dzięki Panowie :good:

wkrótce wpadną kolejne mody :cool1:

Opublikowano

Auto widziane na żywo, robi robote, nie ma co :cool1:

Opublikowano

że ja dopiero teraz zauważyłem ten wątek :wallbash: :wallbash:

auto jest mega :good: :good:

Poszło zapytanie na PW :cool1:

Jednak A5 jest cudowne, czekam tylko aż założysz LEDy na tył

Powodzenia :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

że ja dopiero teraz zauważyłem ten wątek :wallbash: :wallbash:

auto jest mega :good: :good:

dziękuję :hi:

Jednak A5 jest cudowne, czekam tylko aż założysz LEDy na tył

LED na tył jest odległym planem. Póki co są inne priorytety :decayed:

Opublikowano

Tak :) auto oblookane na zywo :good: piekna sztuka . Dopiero dzis pisze jedrekx bo mam czkawke po tych campingach na ZLOCIE :naughty: oraz wyrazy wspolczucia .

Naprawde piekny S LIN-owski srodek auta tylko pozazdroscic . MMI 3G pieknie ci smiga , na pewno w planach Pakiet zewnetrzny bedzie :naughty: wiec czekamy na postepy :wink4:

Opublikowano

jedrekx teraz dopiero mi się przypomniało że w niedzielę 11 września lecimy tutaj z chłopakami pokazać auta na Tuning show w Bydgoszczy..

Jeżeli będziesz w domu to może uda się zrobić jakiegoś spota ? :wink4::naughty:

Opublikowano
  • Autor

będę, akurat dzień wcześniej wracam z wakacji :) na Tuning Show też się oczywiście pojawię :cool1:

Opublikowano

btw logo tuning show ja popełniłem :gwizdanie: jeszcze za czasów gdy Tadziu był współorganizatorem

http://www.ctpik.com.pl/pl/strona,2,kalendarz-imprez/26,viii-wystawa-samochodow-tuningowanych-i-sportowych-sts-tuning-show-

Opublikowano

btw logo tuning show ja popełniłem :gwizdanie: jeszcze za czasów gdy Tadziu był współorganizatorem

http://www.ctpik.com.pl/pl/strona,2,kalendarz-imprez/26,viii-wystawa-samochodow-tuningowanych-i-sportowych-sts-tuning-show-

:decayed: :decayed:

będę, akurat dzień wcześniej wracam z wakacji :) na Tuning Show też się oczywiście pojawię :cool1:

no to się jakoś dogadamy :good:

Opublikowano
  • Autor

No dziś zawitał do mnie zderzak tylny S-line :kox: dyfuzor oczywiście na podwójny wydech, ale póki co założę na pojedynczy... podwójny wydech dopiero w przyszłym roku ;(

zderzakty.jpg

Opublikowano

No dziś zawitał do mnie zderzak tylny S-line :kox: dyfuzor oczywiście na podwójny wydech, ale póki co założę na pojedynczy... podwójny wydech dopiero w przyszłym roku ;(

zderzakty.jpg

To moze odpusc i zalozysz caly komplet. Slabo bedzie to wygladac :confused4:

Opublikowano

No dziś zawitał do mnie zderzak tylny S-line :kox: dyfuzor oczywiście na podwójny wydech, ale póki co założę na pojedynczy... podwójny wydech dopiero w przyszłym roku ;(

zderzakty.jpg

To moze odpusc i zalozysz caly komplet. Slabo bedzie to wygladac :confused4:

Popieram...

Hehehe gratuluję różowiutki :D

Opublikowano

tez mi sie tak wydaje , ja bym zalozyl juz wszystko razem

Opublikowano

Ja wiem czy slabo ... a ilez to ma kuni zeby mialo dwa kominy obligatoryjnie :cool1: :cool1: :gwizdanie:

Ja bym zalozyl pojedynczy(pod warunkiem ze przerobke planujesz) , tam chyba i tak przychodzi dwururka zgadza sie ?

Opublikowano

delikatnie mówiąc kiepski pomysł z jedną dziurą pustą jeżdzić :thumbdown:

to tak jakby szczerbaty się do zdjęcia uśmiechał :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.