Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Zablokowana skrzynia biegów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dlatego nie warto robić skrzyni bo gruntowny remont to koszt pewnie 2-3 używanych no chyba że sam sobie to zrobisz ale ja bym się za to nie brał bez wiedzy.

manual to proste jak budowa cepa

Opublikowano
  • Autor

Ok orientuje się ktoś ile mniej więcej kosztuje wymiana tego synchronizatora

Opublikowano

Ok orientuje się ktoś ile mniej więcej kosztuje wymiana tego synchronizatora

Synchroniaztor - okolice 120zł w ASO

Wyjecie + włożenie skrzynki - 300zł

Wymiana synchro - 200/300zł

Olej - 100/150zł

Ale pewnie coś dojdzie przy okazji, jakieś łożysko, inny synchroniaztor itp...

Opublikowano
  • Autor

Lepiej chyba kupić używkę i przełożyć :mysli:

Opublikowano

Ja mam już 3 u siebie....

Opublikowano

Ja mam już 3 u siebie....

taniej by Cie przekładka na automata wyszła :decayed:

co do tematu skrzynia na stół i naprawiać lub wkładać odrazu nową

Opublikowano

U nas w S4 klękają synchronizatory 2 biegu, u mnie czasami jest to samo, szczególnie przy wyższych obrotach i jak chcesz szybko bieg zmienić.

Opublikowano
  • Autor

Panowie pytanie czy skrzynia z 1.8T 99r. podejdzie do 1Z 95r.??

Opublikowano

Hmm :mysli: to źle

ja na twoim miejcu raczej bym dobierał skrzynie z benzyny jesli ma się benzyne lub z diesela jesli ma się diesla z jednej prostej przyczyny. Skrzynie mają inne przełożenia. Diesle mają wysoki moment przy niskich obrotach a benzyny przy wysokich to tez inaczej jest ta skrzynia przystosowana. Może i fizycznie by podeszły ale jazda będzie co najmniej dziwna.

Opublikowano
  • Autor

No fakt Pastaldo masz racje nie pomyślałem o tym :wallbash:

Opublikowano

No fakt Pastaldo masz racje nie pomyślałem o tym :wallbash:

Na Twoim miejscu założyłbym skrzynie EEN, będą najmłodsze, co za tym idzie teoretycznie powinny mieć mniejszy przebieg. Są od 110 kM i mają małą różnicę przełożeń niż skrzynki od 90kM, ale różnica nie będzie odczuwalna.

Na allegro jest tego sporo...

http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=EEN

Warto jeszcze poszukać co sprzedają części z angoli na allegro, można czasami tanio wyrwać.

Opublikowano

kaliko44 spadłeś mi z nieba własnie miałem pytać czy skrzynia o oznaczeniu EEN podejdzie do mojego bo znalazłem ją na takiej aukcji

http://allegro.pl/skrzynia-biegow-een-1-9-5b-audi-a4-passat-b5-gw-i1719475123.html

Spokojnie można montować do 1Z.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.