Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHH] czy tam dobrze robią?? :)


michal0307

Rekomendowane odpowiedzi

witam , mam zamiar podkręcić lekko swoją niunie, czy ma ktoś doświadczenie z tą firmą

V-tech Pomorze, profesjonalna HAMOWNIA PODWOZIOWA

81-198 Kosakowo k/Gdyni, ul. Kalinowa 1

i jaki jest koszt zmiany końcówek wtrysków z mocniejszego modelu??

pozdrawiam

Popraw temat,bo poleci do kosza

[cayenne]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez myśle zeby tam pojechać ale poczytałem pare watkow i narazie sie wstrzymuje

dzwoniłem do tych kolesi to mowią ciekawe rzeczy a koledzy z forum; że rzeczywistośc jest inna...[br]Dopisany: 03 Luty 2008, 16:51 _________________________________________________Firma v-tech nie zrobiła jeszcze żadnego AEB na 195KM. Firma v-tech jest wyjątkowo skłonna obiecywać gruszki na wierzbie. Po raz pierwszy słyszę, że sprawdzana jest temperatura spalin podczas hamowania pojazdu. A moje A4 było hamowane w Krakowie na ich hamowni rekordową myślę ilość razy Ponad 20

Mają jednego fachowca - szefa

reszta to nie fachowcy - wiem co mowię [br]Dopisany: 03 Luty 2008, 16:54 _________________________________________________a myslisz ze v-tech robi indywidualnie? Przekonalem sie na kumplowym aucie ktore czasem dłubie troche (zafira OPC) Jak mu zrobili program w v-techu to po dwoch tygodniach padła turbina, potem za miesiac (byla nówka sztuka) kolejna. Potem pojechalismy wgrac seryjny program .... i co? I zje...li komputer jakos tymi chipami bo sie nieda zdiagnozowac bledów ani nic na TEHu. Jak zawiezlismy turbawki do speców to powiedzieli ze obydwie mialy tak podkrecone cisnienie i obroty ze smarowanie seryjne bylo za slabe a w ECU (moge to mowic troche niefachowo) byly pozmieniane tylko fragmenty map.

Tak wiec odradzam tych "fachowców"[br]Dopisany: 03 Luty 2008, 16:55 _________________________________________________podałem tylko dwa cytaty na moje zapytanie takie jak twoje

poczytaj wątki to sie dowiesz wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze robia w wawie na mineralnej,jezeli masz AHH a nie jak w podpisie AHU to po kupieniu koncowek wtryskow AXG bedziesz mial kolo 150kucy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz byc zadowolony i miec pewnosc ze masz auto zrobione z glowa nic innego jak Rogal w wawie na mineralnej nie pozostaje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze robia w wawie na mineralnej,jezeli masz AHH a nie jak w podpisie AHU to po kupieniu koncowek wtryskow AXG bedziesz mial kolo 150kucy :naughty:

[/qu

dobrze robia w wawie na mineralnej,jezeli masz AHH a nie jak w podpisie AHU to po kupieniu koncowek wtryskow AXG bedziesz mial kolo 150kucy :naughty:

javascript:void(0);

shocked

wystarczy sama wymiana końcówek aby moc tak wzrosła ?? :shocked:

Ile kosztują takie końcówki , a może całe wtryski wymienić ??

[br]Dopisany: 03 Luty 2008, 22:35 _________________________________________________

Możesz udać się do tuneup`a czyli Rob555.

Czy to tu???

TUNE-UP - chiptuning, tuning

adres:

80-237 Gdańsk, Uphagena 15

tel: (0 58) 341-84-42

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Rogala :) - Czy nie ma różnicy pomiędzy wtryskami AHY i AXG? Spanky odpowiedział mi kiedyś, że mają takie same parametry ale w sklepach nie można dostać AHY, a wiem, że Diablo miał u siebie takie, co z Twoim wirusikiem dało 155 k!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Rogala :) - Czy nie ma różnicy pomiędzy wtryskami AHY i AXG? Spanky odpowiedział mi kiedyś, że mają takie same parametry ale w sklepach nie można dostać AHY, a wiem, że Diablo miał u siebie takie, co z Twoim wirusikiem dało 155 k!

To całkiem inne wtryski. Ale wydajność mają podobną.

AHY ma ciśnienia 190/300 a AXG ma 220/300bar.

AHY ma końcówkę 0.216mm a AXG uwaga... tylko 0.205mm czyli mniej więcej tyle co w 110tce ale dzięki pewnym optymalizacjom o których wiedzą pewnie tylko konstruktorzy Boscha końcówka AXG ma taką samą wydajność AHY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ali_TDI :) za wyczerpującą odpowiedź.

W takim razie, które będą najodpowiedniejsze do mojego motoru. I gdzie je można kupić w rozsądnej cenie. W mojej miejscowości objeździłem wszystkie sklepy i odszedłem z kwitkiem -sprzedawcy twierdzili, że takie wtryski nie są dostepne w hurtowniach. Słyszałem też, że mogą być wtryski ASV? Co o tym sądzicie?

Pozdrawiam wszystkich Audimaniaków :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MorgothV8

Ja miałem ASV i banglały spoko, co do wtrysków musisz popytać tunerów: rogal, ali_tdi, rob555, ctv (kolejność dowolna) - często mają w rozsądnych cenach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz ciezko o wtryski,skonczyla sie produkcja vp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

voxan69 poszukaj na allegro

Szukałem szukałem ale nie znalazłem :)

a ja znalazłem coś takiego na allegro tylko nie wiem czy ci podejdą :mysli:

http://moto.allegro.pl/item305922210_bosch_koncowki_wtryskow_axg_asv_afn_grupa_vw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

voxan69 poszukaj na allegro

Szukałem szukałem ale nie znalazłem :)

a ja znalazłem coś takiego na allegro tylko nie wiem czy ci podejdą :mysli:

http://moto.allegro.pl/item305922210_bosch_koncowki_wtryskow_axg_asv_afn_grupa_vw.html

powinny ....

[cena wzrosla, jeszcze niedawno byly po 160 zeta :confused4: ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak szukałem do siebie koncówek ASVa to w Polsce ich praktycznie już nie ma, jedynie w Focie mieli po 177 zł brutto na miejscu, a w Intercarsie mieli mi je sciagnąc z niemcowni po 148 zł brutto do dwóch tygodni

także nie wiem czy te koncówki podrozały czy chłop ze wzgledu na brak konkurencji podniosł sobie troche cene :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cos to mam wtryski od AHF(110KM) real 150tys przebieg korekcja ladniusia. Koles ma mi do jutra powiedziec czy je bierze czy nie. 700zl /kpl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...