Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a moje zdanie to te lampy sa w cipkę :jerk::jerk::jerk: nagraj jakis filmik jak działają :kox:

dzięki :) tak jak pisałem wyżej, na początku myślałem że będzie odpust ale jednak robią robotę :wink: ściemni się trochę za oknem to nakręcę film :decayed:

ok :) to czekam na film :decayed:

Opublikowano

lotka jest fajna jak ma się relingi :hi:

Opublikowano
  • Autor
lotka jest fajna jak ma się relingi :hi:

są gusta i guściki :) ale dzięki za opinię :hi:

Opublikowano

ps co to za lampa z tyłu? allegro czy coś? daj linka :wstydliwy:

Opublikowano
  • Autor

hehehe :P allegro, tyle że wersja smoked był 1 komplet, teraz zostały tylko KLIRY - stronę albo dwie wcześniej poczytaj, bo kilka razy już podawałem link. zaraz wrzucę film, bo nagrałem jak świecą.

---------- Post added at 18:00 ---------- Previous post was at 17:56 ----------

a nie jednak są świeże jakieś Smołki

http://allegro.pl/lampy-tylne-diodowo-led-audi-a4-b5-94-00-avant-r-s-i2216742353.html

---------- Post added at 18:17 ---------- Previous post was at 18:00 ----------

Nudząc się dodałem też muzykę. Jakość jest jaka jest, lepsza nie będzie bo nie mam czym nakręcić :kwasny:

http://www.youtube.com/watch?v=tjj79mE4ANg

Opublikowano

nawet :naughty: "cza" sprzedać parę części i lampy kupić

Opublikowano
  • Autor

z okazji rozpi3rdolenia przeze mnie jedej z opon auto dostało tyczasowy setup letni - oridżinalne 16 cali, na których auto przyjechało do kraju zeszłego roku :jerk::grin: ehh... :facepalm:

alepado800x600.jpg

Opublikowano

a tak w ogóle co zrobiłeś z oponą, bo to chyba nie zwyłky kapieć:eusathink:

Opublikowano
  • Autor
a tak w ogóle co zrobiłeś z oponą, bo to chyba nie zwyłky kapieć:eusathink:

przebiła się (mała dziurka) ale byłem na takim odcinku trasy że nie mogłem od razu zjechać i musiałem z jakieś 100m przejechać bez powietrza... więcej chyba nie muszę tłuumaczyć :facepalm: boki opony obecnie jak galareta :doh:

Opublikowano
a tak w ogóle co zrobiłeś z oponą, bo to chyba nie zwyłky kapieć:eusathink:

przebiła się (mała dziurka) ale byłem na takim odcinku trasy że nie mogłem od razu zjechać i musiałem z jakieś 100m przejechać bez powietrza... więcej chyba nie muszę tłuumaczyć :facepalm: boki opony obecnie jak galareta :doh:

i takie akcje motywuja mnie do szukania zapasu:whistling:

Opublikowano
  • Autor
a tak w ogóle co zrobiłeś z oponą, bo to chyba nie zwyłky kapieć:eusathink:

przebiła się (mała dziurka) ale byłem na takim odcinku trasy że nie mogłem od razu zjechać i musiałem z jakieś 100m przejechać bez powietrza... Więcej chyba nie muszę tłuumaczyć :facepalm: Boki opony obecnie jak galareta :doh:

i takie akcje motywuja mnie do szukania zapasu:whistling:

amen!

Opublikowano

furka zacna, zmiany kontretne, daj alufelgi srodki w czarny polysk i wtedy ranty w polerke. i jakos do mnie nie przemawiaja tylne lampy ale kwestia gustu :wink:

Opublikowano

Avancior elegancior :naughty: żadnych relingów nie zakładaj:decayed: dobrze lecisz z tematem. W Gostyninie macie jakieś spoty? Chętnie bym obejrzał furę z bliska bo nie mam daleko:wink:

Opublikowano
  • Autor
Avancior elegancior :naughty: żadnych relingów nie zakładaj:decayed: dobrze lecisz z tematem. W Gostyninie macie jakieś spoty? Chętnie bym obejrzał furę z bliska bo nie mam daleko:wink:

no właśnie nie mamy a ja ogólnie często w Kutnie bywam, także jak tylko serducho auto dostanie to będzie można zwołać jakiegoś spota :wink:

Opublikowano

W Kutnie też bida ze spotami :facepalm: jestem z Krośniewic, ale tutaj to już w ogóle nie ma o czym rozmawiać :kwasny: a co tam będzie siedziało?

Opublikowano
  • Autor
W Kutnie też bida ze spotami :facepalm: jestem z Krośniewic, ale tutaj to już w ogóle nie ma o czym rozmawiać :kwasny: a co tam będzie siedziało?

to samo - AFN tyle że z suszarką AWX i pewnie wtryskami 216 ;) jak tylko zrobię auto to się zgadamy ;) od Kutna do Krośniewic za***ista traska więc nie będzie problemu :)

Opublikowano

:thumbup1:

program też będzie?

Opublikowano

jak ogarniesz wszystko to się chwal:decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Łażą za mną takie ledy jak głód za aktorami w reklamie danone'a :facepalm: Tylko niestety cena jest większa niż jogurtu :decayed:

Przyślij mi jedną na przymiarkę :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.