Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

materiał takie jak Twoje

Opublikowano

a bo nie widze to są te od ciebie tak??

Opublikowano

tak tak

Opublikowano
  • Autor

Tak Tak, szukałem jakiś czas materiałowych w jakiś ludzkich pieniądzach a tu nagle Krystyna jak grom z jasnego nieba.. JEB! no i są materiały Recaro :decayed:

Opublikowano

Adrian a co Ty tak nic nie robisz przy avancie? gdzie są zdjęcia z gwintem? z 18? już wiosna a tu nic się nie dzieje :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Adrian a co Ty tak nic nie robisz przy avancie? gdzie są zdjęcia z gwintem? z 18? już wiosna a tu nic się nie dzieje :decayed:

nie no coś tam się dzieje, w poniedziałek mi odboje przychodzą do gwintu, bo brakowało do tylnych amorów, zderzak od eSy już polakierowany, maskę przy okazji mi lakiernik prysnął, bo pies mi w zeszłym roku przecież Pasa Noble qr** zatańczył na masce :/ i jaja mi wyszły przy montażu zderzaka dzisiaj bo ślizgi od Esy nie podeszły, odboje muszę przerobić albo kupić od eSy. także w poniedziałek powinny być patelnie na skręconym gwincie, także postaram się jakieś foty wrzucić :) walczę też z drugą skarbonką, z motorkiem, bo też powoli do sezonu trzeba szykować :)

---------- Post added at 22:12 ---------- Previous post was at 22:08 ----------

a, no i w tym tygodniu postoje USA wyrezałem z przełącznikiem w kabinie, w razie jakiejś kontroli czy coś :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj wpadł wreszcie letni setup -18stki i gwint, doszła też zgrabna chromowana dwururka, wywalony katalizator i wpadły nowe końcówki drążków, bo stare już pukały. Jutro dokręcę gwint jak należy (bo trochę mi przód przyciera nawet na minimalnych nierównościach :grin: i wrzucę foty :decayed:

Opublikowano

popraw przy okazji pierwszego posta, bo fotki nie są podlinkowane i nie da się ich powiększyć:whistling:

Opublikowano
  • Autor
popraw przy okazji pierwszego posta, bo fotki nie są podlinkowane i nie da się ich powiększyć:whistling:

oko oko, zaraz to ogarnę. Po zmianie forum chyba się tak porobiło?

Opublikowano
  • Autor

Małe przygotowania do sezonu... Gwint wstępnie ustawiony - narazie troszkę wysoko, bo opony za bardzo nie pozwalają na więcej, najprawdopodobniej wpadną 215/35 żeby można jakoś zdrowo auto położyć a póki co:

front1mlj.jpg

back1hb.jpg

jakość zdjęć nie powala, bo nie potrafię wyregulować aparatu, który pożyczyłem do fotek... :grin:

side4.th.jpg

side3r.th.jpg

side2h.th.jpg

side1.th.jpg

front3l.th.jpg

front2vs.th.jpg

back2ju.th.jpg

Opublikowano

Wyszło jak rok temu na moim VT:kox:

To mówisz ze 215 nie pozwala na nizej, jakie masz ET:eusathink:

Te tylne LEDy daja rade

Opublikowano
  • Autor
Wyszło jak rok temu na moim VT:kox:

To mówisz ze 215 nie pozwala na nizej, jakie masz ET:eusathink:

Te tylne LEDy daja rade

dokładnie, jak na VT, tak jak chciałem :wink: może da trochę niżej ale to jest max co mogę opuścić, biorąc pod uwagę codzienne średnie 130 przebytych kilometrów... a co do ledów to fakt, dają radę, jak kupowałem to bałem się że będzie trochę odpust ale jednak jest spoko :decayed:

Opublikowano

nooooo witamy w Battalionie :decayed::kox:

---------- Post added at 10:16 ---------- Previous post was at 10:15 ----------

a te lady to skąd sie bierze - fajne :kox:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj wpadła kiera S4 :) weekend mam wreszcie wolny od szkoły, także zajmę się wnętrzem ;)

Opublikowano

Fajnie teraz wszystko wygląda :thumbup1: dużo pier^$nia przy tych USach z przełącznikiem :co: muszę i ja swoje autko pstryknąć bo jest już letni setup i zmiana w wyglądzie a nie ma kiedy.

Opublikowano
  • Autor
Fajnie teraz wszystko wygląda :thumbup1: dużo pier^$nia przy tych USach z przełącznikiem :co: muszę i ja swoje autko pstryknąć bo jest już letni setup i zmiana w wyglądzie a nie ma kiedy.

w sumie to nie dużo... mi pomógł ten temat: http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?186934-ALL-Kierunkowskazy-przednie-w-stylu-ameryka%F1skim

ważna sprawa - przełącznik na 2 niezależne obwody elektryczne no i przeprowadzenie kabli do kabiny przez ECU i tyle chyba :) resztę masz w wątku.

Dawaj dawaj te foty na letnim :)

---------- Post added at 14:03 ---------- Previous post was at 13:34 ----------

Mała dzienna sesja - miejsce to samo co w zeszłym sezonie, auto to samo, nawet koła te same a mimo wszystko trochę inaczej :decayed:

frontsideg.jpg

side22i.jpg

backsidel.jpg

i jakieś w locie:

wlocie2.jpg

Opublikowano

Teść elektryk, szwagier elektryk ale co do czego i tak bym pewnie sam rezał wszystko :cool1: poczekamy zobaczymy, może mnie wena najdzie

Opublikowano
  • Autor
Teść elektryk, szwagier elektryk ale co do czego i tak bym pewnie sam rezał wszystko :cool1: poczekamy zobaczymy, może mnie wena najdzie

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: ja z wykształcenia też elektryk :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.