Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może jakaś mała przymiarka :naughty:

Opublikowano

Grill ori czy allegrowy za 130 PLN :naughty:

pisze że ala rs

:>

ja ym na Twoim miejscu przesiedział zimowe wieczory i bym te patelnie całe wypolerował by rwało suty narmalnie :naughty:

oklepane polerowanie tych patelni, dlatego chce pomalować je na czarno i sam rant wypolerować. Poza tym zawsze marzyło mi się takie koło :decayed:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 07:27_________________________________________________znalazłem chwilę czasu i wreszcie polakierowałem koła :decayed: :decayed:

imag0206x.jpg

Sam malowałeś te kółka to jest czarny mat?

Opublikowano
  • Autor

Grill ori czy allegrowy za 130 PLN :naughty:

pisze że ala rs

:>

ja ym na Twoim miejscu przesiedział zimowe wieczory i bym te patelnie całe wypolerował by rwało suty narmalnie :naughty:

oklepane polerowanie tych patelni, dlatego chce pomalować je na czarno i sam rant wypolerować. Poza tym zawsze marzyło mi się takie koło :decayed:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 07:27_________________________________________________znalazłem chwilę czasu i wreszcie polakierowałem koła :decayed: :decayed:

imag0206x.jpg

Sam malowałeś te kółka to jest czarny mat?

da, sam pomalowałem, tak to czarny mat :)

Opublikowano

fajnie wyglądaja! Oby wiosna przyszla jak najszybciej :good:

Opublikowano
  • Autor

oby oby, ale chyba w weekend zrobię małą przymiarkę kół, żeby zobaczyć czy to jakoś będzie wyglądać :decayed:

Opublikowano

no furka fajna:D a i chyba jakis fajny motorek sie pasie :D

Opublikowano
  • Autor

no furka fajna:D a i chyba jakis fajny motorek sie pasie :D

taaa.. moja letnia zabawka :P CBR 600 RR 2003 rok :decayed: druga skarbonka :tongue4:

Opublikowano

Mody w dobrym kierunku tylko brakuje najwazniejszego Gleby :) WGS hmmm okolice Sannik ??? mam tam rodzinke i co roku wpadam w twoje okolice

Opublikowano

Dokładnie gleba duzo tutaj da ;)

Pzymierzałes juz kola ??

Opublikowano
  • Autor

Mody w dobrym kierunku tylko brakuje najwazniejszego Gleby :) WGS hmmm okolice Sannik ??? mam tam rodzinke i co roku wpadam w twoje okolice

czekam na gwint, kupiłem i okazało się że czekają na dostawę, w ciągu dwóch tygodni powinien dotrzeć :P tak, niedaleko sannik mieszkam :) jak bedziesz miał przyjechać to daj znać to się spota zwoła :decayed:

Dokładnie gleba duzo tutaj da ;)

Pzymierzałes juz kola ??

narazie pogoda nie dopisuje (może mało trefne stwierdzenie biorąc pod uwagę to, że jest początek stycznia :decayed: ) pada cały czas u mnie, jak wrócam z pracy to chwila i ciemno, ale z racji tego że jutro wolne to wezmę się i przymiarkę zrobię, także i foty będą :gwizdanie:

Panowie, jakie dystanse założyć do tyłu? mam 8,5J ET 35, przód jest idealnie, ale tył nieco jest schowany, jak wpadnie gwint i padnie na ziemie samochód to średnio to będzie wyglądać :P osobiście uważam że takie 13mm powinny wystarczyć, bo pewnie 20mm trochę za dużo? co myślicie?

top5c.jpg

Opublikowano

jak wrzucisz gwint i polozysz na ziemie to dopiero sobie zobacz jaki dystans ;)

Opublikowano

Z opon będziesz zadowolony :good:

Mam identyko zestaw (8.5j et35) w prosiakach. Uwierz mi, jak zamontujesz gwint - nie będziesz myślał o dystansach tylko o maszynce do poszerzania nadkoli :naughty::kox:

Opublikowano
  • Autor

Z opon będziesz zadowolony :good:

Mam identyko zestaw (8.5j et35) w prosiakach. Uwierz mi, jak zamontujesz gwint - nie będziesz myślał o dystansach tylko o maszynce do poszerzania nadkoli :naughty::kox:

no nie gadaj że tak ładnie mi wyjrzą te kółka spod nadkola :decayed:

Opublikowano

Z opon będziesz zadowolony :good:

Mam identyko zestaw (8.5j et35) w prosiakach. Uwierz mi, jak zamontujesz gwint - nie będziesz myślał o dystansach tylko o maszynce do poszerzania nadkoli :naughty::kox:

no nie gadaj że tak ładnie mi wyjrzą te kółka spod nadkola :decayed:

Mam to samo w prosiętach :) Ranty będą poobcierane na bank :tongue4:

Opublikowano

Tył na maksa obniżysz ale na dołkach będą opony tarły, jak przód obniżysz to nie skręcisz :decayed:

P1370504.jpg

Opublikowano
  • Autor

Tył na maksa obniżysz ale na dołkach będą opony tarły, jak przód obniżysz to nie skręcisz :decayed:

P1370504.jpg

Borat-VeryNice.jpg

Opublikowano

Tył na maksa obniżysz ale na dołkach będą opony tarły, jak przód obniżysz to nie skręcisz :decayed:

P1370504.jpg

Borat-VeryNice.jpg

Zawracanie na 3, zmieni się na 8 :polew:

Opublikowano

Tył na maksa obniżysz ale na dołkach będą opony tarły, jak przód obniżysz to nie skręcisz :decayed:

P1370504.jpg

Borat-VeryNice.jpg

Zawracanie na 3, zmieni się na 8 :polew:

Coś o tym wiem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

w tym tygodniu dotarły do mnie nowe fanty: Gałka S3, stickery na dekory, tylne LED lapmki :decayed: i pare gratów pod maskę :) Lampy już na aucie, za resztę planuję się wziąć po sesji, bo narazie od sqrwysyna nauki :tongue4::sick3:

jak dobrze pójdzie to planowane mody pod maską wpadną w najbliższym miesiącu :decayed:

Opublikowano

Rano Ci odpowiem odnosnie PW :wink4: teraz nie mam głowy juz :disgust:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.