Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]


junior_tdi

Rekomendowane odpowiedzi

a moje zdanie to te lampy sa w cipkę :jerk::jerk::jerk: nagraj jakis filmik jak działają :kox:

dzięki :) tak jak pisałem wyżej, na początku myślałem że będzie odpust ale jednak robią robotę :wink: ściemni się trochę za oknem to nakręcę film :decayed:

ok :) to czekam na film :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps co to za lampa z tyłu? allegro czy coś? daj linka :wstydliwy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe :P allegro, tyle że wersja smoked był 1 komplet, teraz zostały tylko KLIRY - stronę albo dwie wcześniej poczytaj, bo kilka razy już podawałem link. zaraz wrzucę film, bo nagrałem jak świecą.

---------- Post added at 18:00 ---------- Previous post was at 17:56 ----------

a nie jednak są świeże jakieś Smołki

http://allegro.pl/lampy-tylne-diodowo-led-audi-a4-b5-94-00-avant-r-s-i2216742353.html

---------- Post added at 18:17 ---------- Previous post was at 18:00 ----------

Nudząc się dodałem też muzykę. Jakość jest jaka jest, lepsza nie będzie bo nie mam czym nakręcić :kwasny:

http://www.youtube.com/watch?v=tjj79mE4ANg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak w ogóle co zrobiłeś z oponą, bo to chyba nie zwyłky kapieć:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak w ogóle co zrobiłeś z oponą, bo to chyba nie zwyłky kapieć:eusathink:

przebiła się (mała dziurka) ale byłem na takim odcinku trasy że nie mogłem od razu zjechać i musiałem z jakieś 100m przejechać bez powietrza... więcej chyba nie muszę tłuumaczyć :facepalm: boki opony obecnie jak galareta :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak w ogóle co zrobiłeś z oponą, bo to chyba nie zwyłky kapieć:eusathink:

przebiła się (mała dziurka) ale byłem na takim odcinku trasy że nie mogłem od razu zjechać i musiałem z jakieś 100m przejechać bez powietrza... więcej chyba nie muszę tłuumaczyć :facepalm: boki opony obecnie jak galareta :doh:

i takie akcje motywuja mnie do szukania zapasu:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak w ogóle co zrobiłeś z oponą, bo to chyba nie zwyłky kapieć:eusathink:

przebiła się (mała dziurka) ale byłem na takim odcinku trasy że nie mogłem od razu zjechać i musiałem z jakieś 100m przejechać bez powietrza... Więcej chyba nie muszę tłuumaczyć :facepalm: Boki opony obecnie jak galareta :doh:

i takie akcje motywuja mnie do szukania zapasu:whistling:

amen!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avancior elegancior :naughty: żadnych relingów nie zakładaj:decayed: dobrze lecisz z tematem. W Gostyninie macie jakieś spoty? Chętnie bym obejrzał furę z bliska bo nie mam daleko:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avancior elegancior :naughty: żadnych relingów nie zakładaj:decayed: dobrze lecisz z tematem. W Gostyninie macie jakieś spoty? Chętnie bym obejrzał furę z bliska bo nie mam daleko:wink:

no właśnie nie mamy a ja ogólnie często w Kutnie bywam, także jak tylko serducho auto dostanie to będzie można zwołać jakiegoś spota :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kutnie też bida ze spotami :facepalm: jestem z Krośniewic, ale tutaj to już w ogóle nie ma o czym rozmawiać :kwasny: a co tam będzie siedziało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kutnie też bida ze spotami :facepalm: jestem z Krośniewic, ale tutaj to już w ogóle nie ma o czym rozmawiać :kwasny: a co tam będzie siedziało?

to samo - AFN tyle że z suszarką AWX i pewnie wtryskami 216 ;) jak tylko zrobię auto to się zgadamy ;) od Kutna do Krośniewic za***ista traska więc nie będzie problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łażą za mną takie ledy jak głód za aktorami w reklamie danone'a :facepalm: Tylko niestety cena jest większa niż jogurtu :decayed:

Przyślij mi jedną na przymiarkę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...