Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Dobrze jest.Tył jak u mnie:grin:

Z przodem niestety tak nie zejdziesz, nawet po poszerzeniu błotników.

da radę, trzeba by tylko coś ciaśniejszego naciągnąć, np.205/35 na te 8,5J można by jeszcze coś ugryźć :decayed:

Opublikowano
Dobrze jest.Tył jak u mnie:grin:

Z przodem niestety tak nie zejdziesz, nawet po poszerzeniu błotników.

da radę, trzeba by tylko coś ciaśniejszego naciągnąć, np.205/35 na te 8,5J można by jeszcze coś ugryźć :decayed:

i odbite ślady wahaczy pod maska - bezcenne:grin:

Opublikowano
Dobrze jest.Tył jak u mnie:grin:

Z przodem niestety tak nie zejdziesz, nawet po poszerzeniu błotników.

da radę, trzeba by tylko coś ciaśniejszego naciągnąć, np.205/35 na te 8,5J można by jeszcze coś ugryźć :decayed:

Chodziło mi o 225/40:wink:

Opublikowano

To trochę zejdziesz, ale ogólnie jazda na takiej glebie męczy.

Szczególnie jak masz słabe drogi i sporo jeździsz.

Musisz jechać 30-40km/h tam gdzie inni 80-100km/h.

Ja nie wytrzymałem i jeżdzę też "połykaczem hond" na 17' i -20mm (utwardzone amortyzatory).

Taki kompromis.

Opublikowano
To trochę zejdziesz, ale ogólnie jazda na takiej glebie męczy.

Szczególnie jak masz słabe drogi i sporo jeździsz.

Musisz jechać 30-40km/h tam gdzie inni 80-100km/h.

Ja nie wytrzymałem i jeżdzę też "połykaczem hond" na 17' i -20mm (utwardzone amortyzatory).

Taki kompromis.

polykacz hond?
Opublikowano
  • Autor
To trochę zejdziesz, ale ogólnie jazda na takiej glebie męczy.

Szczególnie jak masz słabe drogi i sporo jeździsz.

Musisz jechać 30-40km/h tam gdzie inni 80-100km/h.

Ja nie wytrzymałem i jeżdzę też "połykaczem hond" na 17' i -20mm (utwardzone amortyzatory).

Taki kompromis.

eee można się przyzwyczaić :decayed: a dróg u mnie coraz więcej i coraz lepsze :polew:

Opublikowano
To trochę zejdziesz, ale ogólnie jazda na takiej glebie męczy.

Szczególnie jak masz słabe drogi i sporo jeździsz.

Musisz jechać 30-40km/h tam gdzie inni 80-100km/h.

Ja nie wytrzymałem i jeżdzę też "połykaczem hond" na 17' i -20mm (utwardzone amortyzatory).

Taki kompromis.

polykacz hond?

A3 ASZ+chip:naughty:

Opublikowano
  • Autor
To trochę zejdziesz, ale ogólnie jazda na takiej glebie męczy.

Szczególnie jak masz słabe drogi i sporo jeździsz.

Musisz jechać 30-40km/h tam gdzie inni 80-100km/h.

Ja nie wytrzymałem i jeżdzę też "połykaczem hond" na 17' i -20mm (utwardzone amortyzatory).

Taki kompromis.

polykacz hond?

A3 ASZ+chip:naughty:

ile tam Ci po CZIPIE wypluł ?

Opublikowano
To trochę zejdziesz, ale ogólnie jazda na takiej glebie męczy.

Szczególnie jak masz słabe drogi i sporo jeździsz.

Musisz jechać 30-40km/h tam gdzie inni 80-100km/h.

Ja nie wytrzymałem i jeżdzę też "połykaczem hond" na 17' i -20mm (utwardzone amortyzatory).

Taki kompromis.

polykacz hond?

A3 ASZ+chip:naughty:

ile tam Ci po CZIPIE wypluł ?

Ciiii, ma być sleeper na obcych blachach z 1.6 na klapie:decayed:

Opublikowano
To trochę zejdziesz, ale ogólnie jazda na takiej glebie męczy.

Szczególnie jak masz słabe drogi i sporo jeździsz.

Musisz jechać 30-40km/h tam gdzie inni 80-100km/h.

Ja nie wytrzymałem i jeżdzę też "połykaczem hond" na 17' i -20mm (utwardzone amortyzatory).

Taki kompromis.

polykacz hond?

A3 ASZ+chip:naughty:

ile tam Ci po CZIPIE wypluł ?

Ciiii, ma być sleeper na obcych blachach z 1.6 na klapie:decayed:

:cool1:

Opublikowano

To niedlugo junior czeka cie zmiana nicku:-) skoro tak tajle sprzedajesz

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
To niedlugo junior czeka cie zmiana nicku:-) skoro tak tajle sprzedajesz

no mam nadzieję, ale zmiana niewielka, z tdi na lpg :grin:

---------- Post dopisany 06-08-2012 at 13:03 ---------- Poprzedni post napisany 19-07-2012 at 23:30 ----------

forestfront.jpg

---------- Post dopisany at 13:09 ---------- Poprzedni post napisany at 13:03 ----------

forestupfront.jpg

forestupback.jpg

forestback.jpg

Opublikowano

co tu dużo mówić... piękna jest:kox: :thumbup1:

Opublikowano

:naughty:

forestfront1.jpg?t=1344279793

Opublikowano
  • Autor

Heeeee dzięki Zią :decayed:

---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ----------

muszę te wlepy pozrywać, zostanie tylko Dirty Diesel na d*pie i battalion na masce :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

i jak tam będzie zmianka? czy zostajesz przy TDIku i rezasz dalej?

Opublikowano
  • Autor
i jak tam będzie zmianka? czy zostajesz przy TDIku i rezasz dalej?

narazie zostaje przy tym, ale już nie będę topił w nim kasy :wink:

chociaż pewnie wyjdzie jak zawsze i dalej będę ładował :grin::grin::grin:

Opublikowano

A Air to co za darmo sie zrobi:polew::polew::polew::polew:

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor
A Air to co za darmo sie zrobi:polew::polew::polew::polew:

no właśnie. Czekam aż ruszymy to grupowe zamówienie to idę do prowidenta po hajs :banan:

---------- Post dopisany 21-09-2012 at 13:11 ---------- Poprzedni post napisany 22-08-2012 at 19:41 ----------

z racji tego iż wziąłem urlop żeby uczyć się do egzaminu poprawkowego wpadła mała sesja :decayed:

zamek21024x768.jpg

side11024x768.jpg

high11024x768.jpg

highfront31024x768.jpg

guvuvzamek1024x768.jpg

frntside31024x768.jpg

backside11024x768.jpg

back21024x768.jpg

+ takie

front2221024x768.jpg

guvuvside11024x768.jpg

frnt51024x768.jpg

:banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.