Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]


junior_tdi

Rekomendowane odpowiedzi

fajnieeee, autko wygląda super :thumbup1:, teraz czas brać się za jego serducho, żeby jeździło tak dobrze jak wygląda, planujesz coś? :naughty::thumbup1:Junior twój ałdik jest czarny czy ciemny granat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnieeee, autko wygląda super :thumbup1:, teraz czas brać się za jego serducho, żeby jeździło tak dobrze jak wygląda, planujesz coś? :naughty::thumbup1:Junior twój ałdik jest czarny czy ciemny granat?

ciemny granat. a co do silnika to jest turbo awx i dojdzie jeszcze tylko program. taki jest plan, ale wszyscy wiedzą jak to jest z tym zwiększaniem mocy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna sesyjka, teraz plany z wygranej w totka wcielaj w życie:decayed: pyk i fałV ułosiem siedzi:wink:

jak coś to mam namiar na goscia w Wawie co wkłada do a4 takie silniczki:decayed: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna sesyjka, teraz plany z wygranej w totka wcielaj w życie:decayed: pyk i fałV ułosiem siedzi:wink:

jak coś to mam namiar na goscia w Wawie co wkłada do a4 takie silniczki:decayed: :grin:

czekam na przelew od lotto i jedziemy :grin:

sami to ooogarniemy co tam:decayed: najpierw u mnie potem u ciebie:decayed: a i V8 tanie jak barszcz:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Junior teraz się kapłem że na vag nysa byłem u was zamienić 2 zdania :naughty: Kojarzysz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak swiatła zrobiles? zeby miec taki efekt?

---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ----------

przednie oczywiscie

wszystko masz w pierwszym poście - polifty, zrobione całe na black, xenon 6kk, białe ledy w postoje i obrysy US na żarówkach dwuwłóknowych :decayed:

Junior teraz się kapłem że na vag nysa byłem u was zamienić 2 zdania :naughty: Kojarzysz?

ojoj, muszę Ci się przyznać że jak w piątek popłynąłem tak w niedzielę wytrzeźwiałem, żeby móc wrócić na chatę :grin:

Fajne fotki, autko prezetuje sie super, ale widzial bym tu inne kolo :kox:

jest taki plan na przyszły sezon :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do twarzy mu z tym ryjkiem, pieknie sie prezentuje! :wink: zerwij folie z mietkow i maznij srodki w inny kolorek, powieksza sie o rozmiar, albo wneki w poler?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Junior teraz się kapłem że na vag nysa byłem u was zamienić 2 zdania :naughty: Kojarzysz?

ojoj, muszę Ci się przyznać że jak w piątek popłynąłem tak w niedzielę wytrzeźwiałem, żeby móc wrócić na chatę :grin:

No widziałem że grubo mieliście :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co chcesz wsadzić? :naughty:

no na pewno coś szerszego :decayed: rozkminiam teraz pomiędzy dwoma opcjami, ale więcej nie mówię żeby nie zapeszyć :decayed:

---------- Post dopisany 12-10-2012 at 14:44 ---------- Poprzedni post napisany 08-10-2012 at 17:57 ----------

A więc u mnie koniec sezonu. Wpadły stalówki, które zaginęły mi na początku tego sezonu :decayed: auto poszło do góry 4 centy, zderzak S4 leży grzecznie w piwnicy i czeka na lepsze dni :wink:

Przypominam o Moich Mercedesach na sprzedanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co chcesz wsadzić? :naughty:

no na pewno coś szerszego :decayed: rozkminiam teraz pomiędzy dwoma opcjami, ale więcej nie mówię żeby nie zapeszyć :decayed:

---------- Post dopisany 12-10-2012 at 14:44 ---------- Poprzedni post napisany 08-10-2012 at 17:57 ----------

A więc u mnie koniec sezonu. Wpadły stalówki, które zaginęły mi na początku tego sezonu :decayed: auto poszło do góry 4 centy, zderzak S4 leży grzecznie w piwnicy i czeka na lepsze dni :wink:

Przypominam o Moich Mercedesach na sprzedanie :wink:

na zime sciagasz zderzak od eski czy jakis dil bedzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...