Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVB] Zwarcie - gdzie szukać przyczyny?


dexter400

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam mega problem, jechałem sobie było troche mokro ale nagle wszystko zgasło, wskazówki nawet nie zdarzyły opaść tylko zostały w miejscu. jak sprawdzam miernikiem to miedzy + a - klemy jest zwarcie, nie powinno być chyba? jak podłaczam nawet inny aku to az sie caly grzeje i strasznie iskrzy. wiec odpiąłem. jak przykladam do masy auta i do klemy + to tez pokazuje zwarcie. co sie mogło podziać i gdzie szukać? :( błagam help.

[mod]Co to za temat!!! - poprawiłem kolejne wylądują w koszu[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze alternator padł i zrobiło się zwarcie, miałem podobnie w passku. sprawdź wszystko na odłączonym alternatorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok sprawdze w takim razie jutro z rana, a u ciebie tez nic kompletnie nie działało? boje sie o uszkodzenie kompa albo zegarów bo stanely w miejscu nie opadly nawet, no i te bezpieczniki wszystkie ok :/[br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 18:06_________________________________________________...pytanko, da rade odpiąć go bez kanału? :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok sprawdze w takim razie jutro z rana, a u ciebie tez nic kompletnie nie działało? boje sie o uszkodzenie kompa albo zegarów bo stanely w miejscu nie opadly nawet, no i te bezpieczniki wszystkie ok :/[br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 18:06_________________________________________________...pytanko, da rade odpiąć go bez kanału? :chytry:

Tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...