Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Moja OOOO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po b5 nadszedł czas na zmianę i oto jest:

B7 1.8TQ 2005r. AVANT !!!

Początek historii:

Wyposażenie:

-bixy i drl

-szyby i lusterka w prądzie

-RNSE

-tempomat

-dekory szczotkowane alu

, taka bida, ale dla mnie wszystko czego wymagam.Pierwsze fotki

2c70a89006222807med.jpg

6cdf4cb563fc9d0bmed.jpg

9bff44a78a231f39med.jpg

acffdc31fd4bd72fmed.jpg

c7035e7cd2d25789med.jpg

9bec4e7e467b258fmed.jpg

f3a072a5e1c8ee25med.jpg

da2f7141c31fb560med.jpg

Na pierwszy ogień poszedł gaz, wiadomo ekonomia, wpadła sekwencja

-KME Gold

-Wtryski Hana niebieskie

-Zenit PRO OBD.

W trakcie:

-obudowy lusterek srebrna satyna (już jest)

-zbieranie gratów do pakietu oświetlenia (jest lustro wew. fotochrom, jeszcze czujnik deszczu,CLH, AUTO światła)

-kiera s-line mf (już założona)

-gałka biegów s-line (już jest)

-automatycznie otwierana klapa bagażnika (jest)

-DP jest, tylko ni ma jak wymienić

Najbliższe plany:

-obszycie gałki, mieszka i ręcznego u Reggiego

-dokładka od leona cupry

-wymiana stołków

-mała gleba

-aaa program jak doprowadzę wszystko do normy.

To tyle na razie.Sugestie mile widziane

Opublikowano

jak jest ci niepotrzebny to zdejmij hak :)

Opublikowano

no specem od fot nie jestes ale po zaladowaniu fot na fotosiku masz gotowe kody i trzeba bylo odpowiednie tu wkleic :) moze i jestem leniwy ale bys ulawtil ogladanie furmanki :)

aaa ten wydech to jakies koncowki?? masz namiar moze bo sie zastanawiam nad kupnem ale nic ciekawego na alle nie ma ;] a u ciebie to wyglada nawet :)

Opublikowano
  • Autor

NI chuchu nie kumam z tymi zdjęciami.Podpowiedzcie to poprawie.Końcówka mi się podoba duuużo bardzirj niż ori.Koszt ok.70-80zł + waspawanie.Warto!

Opublikowano

Kolego pod każdym zdjęciem masz "Pobierz kody" tam wybierasz np. rozmiar 500px i dajesz link na forum i masz:

38da7b0382dcce6cmed.jpg

Co do autka zmiany na +, nie podchodzi mi jedynie ta ramka na biegi, ale rzecz gustu. Sam się zastanawiam nad grillem,w miarę to zrobione?

Opublikowano
  • Autor

Podziękowania.Doszedłem uff.Grill naprawdę :good: i jakośc do ceny również.Haka nie ruszam bo już 3 razy ocalił tyłek mojej OOOO.

Opublikowano

na żywo dużo ładniej prezentuje się niż na fotach :good:

Opublikowano

Koza w ciul :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

NIc nie bój gleba będzie ale nie za duża.JUZIU a Ty gdzie mnie widziałeś???

Opublikowano

Powiedz mi jak tam wygląda sprawa z programem na seryjnych gratach ? Dużo się udało wyciągnąć ?

Opublikowano

Własnie, masz jakiś wykres do programu? Gdzie go robiłeś?

Jak dasz ją niżej to będzie super z tą felgą

Ja bym jeszcze wywalił te ramki od tablicy rejestracyjnej, fajnie wygląda sama blaszka, ewentualnie jakas klubowa ramka :hi:

Opublikowano

witam :hi:kolege ładne audi ,interesują mnie te naklejki klubu audi -cieżkie do zdobycia ? :disgust:

Opublikowano

przecie to "nasze" naklejki dostępne chyba w dziale z gadżetami :mysli:

Opublikowano

:cool1:ok nie ogarnołem jeszcze wszystkiego ale ok dzieki

Opublikowano
  • Autor

Wszystko powoli ogarniesz.Tak jak daffy pisał to klubowe.Sam chyba pogrzebie bo zmiana koncepcji i mniejszy format potrzebny

Opublikowano

Gleba i odpowiednie kółko - takie plany na wiosnę powinieneś mieć :good: :good:

Opublikowano

Gleba i odpowiednie kółko - takie plany na wiosnę powinieneś mieć :good: :good:

:good:
Opublikowano

tak jak wyzej Gleba :good:

HID 6000?

nie dało sie 5 załozyc?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Hid będzie zmieniony na 5000 lub 4300.Gleba niedługo będzie ,ale kółko...???Mi się te s-line podoba i raczej zostanie.

Opublikowano

ładna na pierwszych fotkach podobna do mojej :tongue4:

zmiany dużo dały auto młodsze o parę latek, felga jedna z najładniejszych jakie były w audi :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.