Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie alufelgi ? pomoc .


Reggi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wiosna nadchodzi powoli , wiec trzab pomyśleć o nowym wiosenno-letnim felunku :decayed:

S-line być może przyjadą do mnie pod koniec lutego w rozmiarze 17' , ale jakoś nie mam przekonania w 100 % co do tego czy beda pasowały :disgust:

Autko w wersji Avant , troszki zglebione .. kolor niebieściutki i tak bardziej by pasowały alufelgi z cienkimi ramionami ktorych bedzie wiecej , bardziej ..ażurowe :rolleyes: [?]

Przegladając Allegro zobaczyłem felgi ADR ktore naprawdę mnie użekły , z tym że kosztowały 3600 polskich kurde złotych :thumbdown:

Natomiast na ebayu sa one duzo tańsze , tylko jak to jest z wysyłką do PL :mysli:

Do sedna . Myśle nad chromowanymi felgami gdyż niedługo mogą sie pojawić chromowe dodatki takie jak lusterka , ramki i relingi . Lub chromowe ranty i czarny środek . Co wy na to ?

1.http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&rd=1&item=130194860618&ssPageName=STRK:MEWA:IT&ih=003

2.http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&rd=1&item=150212508154&ssPageName=STRK:MEWA:IT&ih=005

3.http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&rd=1&item=150213121080&ssPageName=STRK:MEWA:IT&ih=005

4. S-line :foch:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

numer dwa :thumbup:

własnie takie by mi pasowały :decayed:[br]Dopisany: 05 Luty 2008, 11:17 _________________________________________________btw, strasznie tanie te felgi jakby przeliczyć na polski 249.99 x 2.4 = 600 zł :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie . U nas na alle miał kolo to sam nie wiedział ile za nie wziąć :confused4:

Nikt nie brał pod uwage opcji 1 . a ta mi sie najbardziej podoba :embarrassed: i do kolorku cudnie :drool:[br]Dopisany: Luty 05, 2008, 11:24:26 _________________________________________________Jak dorzucić ankiete ? :P

Jeśli macie jakieś propozycje lub VT to prosze bardzo :) Ja nie mam PS bo mi nie wchodzą koda a "próbunek" nie działa :rant:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy sie da ankiete dorzucic czy trzeba nowy temat założyc

te pierwsze ładny wzór ale chromów ja nie lubie, tandetnie wygladaja

masz konto na ebayu ? wyslij mu maila z pytanie o shipment to poland :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sokolnh

Mam konto , wysłałem mu maila odnośnie tych z 2 .linka :wink4:

Mi bardziej by podchodziły 1. pod kolorek i pod dodatki ktore będa . A z czarnymi środeczkami to nie otrafie sobie wyobrazić :drool: Chromiź mnie kręci :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ragga, no te felgi z pierwszego i drugiego linka moga byc fajne do Twojego auta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ragga, no te felgi z pierwszego i drugiego linka moga byc fajnego do Twojego auta...

Też tak myśle , :rolleyes:

Ta tylko ciekawe czy te z pierwszego linka sa w rozmiarze 17 ' wiem że sa 18 a te to 20 :decayed:

[br]Dopisany: Luty 05, 2008, 12:10:24 _________________________________________________

masz konto na ebayu ? wyslij mu maila z pytanie o shipment to poland :)

Sprzedający fele z 1 linka odpisał mi - " raggaman555

We do not ship to Poland. Sorry." :rant:

Poczkekam az odpisze ktoś z 2 linka , jak znowu negatywnie to były sobie ADR-y :doh1:

Chyba że jakoś inaczej sie da to załatwić :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te 3 sa kox :naughty: ale jak bys sie zdecydowal na ten chrom to tez powinno ladnie autko wygladac :th:

----------------------------------------------

pewnie koles sie juz przejechal na wysylaniu do naszego pieknego kraju :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson

Kurdne ładne sa te BBS .. ale pewnie drogie i cięzko je dostać :bag: ADR podobno robi na licencji BBS'a gdzies pare chwil temu wyczytałem )

Mi sie rozchodzi o coś takiego jak w 1 linku :

abo ...tylko tu jest rancioch za duzy ,

550audigallerychromebo9.jpg

550audigallerychromebo9.eb4f628713.jpg

[br]Dopisany: Luty 05, 2008, 04:30:31 _________________________________________________No jeszcze wzór Porshe Turbo jest pociągający , ale ciezko dostępny :thumbdown: I drrroogo :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli idziesz w stronę OG (original gangst'a), bling bling Ragga style!!! Bardzo ładnie :cwaniak1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli idziesz w stronę OG (original gangst'a), bling bling Ragga style!!! Bardzo ładnie :cwaniak1:

buhahah :polew: Nie dokońca bling bling :przebiegly:

No powiedzmy .. jak narazie ma błyszczeć felunek co z tego wyjdzie ..zobaczymy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedający fele z 1 linka odpisał mi - " raggaman555

We do not ship to Poland. Sorry." :rant:

pewnie nawet nie wiedzą gdzie to jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chrom nie bedzie pasowac do a4 wg mnie ....

polerka tak ... ale raczej delikatnej felgi ( bo masz niebieski jasny kolor ) wiec wg mnie czarno srebrne odpadaja :/

ja bym bral o jakims delikatnym wzorze ... wtedy bedzie najbardziej gustownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrom bedzie pasował :przebiegly: Mam fotke bassata w takim kolorze na chromie i miodek :decayed:

Szukam kogoś kto siedzi w USA i zakupi mi te fele nr.2 i wysle do PL :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raggaman wrzut fotke.. :przebiegly:

Na forum pare osob ma kontakty w USA.. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że ma kontakty , ale zapomnialem sie wczoraj na spocie Pożka zapytać co o tym myśli :decayed:

Fote wrzuce jutro jak wroce do Wawy bo tam mam na kompie :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz felgi nr 1 :) lub bbs ..można dostać..często są na allegro.sam miałem takie kupić. tylko mininum 18"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...