Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE


bartulo

dokonac zmian?  

  1. 1. dokonac zmian?



Rekomendowane odpowiedzi

bartulo gdzie mieszkasz w UK? daleko od Londynu? czasami latam do mojej firmy do Waltham Abbey, może na jakiegoś draught'a bym wpadł :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy kosmite w odpust dtm . brawo pokonales ufo i supermena. 300 koni z zserii 2.0 batmobil. Chyba dzieki ukrytym nos pod opona rowerowa na kierownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam...

Dajcie w końcu spokój chłopakowi. Nie widzicie, że w ogóle nie wie, co pisze?

Chce mieć remizę w aucie, to niech ma.

Zapewne mu się tylko Kluby pojebały. Chciał się zarejestrować na club.eu, ale google go w c**ja zrobiło :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się ośmieszasz, bo takich BMW-look nie montują fabrycznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak chcesz już coś pisać, że było fabryczne (a nie było!) to może najpierw sprawdź informację, a nie robisz z siebie "speca"... :polew: jak Ci się podoba to luz, ale nie pisz, że tak jest normalnie, jak nie jest!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Pytałeś na forum co zmienić, to dostałeś odpowiedź. Zrobisz jak będziesz chciał. Ja na Twoim miejscu zdjąłbym te ledy, zmieniłbym fele, ze środka usunąłbym te chromy i oświetlenie led i przede wszystkim od razu zdjąłbym owiewki z szyb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz nie chce felg od tego goscia

jak ktos chce to sobie niech je wezmie:

tutaj cytaty

najpierw:

ok wysle cidane do wplaty na konto koszt to 200 funtow plus wysylka kiedy mozesz mi wplacic kaske?

potem:

poczekaj pojebalo mi sie nie wiem jak ci lepiej napisac, ja za fele chce na polskie 1500 zl wiec policz ile to bedzie funtow bo ja dokladnie nie wiem ile stoi funt. jezeli pasuje ci cena to napisz dam ci namiary na moje konto, i w 6 dni bedziesz je mial:) pozdr. i czekam na odp

na co odpisalem:

napisales 200 funtow a teraz mowisz 1500zl ....

nie dzieki juz mi one nie potrzebne

z gęby sobie wlasnie dupe zrobiles

pozdro

sprzedaj je komus innemu

nastepnie:

czlowieku czy ty znasz cene tych felg, nie znam kursu zl dlatego sie pomylilem, a co moze chcesz abym za darmo ci oddal co? hehe dobry jestes nie to nie na nie jest masa chetnych.

i na koniec

jak jestes taki ograniczony ze nie znasz kursu to juz nie moj problem, wystarczy uzyc google.... ale to za ciezkie pewnie dla ciebie.

wystawiasz za 200 funtow ... tzn ze chcesz 200 funtow

potem gadasz ze 1500zl i robisz sobie dupe z ryja

niepowazny gosc jestes i tyle

koniec dyskusji.

powodzenia w sprzedazy

1500zl starczy pewnie na duzo owiewek i pokrowcow na fotele oraz pewnie pareset metrow chromu z allegro...

wiec ja dziekuje za interesy z tym panem ;)

jak ktos chce to niech je bierze ... ale ja nie dam 1500zl za felgi w ciemno + wysylka nie widzac ich i nie wiedzac czy sa proste czy nie i w jakim sa stanie.... 200funtow moglem dac ;)

ale teraz ja odpadam wiec jak ktos chce to niech licytuje sie z nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czlowieku nie znam dobrze kursu walut, to wszystko cena 1500 zl z wysylka za komplet felg dtm to uwazam jest za***ista cena. nie widze problemu w wyslaniu zdjec filmow itp, felgi posiadaja drobne ryski na rantach ktore doskonale widac na zdjeciach i to wszystko. ale najlepiej gdyby ktos oddal za darmo to wtedy kazdy by chcial:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czlowieku nie znam dobrze kursu walut, to wszystko cena 1500 zl z wysylka za komplet felg dtm to uwazam jest za***ista cena. nie widze problemu w wyslaniu zdjec filmow itp, felgi posiadaja drobne ryski na rantach ktore doskonale widac na zdjeciach i to wszystko. ale najlepiej gdyby ktos oddal za darmo to wtedy kazdy by chcial:)

wyzej pisales ze za komplet felg chcesz 1500zl

a teraz piszesz znowu ze 1500zl z wysylka ;)

hehe czyli zostanie ci pewnie okolo tysiaka ;)

a znowu na samym poczatku pisales ze chcesz 200 funtow czyli +/- 900zl

a co do kursu walut to wystarczy wejsc na google.pl i wpisac kurs funta

wez ty pomysl co ty piszesz bo znowu z sam z siebie glupka robisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co Ci kurs GBP skoro mieszkasz w GB?? Chciałeś 200GBP to masz. 1500zł to dobra cena, ale trzeba było od razu to napisać - a nie 200GBP. Teraz chcesz 315GBP. A kursy walut sprawdzisz sobie w necie :polew: :polew: :polew: dla mnie słowo jest więcej warte niż 120GBP i sprzedałbym te felgi jednak za 200 koledze Nowak_zg. Co zrobisz - Twoja sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...