Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zamiana AFN na AVG


aaaPablo

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze napisałeś, wydaje Ci sie. Znaleźć dobry słupek i dobra glowice to min 1tys +robota. A co masz ze swoim dolem ze chcesz zmieniac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszczelka pod głowice 150 zł

80 zł u TOM77

Szpilki 70 zł

30zł u TOM77

Planowanie+sprawdzenie głowice 250 zł

Wiecej jak 100zł nie powinno kosztować chyba że bedzie trzeba zmieniać prowadnice.

[br]Dopisany: 26 Styczeń 2012, 15:55_________________________________________________Zreszta, kupujac uzywke głowice i tak musisz ja splanować i zregenerować co trzeba bedzie wiec i tak ten koszt bedziesz miał heh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym szukał pewnego słupka AFN, AHH, AVG z poliftowej B5 siedzącego jeszcze w jakimś angliku, kupując już wymontowany silnik to przebieg jest jedną wielką niewiadomą, no chyba że ktoś ma pewną dokumentację do niego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest parę niuansów, wyważenie tłoków, wyważenie tłoków + korbowodów, grupy selekcyjne (wymiary tłoków), wystawanie tłoków ponad blok silnika, itp, itd :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyważenie nie sadze by sie zmieniało podczas używania? Wymiary można dobrać wg starego, są 3. A wystawanie ponad blok to jaki wplyw na to ma sam tłok? Ja zmieniłem i wszystko chodzi dobrze, dobrany tłok o tych samych wymiarach i tego samego producenta, roznic nie zauwazono. Co do nowych pierścieni, sadze ze oryginalne mogą byc lepsze jak te aktualnie robione. chociaz pewnie mozna kupic jakies extra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem co trzeba wziąć pod uwagę,co by było idealnie.

Żeby tylko chodził to tłok nie może być za ciasny i nie może za dużo wystawać żeby się z głowicą nie spotkał :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...