Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 Avant] Ilość miejsca na tylnych siedzeniach na foteliki dzięcięce


ali_1974

Rekomendowane odpowiedzi

Czt mógłby mi ktoś, jeżeli to możliwe, sprawdzić czy na tylnych fotelach zmieszczą się 3 foteliki dziecięce.

Chodzi mi o to czy jest ona na tyle szeroka. Czy mógłby mi ktoś podać odległości pomiędzy uchwytami na pasy bezpieczeństwa przy siedzisku. Interesuje mnie to czy na miejscu środkowego, tylnego pasażera jest na tyle miejsca aby zmieścił się fotelik dziecięcy.

Ewentualnie, może ktoś dysponujący avantem B6 w krakowie mógłby mi pokazać takie wnętrze swojego samochodu.

pozdrawiam i liczę na odpowiedź w tym, dość niecodziennym, temacie. No ale niedługo będę mieć 3 dzieci i szukam właściwego samochodu a wolałbym a4 niż a6

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MorgothV8

Polecam A8 - jest najszersza (ostanio miałem z tym problem bo na lawetę nie mieściła się na szerokość)

Mam znajomego który wozi dwójke dzieci w fotelikach w A4 - raczej nie widze opcji zmieścić z tyłu trzeci ... niestety....

Co do A6 to nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ali podjedz w Niedziele na spota do Galeri Kazimierz o godzinie 17stej to sobie zobaczysz co i jak "na żywo" u Nas są przynajmniej 4 Avanty ale sedan z tego co mi sie wydaje ma tyle samo miejsca na tylniej kanapie co Avant no chyba ze chcesz wczesniej obloooookac ilosc miejsca wiec pisz do mnie na PW :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam i liczę na odpowiedź w tym, dość niecodziennym, temacie. No ale niedługo będę mieć 3 dzieci i szukam właściwego samochodu a wolałbym a4 niż a6

Moim zdaniem nawet nie masz co rozwazac A4 przy trojce dzieci... Szukaj A6, jest poprostu wieksza i pakowniejsza. Jak rozumiem niedlugo pojawi sie bobas, a razem z nim z tylu bedzie jezdzic mama... Wiec trzecie z przodu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakładam taki scenariusz

na początek - bobas na przednim siedzeniu, bo rozumiem że jest mozliwość odłączenia poduszki pasażera, a mama z tyłu na środku

później wszystkie 3 dzieciaki z tyłu, jak się zmieszczą foteliki

ewentualnie jakby nie było za wiele miejsca to jedno najstarsze dziecko na tzw podstawce na śrdoku tylnej kanapy

teraz w leonie spokojnie mieszczą mi się 2 foteliki i na wcisk wchodzi mama, a myślę że a4 jest nieco szersza i ta różnica w szerokości może zaważyć na podjęciu decyzji.

co do pakowności reszty to się nie martwię bo najwyżej na dłuższe wyjazdy na dachu zawita box.

cuber, prawdopodobnie skorzystam z twojej propozycji wcześniejszego oblookania, ale się jeszcze odezwę na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cuber[/b], prawdopodobnie skorzystam z twojej propozycji wcześniejszego oblookania, ale się jeszcze odezwę na PW

nie ma problemu :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak, woze na tylnej kanapie 2 dzieci w fotelikach i tesciowa pomiedzy nimi :naughty: I jakos sie mieszcza :kox: Choc nie jest to jazda komfortowa, ale to pewnie moje subiektywne zdanie, ktore uksztaltowane jest obliczem mamusi w lusterku wstecznym :P:P

Wieczorem postaram sie zmierzyc odleglosci, o ktore prosiles.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nie pakuj się w a4 przy tej ilo.ści dzieciaków będzie bardzo ciasno szukaj a6 , podobna kasa .Poza tym a4 ma naprawdę mały bagażnik ,będziesz musiał wozić wózki itp a box nie jest idealny w codziennym użytkowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nie pakuj się w a4 przy tej ilo.ści dzieciaków będzie bardzo ciasno szukaj a6 , podobna kasa .Poza tym a4 ma naprawdę mały bagażnik ,będziesz musiał wozić wózki itp a box nie jest idealny w codziennym użytkowaniu

sorrki ale jak bym miał wybierać to wolał bym sie troszke gniesc i wybrał bym A4 w budzie B6 niz A6 w budzie C5.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nie pakuj się w a4 przy tej ilo.ści dzieciaków będzie bardzo ciasno szukaj a6 , podobna kasa .Poza tym a4 ma naprawdę mały bagażnik ,będziesz musiał wozić wózki itp a box nie jest idealny w codziennym użytkowaniu

[/quot

sorrki ale jak bym miał wybierać to wolał bym sie troszke gniesc i wybrał bym A4 w budzie B6 niz A6 w budzie C5.....

z tego właśnie powodu też kupiłem a4 :th:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo i ja będę dwa foteliku z tyłu woził ale powiem że 3 sobie tam raczej nie wyobrażam. Dlaczego? Może i by weszły ale oba skrajne trzeba by dosunąć do drzwi a to już nie będzie centralne położenie przy zapiętym pasie a im bliżej drzwi tym też mniej bezpiecznie w razie bocznego uderzenia. Z drugiej strony które auto by sprostało takiemu wymogowi ... chyba Hummer.

ali_1974 oglądałeś tylnią kanapę w A4B6 ale nie wiem czy próbowales tam wrzucić foteliki a warto by.

Na twoim miejscu zainteresował bym się A6 1,9TDI Avant bo w razie wyjazdu i większy bagażnik też jest wskazany.

Co do wyłączenie poduszki z przodu to rzadko sie trafia ta stacyjka w schowku do deaktywacji jaśka pasażera ale jest jeszcze możliwość deaktywacji poprzez VAGa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wyłączenie poduszki z przodu to rzadko sie trafia ta stacyjka w schowku do deaktywacji jaśka pasażera ale jest jeszcze możliwość deaktywacji poprzez VAGa.

poważnie? myślałem że coś takiego to standard. ja to mam w leonie i myślałem że bardziej prestiżowy brat z grupy VAG ma coś takiego w kazdej wersji.

co do odłaczania to wołabym mieć tę funkcję z kluczyka niz odłaczac elektronicznie.

może rzeczywiście przeprowadze jakieś testy z 3 fotelikami lub 2 fotelikami i 1 podstawką (dla najstarszego dziecka). nie chciałbym bowiem kupowac krowy a6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ali_1974 oglądałeś tylnią kanapę w A4B6 ale nie wiem czy próbowales tam wrzucić foteliki a warto by.

oglądał i nawet wsadzał dwa foteliki w mojej Audiczce , fakt jest taki przy dwóch fotelikach zostaje baaaardzo mało miejsca na środku kanapy.... :thumbdown:

a6 to jeszcze nie krowa a większa :th: no może troche brzydka :kox:

dokładnie :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy moich fotelikach wsadzonych prawidłowo na dwóch zewnętrznych tylnych siedziskach, odległość pomiedzy nimi to 34cm, czyli w sumie nie tak mało. Przy opcji nie zaszerokich fotelików myślę że trzeci się zmieści, ale to jeszcze będę musiał zbadać dokładniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a4 to mały samochód w środku , gdy włożę dwa foteliki z tyłu to mało co tam się jeszcze zmieści, niewspominając że głowę mam pomiędzy kolanami ( a nie należę do najwyższych). Bagażnik avanta też jest nie największy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie bez problemu wlozylem 3 foteliki :)

Dwa to byly pelno wymiarowe foteliki i jeden jako nosidelko , sprawnie weszlo :)

Raz wiozlem dwa foteliki i dwie osoby z tylu :P Ale to juz bylo malo wygodne zwlaszcza dla osob siedzacych hehehe.

Dwa foteliki i jedna osoba bez najmniejszego problemu wchodza i dalej jest sporo miejsca :)

Jak by co to moge do testow udostepnic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duże znaczenie ma tu konstrukcja fotelika tzn. są szerokie i wąskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...