Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Moja Audiczka A4 B8 Avant 2.0 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

szkoda , ale i tak nie jest zle

Opublikowano
  • Autor

No zdarza się zdarza, na szczęście posiadam własną blacharnię i zrobią mi to idealni. Rzeczoznawca ma czas na oględziny 7 dni więc najprawdopodobniej za dwa tygodnie bedzie gotowa i to juz na nowych felgach...:D:evil: Będę miał więcej czasu żeby zająć się ich renowacją (prostowanie + jakas polerka).

Powiedzcie mi czym się różni tylny zderzak z b8 od s-line? Ciężko mi jest znaleźć jakąś różnicę a rzeczywiście pojawiła się możliwość wymiany :przebiegly:

[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 12:18_________________________________________________

A widzę często Twoje auto na placu Nowym i w tamtych okolicach... :naughty:

Na kazimierzu bywam prawie codziennie...

Opublikowano

Diabel tkwi w szczegolach :wink4: Dokladka ( dyfuzor ) nie pasuje z S LINE do zwyklego zderzaka .

Porownaj fotki twojego i zwyklego zderzaka .

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=171690.0 albo tu :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=219614.0

Opublikowano

Powiedzcie mi proszę coś... Ostatnio mnie to zastanawia czy w mojej A4 z systemem start/stop jest wbudowany system ktory chlodzi TURBO gdy silnik jest wyłączony? :mysli:

nie wiem jak jest w Audi, ale rozni producenci stosuja rozne rozwiazania.

W niektorych przypadkach chlodzenie/smarowanie turbo jest podtrzymane, a w innych po prostu po chamsku wylacza wszystko i tyle.

System ma ograniczac spalanie, a nie trwalosc turbiny i producenci w d..pie maja o nia (turbine) troske

Opublikowano

Na kazimierzu bywam prawie codziennie...

A na spocie Cię jeszcze nie wiedziałem a mamy w tejże Galerii :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

Mam nowego moda niuni

Nie jest najgorzej

Widze że końcówki wydechu trochę się wygięły, można przy okazji zmienić na wydech z 3.0TDI :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Wpadne... ale chwilowo jestem uziemiony... Pod ta wlasnie galeria w dupsko dostalem :shocked:[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 22:34_________________________________________________Siema panowie. Mam takie pytanie na szybko. Czy jak zmienie tlumik na 3.0 tdi to czy musi być wygięty w dół czy jest to poprostu jakaś nakładka na końcówke... Z góry dzięki za odpowiedz.[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 13:32_________________________________________________Chodzi mi o to żeby samochód wyglądał tak:

http://imageshack.us/photo/my-images/21/wydech20.jpg/

A nie tak jak zazwyczaaj to bywa w 3.0 tdi ze jest zagiety.

Proszę o jak najszybszą odpowiedz bo zaraz bede musiał się decydować...

Jesli to wszystko jest mozliwe to bedzie wydech 3.0 i zderzak s-line :D:evil:

Opublikowano

Z 3.0 TDI B8 masz wydech taki jak na fotce :wink4: koncowki sa w komplecie kupuj- montuj- zakładaj :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Chyba tak się stanie:P :kox::evil: Ta stłuczka mi chyba tylko na dobre wyjdzie :D[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 14:35_________________________________________________Zastanawiam się co robić z tymi lusterkami... czarne czy chrom. Chciałbym skorzystać z faktu że samochód znajduje się w tym momencie na blacharni i coś zadecydować.

Przez chwile zastanawiałem sie nad czarnym grillem... :mysli:

POMOZCIE COS :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

ktoś z klubowiczów ma taką konfigurację z białym kolorem czy moze byc słabo?

Opublikowano

Makki ?

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=65179.1245

czarny grill i lusterka i dach, rewelacja :good:

czarne koła by się przydały jeszcze do pełni szczęścia :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Jeśli chodzi o wydech 3.0 tdi do mojej audi to jest lekka lipa. Nogdzie nie moge znaleźć. Jedynie znalazłem do 8e0 ;(

Opublikowano

bo ciężko o wydech od A4 albo A5 :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

OOOOOOO dzieki bardzo... :naughty: TEN BEDZIE PASOWAL:D

Opublikowano

spoko :good:

Opublikowano
  • Autor

Wydech od 3.0 TDI i zderzak s-line już są w drodze :evil: FELGI zostały wyprostowane!!! W następnym tygodniu samochodzik będzie do odebrania:D :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

wydech ten, który Ci podesłałem?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.