Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Koszt wymiany kompletu kluczy


szermi

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to jest B5 z 2001 roku. Byłem dziś w punkcie dorabiania kluczy i mówili, że oni tego nie zrobią, by ewentualnie pytać w punktach montażu alarmu.

Gwoli wyjaśnienia dodam, że mam centralny na pilot - tylko pilot jest razem z kluczykiem, a nie w kluczyku :)

Może ktoś podpowie gdzie to można zrobić ?

Bo irytuje mnie kluczyk "z pilotem". Lub inne wskazówki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupić scyzoryki i zmienić alarm na taki który był by obsługiwany przez te kluczyki. Tak gdzie montują alarmy będą wiedzieli co działać ale sprawę kluczyków zostawią tobie.

Inaczej same kluczyki nic ci nie dadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak widac w moim opisie mam :a4fan: 1.9 :ON: 2002r kluczyk o jakiej częstotliwości musiałbym zakupić do mojego auta aby smigal?

ten 433 MHz bedzie pasował? http://allegro.pl/item526851134_audi_kluczyk_scyzoryk_433_mhz.html

po zakupie takiego kluczyka, co musialbym zrobic aby ten klucz dzialal w pelni w moim aucie?

tzn mam na mysli otwieranie/zamykanie pilotem, oraz odpalanie auta oczywiscie :)

w tej chwili posiadam jeden komplet kluczy, ale nie dziala mi otwieranie/zamykanie auta z pilota. Jak to zmienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak widac w moim opisie mam :a4fan: 1.9 :ON: 2002r kluczyk o jakiej częstotliwości musiałbym zakupić do mojego auta aby smigal?

ten 433 MHz bedzie pasował? http://allegro.pl/item526851134_audi_kluczyk_scyzoryk_433_mhz.html

po zakupie takiego kluczyka, co musialbym zrobic aby ten klucz dzialal w pelni w moim aucie?

tzn mam na mysli otwieranie/zamykanie pilotem, oraz odpalanie auta oczywiscie :)

w tej chwili posiadam jeden komplet kluczy, ale nie dziala mi otwieranie/zamykanie auta z pilota. Jak to zmienić?

zobacz na swoim pilocie na jakiej MHz działa :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wihajster jak rozłożyć ten scyzoryk?

on sie rozsuwa tylko trzeba lekko podważyć w tym miejscu gdzie sie 2 połówki łączą :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wihajster rozlozylem kluczyk na dwie czesci i jest tam napisane 433,92MHz wiec ten kluczyk z allegro bedzie dobry?

Napisz mi jeszcze gdzie w pilocie jest miejsce na baterie? bo pilot nie zamyka nie otwiera mi auta. Pomozesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nie bedzie dobry...musisz szukac 433,92Mhz :wink4:

czyli droga wersja klucza min nówka 290zł :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie znajde baterie w pilocie?

te jedna połówke która jest z przyciskami jeśli nie jest skręcana poprostu rozdziel w rękach :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamillo5 piszesz że masz kpl. kluczyków tzn. w śród nich nie ma scyzoryka? Wydaje mi się że masz a problem nie leży w kluczyku ale w centralce auta lub potrzebie synchronizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam scyzoryk, ten ori audi. Pilot z chowanym kluczem a na nim trzy guziki. Auto kupilem miesiac temu, wiec jeszcze nie swiece "o co kaman". Myslalem ze po wymianie baterii kluczyk bedzie dzialal jednak nadal nie dziala. Jak moge to naprawic? gdzie musze z tym jechac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam scyzoryk, ten ori audi. Pilot z chowanym kluczem a na nim trzy guziki. Auto kupilem miesiac temu, wiec jeszcze nie swiece "o co kaman". Myslalem ze po wymianie baterii kluczyk bedzie dzialal jednak nadal nie dziala. Jak moge to naprawic? gdzie musze z tym jechac?

może wystarczy dostroic :gwizdanie: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na czym to polega?

pisałem ze nie bardzo wiem o co chodzi, jestem nowym uzytkownikiem audi.

kolego możesz jaśniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 tematy pod twoim jest sposób programowania pilota :szukaj:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_dorabianie_i_kodowanie_kluczyka-t61610.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamillo5 jak powyśzy sposób nie poskutkuje to daj mi znać wyśę Ci inne schematy do kodowania. Jedynym mankamentem jest to że musisz mieć dwa docięte groty a dokładniej jeden grot i kluczyk który chcesz zaprogramować. Może sie też tak zdarzyć że masz zły kluczyk który na innej częstotliwości smiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gzrybol no właśnie mam tylko jeden komplet kluczy. Wiec nie moglem zrobić doswiadczenia opisanego powyzej. Mam jeden komplet dzieki ktoremu otwieram i zamykam drzwi do auta ale tylko wsadzajac kluczyk do zamka w drzwiach bo pilot mi nie dziala i kluczyk ten sluzy mi do odpalania auta. Jest jakis sposob zaprogramowania pilota tak by działało zamykanie drzwi pilotem. Pamietaj mam tylko jeden kluczyk!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...