Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Koszt wymiany kompletu kluczy


szermi

Rekomendowane odpowiedzi

Co znaczy jeden komplet?

Masz tylko jeden kluczyk z jednym pilotem?

Jak tak to smigaj do jakiegoś marketu dorobić grota samego i

1. - Wkładamy grota do stacyjki i włączamy zapłon.

2. - Zamykamy wszystkie szyby i wychodzimy z samochodu.

3. - Zamykamy samochód.

4. - Wkładamy kluczyk do zamka drzwi od strony kierowcy z pilotem do programowania i naciskamy jeden przycisk otwóż lub zamknij przez ok. 3 sekundy. Powinien nam się odezwać klakson choć nie jest to regułą, lub zaświecić awarujne.

5. - Otwieramy kluczykiem drzwii samochodu ( nie pilotem ), wyjmujemy kluczyk ze stacyjki. Proces programowania pilota zakończony. Pilot powinien być już aktywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gzrybol sorry zle napisalem. Mam jeden kluczyk z jednym pilotem, czyli jeden scyzoryk.

Jaki to koszt dorobienie samego grota w markecie?

i jeszcze jedna sprawa.

Wytłumacz mi taka sytuację. Jak wczesniej napisalem mam tylko jeden kluczyk z jednym pilotem, chce miec jeszcze jeden taki kluczyk (na zapas) w serwisie gdzie dorabia sie klucze za taki wlasnie kluczyk jak posiadam facet zawołał mi 550zł.

Napisz mi czy nie lepiej kupić coś takiego http://www.allegro.pl/show_item.php?item=526709982 ?????

Ale gdy kupię taki kluczyk to co muszę zrobić by on zadziałał. Wystarczy zaprogramowanie w taki spsob jaki przedstawiles powyzej?

Rozumiesz co mam na mysli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamilo5 trochę leniwy jesteś i nie chce ci się poszukać. Nawet w tym wątku jest podane co trzeba zrobić:

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_koszt_wymiany_kompletu_kluczy-t25190.0.html;msg343262#msg343262

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o koszt dorobienia kluczyka w ASO to najtaniej jest niestety " za odra " w niemcowni,w naszych ASO koszt dorobienia oscyluje pomiedzy 550 a 650 zl w zaleznosci od czestotliwosci a u " sasiadów " TO TYLKO 100 EURO alles zusamen.Kto mieszka przy granicy jest w dobrej sytuacji bo moze to zrobic bez problemu,bo niestety do serwisu trzeba podjechac autkiem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co podałeś to zczytanie ale nie w ASO. To jest koszt kogoś kto sie zajmuje dorabianiem kluczyków, Ja dla ciekawostki powiem tyle że u mnie nie dało sie zczytać pina za pomocą kompa i programu do tego przeznaczonego. Musialem licznik wykabacić wylutować taką małą kosteczke i dopiero z niej mi kumpel zczytał pin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy numer kluczyka z pilotem 4D0.837.231.A (rocznik 99) odpowiada temu poniżej :?:

http://www.allegro.pl/item525719159_nowy_oryginalny_kluczyk_vw_scyzoryk_433_92_mhz.html

Bo jego nr seryjny kończy sie na N a nie A :mysli:

innymi słowy - pasowałby :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej gdybys to pytanie zadal sprzedajacemu z allegro :naughty: w koncu jest z serwisu i napewno odpowie na twoje pytania. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie tak zrobiłem :decayed:

Na razie milczy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suli

2f7d349d020958ff.jpg

ta cena w złotych to jest mniej więcej po 15% rabacie z resztą nawet bez rabatu wyjdzie Cię to w ASO taniej niż od tego gościa... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila zaraz Alvaro :stop:

Jak się ostatnio (czyli dobre pół roku temu :think2:) dowiadywałem to mi w ASO coś koło 450 zł śpiewali :doh1:

Poza tym co oznacza to " +350 (wliczony 22%VAT)" :gwizdanie:

Natomiast wnioskuję z tego jedno - mianowicie 4D0.837.231.A został zastąpiony przez 4D0.837.231.N, czy tak? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suli

Poza tym co oznacza to " +350 (wliczony 22%VAT)" gwizdanie

oznacza przejście z euro na PLNy :decayed: ~38E x 3.5 zł = ~170 zł :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suli

Poza tym co oznacza to " +350 (wliczony 22%VAT)" gwizdanie

oznacza przejście z euro na PLNy :decayed: ~38E x 3.5 zł = ~170 zł :wink4:

Alvaro jak masz euro do sprzedania po tym kursie to biore 10k na dzien dobry :cool1: :gwizdanie: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oznacza przejście z euro na PLNy :decayed: ~38E x 3.5 zł = ~170 zł :wink4:

:kox:

Paaaniee... :mysli::wink4: Takie rzeczy to tylko w Erze :gwizdanie:

:polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakaś przecenia euro ?

Słyszałem że ASO gdzeiś w połowie stycznie podwyższyło średnio ceny o 10%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny nie będę się wam za wiele tłumaczył... Ja jeśli mam zrobione x3.50 to wychodzi mi cena zbliżona do ceny po rabacie i tyle... :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wihajster rozlozylem kluczyk na dwie czesci i jest tam napisane 433,92MHz wiec ten kluczyk z allegro bedzie dobry?

Napisz mi jeszcze gdzie w pilocie jest miejsce na baterie? bo pilot nie zamyka nie otwiera mi auta. Pomozesz?

czyli nie bedzie dobry...musisz szukac 433,92Mhz :wink4:

czyli droga wersja klucza min nówka 290zł :gwizdanie:

Panowie wg. kodu wyposażenia ... 5D1-Carrier frequency 433.92 MHz-434.42 Mhz wychodzi,że kluczyk z 434Mhz też powinien działać? Dobrze to rozumuje,czy troche nie tak... :kox: :kox:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 23:47_________________________________________________Tak tylko na marginesie ponieważ też mam na kluczyku 433.92MHz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...