Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Sprzedam Moją Niunie :(

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziś spróbowałem je jakoś wypolerować jednak jedyne jaki efekt uzyskuję to to, że się bardziej świeca :) Chociaż to i tak chyba bedzie lepiej wyglądać niż relingi z przebarwieniami :thumbdown:

czym polerowałeś? kup dobrą pastę
Opublikowano
  • Autor

Autosolem jechałem.

Co do felg ... idą na śnieżną biel.

Opublikowano

Autosolem jechałem.

Co do felg ... idą na śnieżną biel.

przy tych twoich felach i bez gleby szału nie będzie[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 20:07_________________________________________________zostaw sobie te fele a kup jakieś 17" lub 18" zgleb strucla i dopiero maluj
Opublikowano
  • Autor

tyle ze do 16stek mam nowki sztuki opony. a na wiosne przyjdzie 17/18 :)

Opublikowano

tyle ze do 16stek mam nowki sztuki opony. a na wiosne przyjdzie 17/18 :)

to jeździj na takich jak masz bo biały to tych ni jak nie pasuje IMO
Opublikowano
  • Autor

tyle ze do 16stek mam nowki sztuki opony. a na wiosne przyjdzie 17/18 :)

to jeździj na takich jak masz bo biały to tych ni jak nie pasuje IMO

Problem w tym, że obecnie mam je w czystym aluminium.

Lakier już kupiłem, więc niech zostanie - zobaczymy co to z tego będzie :) Może akurat :)

Z drugiej strony - to tylko fele na zime :>[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 21:21

A teraz może coś ... Z prac przeprowadzonych w ten weekend :> :>

Całe auto robiliśmy w sumie pierwszy raz, więc proszę o lekką wyrozumiałość (No i oczywiście nie wszystkie środki są renomowanych firm - niektóre nawet "domowych sposobów" )

(Małe foty - kumpel zapomniał zmienić rozdzielczość aparatu ... )

Użyliśmy:

- "Ala" APC.

- Płyn do naczyń

- Cleaner z BricoMarche

- Wosk Coli 476s

- Mikrofibry (ok. 6 sztuk)

- Pędzelki o różnej grubości

Aldonka przed rozpoczęciem prac

image.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpg

Czas zacząć prace:

- Na pierwszy ogień poszło wszystko pod machą - Nie jest wszystko idealnie dokładnie zrobione - niektórych rzeczy nie chcieliśmy po prostu robić.

image.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpg

Następnie wnęki:

image.jpgimage.jpgimage.jpg

No i reszta (felgi, nadkola, uszczelki / listwy, klamki)

image.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpg

Po umyciu, przed cleanerem i woskiem.:

image.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpg

A tu już efekt końcowy:

image.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpg

Film z efektem wosku dodam, jak się wrzuci na YT :)

Opublikowano

Dobra robota :good: jak bym miał bliżej to bym Ci podstawił autko na weekendzie :decayed:

Opublikowano

Jedna warstwa Coli 476s ?

:notworthy:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jedna warstwa Coli 476s ?

:notworthy:

Dokładnie tak. Jedna warstwa tylko była położona :>

Dobra robota :good: jak bym miał bliżej to bym Ci podstawił autko na weekendzie :decayed:

Dzięki :> Zapraszam jak coś :> :>[br]Dopisany: 09 Październik 2011, 16:13_________________________________________________No i wpadły nowe fele ... :) Tak to wygląda obecnie

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Opublikowano

to jest set up zimowy?? ja mam taki plan na lato chodzi mi o kolor... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie, to jest na zimę ;)

Tak wygląda o wschodzie słońca... :)

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Opublikowano

super lakierek

Opublikowano

Prawie jak moje białe OZ :naughty: Za setup zimowy kapelusz z głowy :hi::kox:

Opublikowano

Fajnie te białe fele wyglądają :kox: jaki koszt takiego malowania? Może być priv :good:

Opublikowano

A cóż to za środek "ala ACP" ? :przebiegly:

Mam ACP ale u mnie tak rewelacyjnie nie wyszło :(

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Był to Giguś z ciepłą wodą (czy jakoś tak :tongue4: nie pamiętam dokładnie :) ale bardzo ładnie wszystko zbierało :) )

Cieszę się, że wypadło to pozytywnie :naughty:[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 16:28_________________________________________________Dodam coś co się niedługo zmieni, żeby nie było, że stoję z modami.

Fakt faktem - nie jest to super ekstra wypaśny mod, jednak na pewno Aldonka będzie się lepiej prezentowała :>

Mianowicie:

20111122300.jpg20111122301.jpg

Teraz tylko dobrać lakierek i pomalować oba lusterka :>

I montażżżż :kox:

[br]Dopisany: 22 Listopad 2011, 16:36_________________________________________________Co sądzicie o tych felgach.

Są to 17stki 8J, 5x112 firmy Alutec.

384235_248503588538263_100001358702988_629329_13.jpg

Mogę je dostać w sumie za ok. 600 stówek.

Jak myślicie, będą pasowały i się w miarę ładnie komponowały?

Opublikowano

Poproś kolegów w odpowiednim wątku o VT.

Jak za 600 pln-ów to bym brał jeśli więcej to wolałbym jakiś ori wzór, te mogą wyglądać ciekawie :good:

Opublikowano

zdrowa Audiola, dobra baza do rezania :decayed:

osobiście co do koła to nie za bardzo mi podchodzą, ale z drugiej strony za tą kaskę to raczej się opłaca...

bezawaryjności życzę ;)

Opublikowano

Był to Giguś z ciepłą wodą (czy jakoś tak :tongue4: nie pamiętam dokładnie :) ale bardzo ładnie wszystko zbierało :) )

Cieszę się, że wypadło to pozytywnie :naughty:[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 16:28_________________________________________________Dodam coś co się niedługo zmieni, żeby nie było, że stoję z modami.

Fakt faktem - nie jest to super ekstra wypaśny mod, jednak na pewno Aldonka będzie się lepiej prezentowała :>

Mianowicie:

20111122300.jpg20111122301.jpg

Teraz tylko dobrać lakierek i pomalować oba lusterka :>

I montażżżż :kox:

[br]Dopisany: 22 Listopad 2011, 16:36_________________________________________________Co sądzicie o tych felgach.

Są to 17stki 8J, 5x112 firmy Alutec.

384235_248503588538263_100001358702988_629329_13.jpg

Mogę je dostać w sumie za ok. 600 stówek.

Jak myślicie, będą pasowały i się w miarę ładnie komponowały?

Bierz te felgi, będą dobre na zimę

Opublikowano

będą pasowały,moje też są pięcio ramienne,coś podobne do tych,tylko 18tki i nawet nawet wyglądają,zerknij do mnie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.