Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Zysk 7%-15 % w skali miesiąca


Miszka82

Rekomendowane odpowiedzi

Mój stary trzyma kasę u maklera z gwarancją że nie straci nic z kwoty która wpłacił. I takim to sposobem od 4lat zarobil:

1rok 15%, 2rok 19%, 3rok 14%, a w tym roku zobaczymy. :)

A jaką ma gwarancję , że makler nie zgarnie kasy i nie ucieknie ? :decayed: Napiszę Wam jaką mój ojciec miał kiedyś akcję. Też makler trzymał kasę i inwestował. Wszytko było cacy przez dłuższy czas , do dnia jak ojciec się z nim umówił na wypłatę bo miał pojechać kupić mieszkanie. Telefon nie odpowiadał , w pracy się nie pojawił. Więc zgłoszenie na policję , a potem do prokuratury. Okazało się , że takich ludzików jak mój ojciec było ponad 100. W sumie koleś zawinął 5mln $ i zwiał. Dolek był wtedy po 4zł. j**any jeszcze wyczyścił konto żonie i teściowej :polew: :polew: :polew: Jego samochód znaleźli na Okęciu , a gościa do dnia dzisiejszego nikt nie namierzył :thumbdown: Po tej akcji zamknęli dom maklerski banku handlowego. Tak więc nigdy nie można być pewnym , że ktoś nas nie wydyma :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo tata odzyskał kasę?

Nie , ani grosza :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo tylko w naszym przypadku jest tak że ten "Makler" to mocno zaufana osoba więc nie ma takiej opcji :)

Oczywiście... :good:

Ten wyżej wyrolował przecież tylko własną żonę... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie takich propagandowych tematów na tym forum trzeba unikac , po prostu kosz i tyle, za chwile bedzie tuzin poszkodowanych niewiniatek z pw do prezesa, o treści

" pomocy kolega M..... mnie :sex: " badz " :wallbash:"

i jak MIszka nie masz audi to nie masz Quattro. mac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czysta piramida finansowa, bedzie wyplacac dopoki "jelenie" beda wplacac, pozniej interes sie zwinie. Takich piramid bylo juz w historii wiele i kazda zakonczyla sie porazka........

Moze warto poinformowac odpowiednie instytucje o tej dzialalnosci ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie takich propagandowych tematów na tym forum trzeba unikac , po prostu kosz i tyle, za chwile bedzie tuzin poszkodowanych niewiniatek z pw do prezesa, o treści

" pomocy kolega M..... mnie :sex: " badz " :wallbash:"

i jak MIszka nie masz audi to nie masz quattro. mac...

gdybyś przeczytał temat cały wiedziałbyś, że Twój post powinien polecieć do kosza, a nie jak napisałeś cały temat, po drugie nie życzę sobie tekstów typu: ..."za chwile bedzie tuzin poszkodowanych niewiniatek z pw do prezesa, o treści

" pomocy kolega M..... mnie :sex: " badz " :wallbash:" bo na jakiej podstawie tak piszesz ? masz mnie za jakiegoś przekręta ? więc lepiej się zastanów co piszesz

Czysta piramida finansowa, bedzie wyplacac dopoki "jelenie" beda wplacac, pozniej interes sie zwinie. Takich piramid bylo juz w historii wiele i kazda zakonczyla sie porazka........

Moze warto poinformowac odpowiednie instytucje o tej dzialalnosci ?

kolejny nie czytający :wallbash:

jeśli chodzi o mnie temat można zamknąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o dobro ludzi temat faktycznie zamknac i nigdy do niego juz nie wracac :wallbash:

to czego się synek udzielasz chyba napisałem wyraźnie, że do zamknięcia więc się nie powtarzaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...