Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spryskiwacze mgłowe A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Musiałem odgrzebać bo potrzebuje info gdzie wpiąć podgrzewane spryskiwacze do instalacji, mam ogrzewaną tylko tylną szybę ;) Czy pod nią się podpiąć to dobry pomysł? W oryginale lusterka i spryski pod co są podłaczone i jak się je włącza?

Opublikowano

Czy z tym grzaniem sprysków chodzi o to by rozpuścić jakąś zmarzline w dyszy by nam czegoś nie rozwaliło czy o to by płyn ogrzewać? Bo jeśli to pierwsze to chyba powinno to bardziej na zasadzie świec żarowych działać, niżeli stałego grzania.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

odkopię potworka...

próbowałem założyć spryski z b5fl ale przewodów na wężyk jest zbyt długi i blokuje zatrzask (po przeklejeniu)

spróbuje je zrobić jeszcze raz ale dopytam - czy znalazł ktos spryski, które lepiej pasują do a4 b5 ?

Opublikowano

Czy z tym grzaniem sprysków chodzi o to by rozpuścić jakąś zmarzline w dyszy by nam czegoś nie rozwaliło czy o to by płyn ogrzewać? Bo jeśli to pierwsze to chyba powinno to bardziej na zasadzie świec żarowych działać, niżeli stałego grzania.

1 tak
Opublikowano

Czy z tym grzaniem sprysków chodzi o to by rozpuścić jakąś zmarzline w dyszy by nam czegoś nie rozwaliło czy o to by płyn ogrzewać? Bo jeśli to pierwsze to chyba powinno to bardziej na zasadzie świec żarowych działać, niżeli stałego grzania.

1 tak
A czy któreś spryskiwacze ori pasują idealnie bez rezania? :) Np od Skody itp? :) Do serwisu np Skody nie mam daleko, ale żeby podjechać chcę być pewny, że zamówię i będą pasować :)

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Skoda ,seat i vw mają te same

Opublikowano

Skoda ,seat i vw mają te same

Mgłowych nie dostanę do A4 B5? :) Trzeba rezac? :)

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

mgłowe od modelu b6 dostępne dopiero ;) do a4

Opublikowano

mgłowe od modelu b6 dostępne dopiero ;) do a4

Dużo roboty z przerabianiem? :)

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

nie dasz rady dopasować tych z b6/7...to zupełnie inny sprysk :(

Opublikowano

nie dasz rady dopasować tych z b6/7...to zupełnie inny sprysk :(

Aj szkoda :( Mówię jakiś kolejny mod uda się zrobić :) Muszę wziąć się za rezanie czegoś innego :D

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

do przedlifta może i iezko ale do b5 z 99-01 r da rade coś takiego zamontować ???


spryski nie są na masce to może bezie łatwiej?

Opublikowano

właśnie jest zupełnie odwrotnie ...na maskę z focusa podchodzą ;)

Opublikowano

właśnie jest zupełnie odwrotnie ...na maskę z focusa podchodzą ;)

Czyli Focusa musialbym zamówić? :) Mgłowe? :)

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

dokładnie :)

Opublikowano

dokładnie :)

A jaki rocznik Focusa? ;)

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

gdzieś było opisane, z tego co pamiętam mk3, czyli ostatnie roczniki lub c-max, nawet chyba z mk2 podpasują, bo widzę po sklepach że to samo

coś podchodzi z mondeo, chyba jedynka bo rocznik ok. 95

daj znać co i jak, bo sam zbieram się już z rok z takimi spryskami :facepalm:


Panowie ktoś próbował pasować spryski z Octavi ???

a9eb61cs-960.jpg

9a3b61cs-960.jpg

Edytowane przez Trzesio

  • 1 rok później...
Opublikowano

może ktoś odświeżyć fotki? chce zrobić u siebie Ale bez fot nie da rady :-D

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A czy te spryskiwacze nie będą takie sam jak od Forda Focus-a?

http://allegro.pl/dysza-spryskiwacza-vw-polo-skoda-fabia-i-octavia-i-i6477507108.html

jak coś to mam też fabię II mogę pomierzyć .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.