Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spryskiwacze mgłowe A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dodatkowo podłożyłem o-ring pod tył dyszy żeby trochę ją podnieść

http://bdf8495234ae11e4med.jpg

http://e6c386e38a9abf65med.jpg

http://d6c5f58fe3c3acbamed.jpg

http://39d28ff0d3fbe18bmed.jpg

http://2b771bcab8754a6cmed.jpg

Opublikowano

Dzięki za fotki.Widzę że ładnie pryska.Najpierw spróbuję dostać gdzieś wężyk silikonowy lepszej jakości i zastąpić num te białe g*wno co wsadzilem.Może będzie lepiej plikach,a jak nie to zamówię te fordowskie co wstawialem linki.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

z fordowskimi jest ten problem że nie posiadają regulacji, bez zaślepienia części szczeliny psikają po masce i wycieraczkach

co do łączników przewodów szukaj na szrocie,  z golfa 3 pasują po skróceniu

 

Zdjęcie0181.jpg

Opublikowano

No niestety nie mają regulacji ale u Kolegi michcio widać że ładnie psikaja po szybie i szeroki kąt mgielki jest.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

jak dłużej się przytrzyma spryskiwacz to praktycznie cała szyba jest spryskana.regulacji nie mają fakt troche lipa ale po lekkim podniesieniu ich dają rade nawet przy większych prędkościach. no i te z forda wygrywają wg mnie pod względem wizualnym.ze skody są dosyć spore i wymagają więcej rzeźby pod maską a z forda są praktycznie p&p

Opublikowano

Te od Skody sa duże,jeszcze jak się je podniesie to rzucają się w oczy.Z maską też idealnie nie są spasowane i są czczeliny.Chyba zamówię na próbę jakiś od Forda i zobaczę.
Dziś założyłem drugi sprysk Skody i psiuka tak samo kiepsko.Polaczylem to nawet szerszym wezykiem żeby był lepszy przepływ wody i nic to nie pomogło.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Hmm no to chyba trzeba będzie kupić od Forda

Opublikowano
Hmm no to chyba trzeba będzie kupić od Forda

U michcio widać jak to działa w porównaniu do mojego ze Skody i wygląda estetyczniej.W tym drugim linku co podawałem jest jeszcze uszczelka,chyba te zamówię.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
musialbym zdobyc skas te spryski na przerobki i  po ila by musiało to byc? zarobic sie na tym nie da

pisałem pw, ale się tutaj jeszcze przypomne.
Opublikowano

Zakupiłem spryski od Forda nr 1708798 bfd64c38456b84306c606818d779472d.jpg

6c6d8abae74c892c231197406be97aea.jpg

W porównaniu do skodowskich,są dużo mniejsze,po zamontowaniu przypominają oryginalne i nie są takie wielkie.543848f5682036c39edb6953e2a0f0cf.jpg

Pod maską nie trzeba nic rzezbic,pasują do gumowych uszczelek łączących przewody 424f388fe6d81a408749c610ece9c12c.jpg i rozpryskują na szeroki kąt.

Trochę nisko psikaja,zobaczę jak w czasie jazdy będzie.Jak coś to będę musiał coś pomyśleć żeby je delikatnie z przodu podnieść.

Podsumowując,jak ktoś się zastanawia nad montażem to warto,tyle że od Forda.

 

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Opublikowano

No trochę za nisko pryskaja.. podaj linka do tych od Forda

Opublikowano

Np tu https://ford.sklep.pl/product-pol-18200-dysza-spryskiwacza-nieogrzewana-przod-1708796.html?utm_source=okazje.info&utm_medium=referral&utm_campaign=okazje.info
Ja kupiłem na olx za 30 zł,używane ok miesiąca,bo gość sprzedał samochód i wsadził poprzednie spryski.Na allegro też znajdziesz.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Pasuja spryski od paska b5 fl ale. Tylko do 2fl

Opublikowano
4 godziny temu, Krycha70 napisał:

Pasuja spryski od paska b5 fl ale. Tylko do 2fl

jakies szczegóły montażowe?

Opublikowano
jakies szczegóły montażowe?

Też jestem ciekaw [emoji3]
Opublikowano

P&p

Opublikowano

Foty [emoji848]

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Znalazłem grzane od focusa mk3.

Czy one kształtem i dopasowaniem będą takie same jak te bez grzania?

No i czy nie ma żadnej szczeliny tak wgl? Nie będzie się lało do środka?

Opublikowano
Np tu https://ford.sklep.pl/product-pol-18200-dysza-spryskiwacza-nieogrzewana-przod-1708796.html?utm_source=okazje.info&utm_medium=referral&utm_campaign=okazje.info
Ja kupiłem na olx za 30 zł,używane ok miesiąca,bo gość sprzedał samochód i wsadził poprzednie spryski.Na allegro też znajdziesz.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka


Nie ma żadnej szczeliny?? Przykrywają cały otwór w masce?

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Przykrywaja.Posiadają uszczelke gumową więc dobrze przylega.Ja tam jestem zadowolony.Za taki pieniądz to nie ma co narzekać ;-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.