Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAGB] Mój nowy nabytek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

A tak się z wami podzielę infem, skoro tak sporo o felgach i kółkach piszemy :wink4:

Oto mój wybór - http://www.alusport.com.pl/index.php?option=com_marketplace&page=show_ad&catid=9&adid=8&Itemid=5

Mam nadzieję, że będzie leciutko, dynamicznie no i po prostu fajnie wyglądać

Do tego myślę dać Michelin Primacy w sugerowanym przez Audi rozmiarze - 225/50/17. Mam te gumy na zime w mniejszym rozmiarze i jestem bardzo zadowolony.

No i co myślicie, zestaw prawidłowy, czy póki nie złożyłem zamówienia, coś zmienić? Bo jak zawsze, opcji miliony i wybór niełatwy :angry:

Zdrowaś

K.

Opublikowano

Cieżko CI bedzie wcisnąc 17 opony na 18 felgi.W linku który podałes jest napisane ,że felgi występują w rozmiarach od 18".Wzór felgi bardzo ładny ,ale lepiej sobie odpuśc pachną Chińszczyzną. Poszukaj lepiej czegoś w ori.

P.S. jak bys chciał opony w tym rozmiarze co napisales 225/50/17 to mam takie na zbyciu przejechaly zaledwie 30 km i zostaly zdjete. Bridgestone Potenza RE 050A

sorry za OT

Opublikowano

Cieżko CI bedzie wcisnąc 17 opony na 18 felgi.W linku który podałes jest napisane ,że felgi występują w rozmiarach od 18".Wzór felgi bardzo ładny ,ale lepiej sobie odpuśc pachną Chińszczyzną. Poszukaj lepiej czegoś w ori.

za 3000pln chińszczyzna???

znam parę osób co kupiły tam felgi i są zadowolone, btw felgi są niemieckiej produkcji

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

za 3000pln chińszczyzna???

znam parę osób co kupiły tam felgi i są zadowolone, btw felgi są niemieckiej produkcji

No nie ukrywam że tej chińszczyzny to się boję najbardziej. nie przepadam za tym na talerzu, a co dopiero w garażu wink4

Także informacja że to jednak z Niemiec trochę by pomogła - jakieś dalsze namiary/plotki/informacje/linki???

Zdrowaś

K.[br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 17:27_________________________________________________Wydaje mi się, czy nas ubyło ??

Kuredu się wqrw.. ??? ;(

Zdrowaś

K.

Opublikowano

W B7 też ubyło :)

Wzór ładny ale w 18'' i przynajmniej te Eibachy muszą być założone :)

Opublikowano

Sie chlopaki boja, ze im auta ktos namierzy :)

Opublikowano
  • Autor

W B7 też ubyło :)

Wzór ładny ale w 18'' i przynajmniej te Eibachy muszą być założone :)

Vario wsadziłem 18 i jest ok - o eibachach na razie nie myślę

Mi się podoba i tak ma być w sumie

Jakoś bym fotki zasadził, ale mi się nie chce na fotka.pl rejestrować

jest inny sposób ??

Zdrowaś

K.

Opublikowano

Fotosik ew. picassa ew. imageshack.us - racja przegapiłem te 18'' a do Eibacha i tak będę namawiał :)

Opublikowano
  • Autor

Fotosik ew. picassa ew. imageshack.us - racja przegapiłem te 18'' a do Eibacha i tak będę namawiał :)

Założono na fotosiku - w ten weekend cyknę coś w plenerze i zamieszczę

A Eibach ... No próbuj próbuj :tongue4:

Zdrowaś

K.[br]Dopisany: 07 Maj 2009, 16:53_________________________________________________No Panie i Panowie!

Można obejrzeć - a niech mi który tylko kolor zwymyśla :wink4:

Zdrowaś

K.

http://kamyk-a4.fotosik.pl/albumy/632244.html

Opublikowano

fele bardzo fajne :good: ale wydają się mniejsze niż 18

może tylko na zdjęciu tak wyglądają :mysli:[br]Dopisany: 11 Maj 2009, 11:54_________________________________________________

a niech mi który tylko kolor zwymyśla :wink4:

:rant:

Opublikowano

Ładna fela i pasuje do auta :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

9ca3685b94e60cfc.html[br]Dopisany: 31 Lipiec 2009, 15:34_________________________________________________

9ca3685b94e60cfc.html

No miała być niunia na wakacjach, ale jak widać ze wstawiania zdjęć mam średnio zaliczone.

Co robię źle ????

Zdrowaś

K.

Opublikowano

No miała być niunia na wakacjach, ale jak widać ze wstawiania zdjęć mam średnio zaliczone.

Co robię źle ????

Zdrowaś

K.

9ca3685b94e60cfc.jpg

:good: Świetne foto ;)

Opublikowano

Do kalendarza z nim :good:

Opublikowano

No miała być niunia na wakacjach, ale jak widać ze wstawiania zdjęć mam średnio zaliczone.

Co robię źle ????

Zdrowaś

K.

9ca3685b94e60cfc.jpg

:good: Świetne foto ;)

Fotka bombowa, tak jak Renifer napisał, do kalendarza :) A i pewnie Audi by nie pogardziło takim zdjęciem w katalogu :)

Opublikowano
  • Autor

Panowie dzięki serdeczne, text o kalendarzu po prostu przedni

coś tam jeszcze dorzucę w takim razie

Będzie mini cykl - niunia na wakacjach :wink4:

Zdrowaś

K.[br]Dopisany: 03 Sierpień 2009, 10:53_________________________________________________9f3f04908fba1354.html

Taka tam sobie foteczka :gwizdanie:

Zdrowaś

K.

Opublikowano
9f3f04908fba1354.jpg
Opublikowano

Super :good:

Opublikowano

Mmm... Miodzio, daj poprowadzić..

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Niunia na wakacjach cd - tym razem pod kulkami (nie mylić z bilardem :wink4: )

d7a255aacce9e072.jpg

Zdrowaś

K.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.