Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Sedan - laser Rot :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Stary bajka jest:wink:

Jakby nie to że nie wiem jakie będą dalsze losy mojej bryki to już kompletowałbym chemię do korekty lakieru....

Zmieniasz na nowsze?:wink:

Opublikowano

Chyba na Passka B5, bo mi się fajna opcja szykuje :wink:

Opublikowano
Chyba na Passka B5, bo mi się fajna opcja szykuje :wink:

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano
Chyba na Passka B5, bo mi się fajna opcja szykuje :wink:

passek B5 to zmiana na to samo przecież co przedlift A4:facepalm:

jak już pastucha, to B5FL:wink:

Kuracja nadwozia konkretna:jerk::jerk::jerk:

Opublikowano
  • Autor
Chyba na Passka B5, bo mi się fajna opcja szykuje :wink:

Trójkę daje dziś za zieloną :naughty:

Opublikowano
Chyba na Passka B5, bo mi się fajna opcja szykuje :wink:

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

To będzie małżeństwo z rozsądku :wink:

---------- Post dopisany at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany at 20:02 ----------

Chyba na Passka B5, bo mi się fajna opcja szykuje :wink:

passek B5 to zmiana na to samo przecież co przedlift A4:facepalm:

jak już pastucha, to B5FL:wink:

Kuracja nadwozia konkretna:jerk::jerk::jerk:

Niby tak, ale Passat w idealnym stanie, wszystkie serwisy na ori częściach, pełna historia, dużo większy, doinwestowany, i na wyjątkowo korzystnych warunkach zakupowych :decayed:

---------- Post dopisany at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany at 20:05 ----------

Chyba na Passka B5, bo mi się fajna opcja szykuje :wink:

Trójkę daje dziś za zieloną :naughty:

Szwagier daje mi za nią 6,5 :kox:

Opublikowano
  • Autor

Szwagier daje mi za nią 6,5 :kox:

Szwagier h*j nie rodzina pamiętaj :decayed:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Ładne to to czerwieństwo :decayed: Doprowadziłeś ją do stanu praktycznie salonowego :naughty: Podoba mi się na tym kółku :jerk:

Opublikowano

Piknaaaaa jest ale prosi sie o glebe ;D

Opublikowano

Tak jak teraz jest dobrze :good: A jak się jeździ?

Opublikowano

Fajna Fura :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Ładne to to czerwieństwo :decayed: Doprowadziłeś ją do stanu praktycznie salonowego :naughty: Podoba mi się na tym kółku :jerk:

Tak jak teraz jest dobrze :good: A jak się jeździ?

Fajnie że się podoba :decayed: ale do salonowego to hohohooo :wink:.

Co do jazdy to nie narzekam, kto wie może na wiosnę w końcu się na softa zdecyduje

Piknaaaaa jest ale prosi sie o glebe ;D

:decayed: , Są takie plany nawet vt jest, ale co z tego wyjdzie to się zobaczy :whistling:

image.jpg

Opublikowano

lakier po prostu miażdzy:decayed: musze do was wpaść z moim ulepem :grin:

Opublikowano

na glebie kozak :kox:

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Sprzedam mojego Laser rota :cry: , zainteresowanych zapraszam na PW

Opublikowano

Jak to sprzedam... Jeszcze jej nie zdążyłem na mieście wypatrzeć :foch:

Pochwal się na co zamieniasz :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Coś w benzynie , może z gazem :wink: , a co do marki to nie wiem kwestia $

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.