Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Radio RNS-D a niestandardowe nagłośnienie


jencik

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Mam zamiar w swojej b6 zmodyfikować trochę audio, na pewno zmienię głośniki, dorzucę jakiś wzmacniacz, może sub. Pytanie czy RNS-D pociągnie coś sensownego?

Pozdro[br]Dopisany: 03 Sierpień 2011, 15:21_________________________________________________nikt nie jest w stanie pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zadaj pytanie czy da sie podłaczyc tam cos innego, bedą Ci potrzebne adaptery na kable RCA jak myślisz o wzmacniaczu, pozatym RNS-D to kiepska stacja jako jednostka główna :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zadaj pytanie czy da sie podłaczyc tam cos innego, bedą Ci potrzebne adaptery na kable RCA jak myślisz o wzmacniaczu, pozatym RNS-D to kiepska stacja jako jednostka główna :gwizdanie:

A co proponujesz zamiast tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak fabryka to RNS_E jak nie fabryka to jakaś sensowna stacja multimedialna(pioneer, JVC itp), albo zamiennik fabryki Dynavin, ma wszystko i mozna rozbudowac na tym już fajne audio, tylko używki nie znajdziesz, a nowe kosztuje[br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 12:57_________________________________________________A jak chcesz zostać przy tym zabytku rodem z A4 B5, to potrzebne będą ci adaptery by podłaczyć kable RCA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tak

jezeli podlaczasz gloniki "pod radio" to oczywiscie "jakie to radio" ma kluczowe znaczenie

jezeli podlaczasz to przez wzmacniacz (+okolo 500 zyla koszt instalacji z budzetowym wzmacniaczem) to znaczenie radia maleje jezeli chodzi o "naglosnienie" ale oczywiscie pozostaje sprawa wybajerowania... (mp3, BT, navi, rozbudowane regulacje barwy, radio z paroma bankami pamieci np Polska i Czechy albo "u mnie na wsi" w "trasie") itp

Pozdrawiam,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chciałbym zmienić głośniki, dorzucić wzmacniacz i do tego wszystkiego kupić porządną "stację multimedialną" to niestety trochę tych środków potrzeba :rolleyes:

Inaczej.. Powiedźcie co ciekawego mogę zrobić z RNS-D? Nie chcę super basów i wibrujących szyb, nie mam zamiaru brać udziału w żadnych konkursach. Po prostu chcę by to audio zaczęło grać milej dla ucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupić wzmak i sub i adapter dajacy sygnał RCA

Możesz zapodać jakimś przykładem, który nie będzie się marnował przy tej "kiepskiej" jednostce głównej?

Adaptery widzę dwa rodzaje:

http://allegro.pl/adapter-sygnalowy-rca-konwerter-jakosc-swidnica-i1749136404.html

http://allegro.pl/adapter-audi-vw-skoda-gniazdo-mini-iso-4x-rca-i1724788420.html

O coś takiego chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten drugi :good:

wtedy mozesz podłaczyc jakieś granie do auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie potrzebna ci kostka - adapter, na alegro bez problemu znajdziesz, musisz tylko sprawdzic jaki masz system audio zamontowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie potrzebna ci kostka - adapter, na alegro bez problemu znajdziesz, musisz tylko sprawdzic jaki masz system audio zamontowany

No na pewno adapter, ale ten co wyżej dałem chyba sie nie nadaje? Czy połączy kostki, a oba kable wepnę w radio?

Swoją drogą mam taki błąd:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b1502845d7013c82.html

Co robić?

Na fisie nie mam żadnych informacji z radia :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś odłaczyłes widocznie :gwizdanie: masz w ogóle tuner TMC :chytry:

No ten drugi link jest OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba z tyłu w schowku, ale pewien nie jestem

Tam mam jedynie amplituner i sub'a.

Wyczytałem, że może on być pod kierownicą.[br]Dopisany: 13 Sierpień 2011, 10:41_________________________________________________Hej,

Ktoś może wie jakie wymiary ma RNS-D albo jakie ze "stacji multimedialnych" wejdą do koszyka zamiast RNS-D bez większego kombinowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko wejdzie tylko ramke musisz kupić, a jak ma zapełnić całą luke to RNSE albo dynavin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...