Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 ALT] Błąd: 18010

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam jeszcze jedno pytanie: czy po odłączeniu kostki od komputera i zrobienia pomiarów miernikie później auto mi odpali ? Nie będzie trzeba nic kodować? I czy do dostania się do ecu muszę ściągać całe nadszybie ?

Opublikowano
Godzinę temu, Kamil4b7 napisał(a):

Mam jeszcze jedno pytanie: czy po odłączeniu kostki od komputera i zrobienia pomiarów miernikie później auto mi odpali ? Nie będzie trzeba nic kodować? I czy do dostania się do ecu muszę ściągać całe nadszybie ?

Normalnie odpali, nic nie trzeba kodować. Musisz trochę rozebrać w podszybiu.

Opublikowano

Miałem właśnie dobierać się do mierzenia napięcia w sterowniku ale podłączyłem vcds I nie mam tego błędu? Przejechałem Ok 130 km i nic cisza nie ma błędu  wczoraj ładowałem aku do full i po tym nie ma błędu? Czyli jest wszystko ok była to wina nie naładowanego na full aku ? Zmierzyłem naładowanie aku i wyszło tak: przy wyłączonym silniku i wszystkie odbiorniki prądu wyłączone.

Na wyłączonym silniku: 12,36 

Na włączonym silniku: 13,88 

Silnik w pełni nagarzany temperatura na dworze Ok 8 stopni wszystko jest ok ? Nie powinno ładować powyżej 14v ? Pomiary na wolnym obrotach 

20230326_115702.thumb.jpg.eb5cfa15d58f994ded28102a39ab6c14.jpg

 

20230326_115611.jpg

Opublikowano

Napięcie ładowania między 13,8 - 14,2 V dla tego modelu jest normalne.

Podłącz co jakiś czas vcds i sprawdź czy błąd powraca.

 

Opublikowano
Teraz, Muskel1 napisał(a):

Napięcie ładowania między 13,8 - 14,2 V dla tego modelu jest normalne.

Podłącz co jakiś czas vcds i sprawdź czy błąd powraca.

 

Zapomniałem dodać że alternator był regenerowany max 3 tygodnie temu czyli to jest normalne ładowanie ? Błędu nie ma będę sprawdzał co jakiś czas czy blad nie powraca a może aku mam za dużej pojemności i nie doładowuje go ?

Opublikowano

Ładowanie jest w przedziale, tak jak pisałem wyżej, powinno być między 13,8 - 14,2 V.

 

Jeżeli po ładowaniu akumulatora aku ma napięcie tylko 12,36 V to albo za krótko ładowałeś albo akumulator masz do wymiany. 12,36V to naładowanie rzędu 60%.

W pełni naładowany aku powinien mieć napięcie 12,65 - 12,7 V.

Opublikowano

Ładowałem go Ok 5 h podłączyć go na 12 h?

Opublikowano

Spróbuj naładować go do pełna. Zmierz napięcie 2 godz. po ładowaniu.

Opublikowano
4 godziny temu, Muskel1 napisał(a):

Spróbuj naładować go do pełna. Zmierz napięcie 2 godz. po ładowaniu.

Ok

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam, mam podobny problem do kolegi, otóż wyskakuje mi błąd tego zacisku 30 niskie napięcie

Przypomnę że kasuje błąd i cały czas to samo 

Aku nowe 

Alternator regenerowany

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.