Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] Zaprawki lakiernicze ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niestety nie robiłem.

1. Najpierw wyczyściłem miejsca gdzie występowała rdza (do czystej blachy)

2. zastosowałem brunox (2 razy w odstępie ok 20-30 min) i zostawiłem do wyschnięcia na 24h

3. potem dałem podkład akrylowy (3 razy w odstępach ok 15-20 min) i zostawiłem na noc do wyschnięcia

4. następnie lekko przeszlifowałem papierem ściernym 500 i położyłem lakier w kolorze nadwozia (3 razy w odstępach ok 20-30 min)

5. na koniec lakier bezbarwny (3 razy w odstępach 10-15 min)

Efekt całkiem zadowalający jak na pierwszy raz. Tylko troszkę widać miejsca gdzie było wyczyszczone do czystej blachy :kwasny: ale zaprawki są w mało widocznych miejscach więc jest OK.

Pozdro :)

jak mozesz zrob fotki.. a czym malowales pistoletem?

Opublikowano
  • Autor

Może jutro uda mi się wrzucić jakieś foto, a malowałem sprayem.

Opublikowano

Panowie

Mam pytanie, bo jestem zupełnie zielony w temacie (zreszta jak kolor mojego auta :))

Zaczął schodzi mi klar na tylnich drzwiach od strony kierowcy-zrobiły się dziury w powłoce. Kolega powiedział, żebym zeszlifował papierem ściernym te dziury i bezbarwnym lakierem pociągnął. Nigdy tego nie robiłem,mogę tak zadziałać?

pozdrowienia

Opublikowano
  • Autor

Obiecane fotki:

http://imageshack.us/photo/my-images/856/dsc00039x.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/194/dsc00040ns.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/836/dsc00041lr.jpg/

Jeszcze tak sobie wymyśliłem, że może wykleję całe miejsce dzie były zaprawki i gdzie jest tablica rejestracyjna taką folią:

http://moto.allegro.pl/folia-carbon-karbon-di-noc-3m-3d-30x100-sklep-i1767465602.html

Co o tym myślicie ?[br]Dopisany: 19 Sierpień 2011, 15:04_________________________________________________a może ktoś się orientuje gdzie można w Wa-wie kupić folię karbonową?

Opublikowano

dziekówa za fotki nawet nawet wyszlo ja to chyba zrobie pistoletem...

Opublikowano
  • Autor

Ja nie miałem pistoletu wiec musiałem sobie poradzić w taki sposób.

Opublikowano

Ja nie miałem pistoletu wiec musiałem sobie poradzić w taki sposób.

w sumie tak...

Opublikowano
  • Autor

A czy ktoś może mi podpowiedzieć gdzie dostanę folię carbonową w Wa-wie?

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Rapciuch-R1 :>

Opublikowano

Dzięki Rapciuch-R1 :>

polecam sie na przyszlosc... pozdro Kolego :)

Opublikowano
  • Autor

Może mi ktoś dać wskazówki jak się okleja folią karbonową?

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Panowie muszę porobić zaprawki w moim T4 - białym. Na chwilę obecną mam Cortanin F, pistolet do lakierowania, szpachlówkę wykończeniową i podkład epoxydowy (to co posiadam w garażu)

czy na Cortanin można prysnąć podkładem epoxydowym? Jeżeli nie to jakim? Jeżeli tak to czy aby można było prysnąć już lakierem akrylem to czy trzeba dać też jakiś podkład pod lakier (akrylowy, reaktywny czy jakiśtam) czy wystarczy ten epoxyd o ile go będzie można użyć?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam.

Pozwolę sobie na podpięcie aby nie zakładać nowego wątku , mianowicie co polecacie aby zabezpieczyć delikatne odpryski na masce i dachu itp. mam kilka takich miejsc gdzie lakier został skutecznie usunięty np. kamykiem podczas jazdy i chciałbym to zamalować , niektóre odpryski już jakby się "zabrązowiły" czy dobre będzie to

http://moto.allegro.pl/lakier-zaprawkowy-do-samochodow-audi-a5-s4-rs4-s6-i2202384301.html

czy może wystarczy to

http://moto.allegro.pl/vw-audi-lakier-la7w-zaprawka-sztyft-i2251084822.html

Proszę o rady

Pozdrawiam.

---------- Post dopisany 16-04-2012 at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany 07-04-2012 at 21:10 ----------

Nikt mi nic nie doradzi ...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A duze te zaprawki ? jezeli kilka mm to kropla brunoxa i kropla lakieru w kolorze na drugi dzien, mozesz kupic lakier w malym pojemiku z pedzelkiem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.