Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

felgi 16 co myslicie ...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zakupilem felgi 16 wraz z oponami za 3100zl nowy zestawik opony 205x55 co myslicie o tym ?

IMG_0222.jpg IMG_0224.jpg

w poniedzialek mi zaloza to podesle fotki...

Opublikowano

dopiero na samochodzie jak będą to się oceni :wink:

Opublikowano
felgi 16 wraz z oponami za 3100zl

Ale cena :shock: Zapodaj Fotki jak założysz

Opublikowano
dopiero na samochodzie jak będą to się oceni :wink:

dokładnie :)

Opublikowano

ale cos slabo zaszalales tylko cal do gory bylo dolozyc do 17" :twisted:

Opublikowano
  • Autor

nieznalazlem na allegro z tej firmy zadnych a podobne to jakies 2 tys same felgi a z tego co wiem to opony w tym rozmiarze np continental to jakies 1400 zl..............

Opublikowano
nieznalazlem na allegro z tej firmy zadnych a podobne to jakies 2 tys same felgi a z tego co wiem to opony w tym rozmiarze np continental to jakies 1400 zl..............

A co to za firma robi te fele ?? Ja za nóweczki w pudełkach 18" OZ z oponani Conti Sport Contact 2 225/40/18 dałem 3400 :mrgreen: Jakbyś zapytał wcześniej to byśmy Ci doradzili gdzie kupić najtaniej :twisted:

Opublikowano

16" to trochę za mało, jak dla mnie :cool:

Opublikowano
  • Autor

sadze ze nie znacie punktow sprzedarzy opon i felg w okoloicach dublina ?..............

Opublikowano
sadze ze nie znacie punktow sprzedarzy opon i felg w okoloicach dublina ?..............

Zdziwiłbyś się.Mamy swoich ludzi na całym świecie :wink: Ale skoro już kupiłeś to nie ma o czym gadać.

Opublikowano

sadze, ze mogles wydac ta kase na ladne (ale uzywane) 17" albo nawet 18".

Opublikowano

:shock: Ale cena za 16 ?? :roll: To ja bym bral 18 od Hugo a 16 sobie odpusc .... :razz: 16 to zdecydowanie za malo jak na A4, ja po 5 miesiacach jak patrze na swoje felgi to one takie jakies male sa :mrgreen: :twisted:

Opublikowano
Ale cena za 16 ??

ale too jest cena za nowe fele + nowe opny,,,więc chyba, patrzać na normalen ceny sklepowe, nie jest dużo :roll:

Opublikowano
:shock: Ale cena za 16 ?? :roll: To ja bym bral 18 od Hugo a 16 sobie odpusc .... :razz:

Moje już się dawno sprzedały :lol: Ale na szczęście zostały w klubie i w dodatku w Lublinie :lol:

Opublikowano
  • Autor

niemamw sumie duzego pola manewru jezeli chodzi o Polske bo mieszkam obecnie w irlandii i nie czesto w polsce bywam ... pozdro dla wszystkich forumowiczow

Opublikowano

tu jest ładna oferta felg i fajne ceny

www.dtcar.pl

Opublikowano
  • Autor

przedchwilka zalozone.............IMG_0229.jpg

IMG_0238.jpg

    IMG_0239.jpg

Opublikowano
nieznalazlem na allegro z tej firmy zadnych a podobne to jakies 2 tys same felgi a z tego co wiem to opony w tym rozmiarze np continental to jakies 1400 zl..............

A co to za firma robi te fele ?? Ja za nóweczki w pudełkach 18" OZ z oponani Conti Sport Contact 2 225/40/18 dałem 3400 :mrgreen: Jakbyś zapytał wcześniej to byśmy Ci doradzili gdzie kupić najtaniej :twisted:

Witam...spytam z ciekawosci...mysle o zmianie felg (obecnie 205/55/R16 seria). Czy w B6A4 da sie normalnie jezdzic na seryjnym zawieszeniu ale w bucikach: 225/40/18 ?? Normalnie w sensie, czy nie ma takich akcji jak ocieranie opon o nadkola, czy pogiete fele na pierwszej dziurce...??

Pozdrawiam.

Opublikowano
Witam...spytam z ciekawosci...mysle o zmianie felg (obecnie 205/55/R16 seria). Czy w B6A4 da sie normalnie jezdzic na seryjnym zawieszeniu ale w bucikach: 225/40/18 ?? Normalnie w sensie, czy nie ma takich akcji jak ocieranie opon o nadkola, czy pogiete fele na pierwszej dziurce...??

Pozdrawiam.

Wszystko zależy od szerkości felgi i ET felgi. Przy feldze 8"x18 i ET oraz oponie 225/40/18 absolutnie nic nie obciera.Jak kupisz gówniane felgi to pogniesz nawet na oponie 195/65/15 :)

Opublikowano
Witam...spytam z ciekawosci...mysle o zmianie felg (obecnie 205/55/R16 seria). Czy w B6A4 da sie normalnie jezdzic na seryjnym zawieszeniu ale w bucikach: 225/40/18 ?? Normalnie w sensie, czy nie ma takich akcji jak ocieranie opon o nadkola, czy pogiete fele na pierwszej dziurce...??

Pozdrawiam.

Wszystko zależy od szerkości felgi i ET felgi. Przy feldze 8"x18 i ET oraz oponie 225/40/18 absolutnie nic nie obciera.Jak kupisz gówniane felgi to pogniesz nawet na oponie 195/65/15 :)

Witam, czy moglbys podeslac kilka fotek Twojej audiczki na tych 18'...chcialbym zobaczyc jak to wyglada...druga sprawa, co to oznacza "dobre felgi"...jakie to marki?

Pozdrawiam.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.