Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wahacze "DACHSTEIN-GERMANY" opinie


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, znalazłem na allegro wahacze firmy dachstein-germany,bardzo tanie i sporo ludzi je kupuje np.wahacz górny 39zł ale czy warto...?http://moto.allegro.pl/item306410126_wahacz_gorny_przedni_audi_a4_a6_vw_passat.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są jeszcze tańsze cały przód z końcówkami kier. kosztował ok 2 tyg. temu 489zł :kox:, a ceny wciąż idą w dół

ale odnośnie dachsteinów to ja już załorzyłem ten temat i niewiele osób mi pomogło, odezwał się kolega Adikrakow,

więc kupiłem :>, ale jeden(banan- lewy), kumpel kupił całą stronę, za parę miesięcy trzeba będzie coś o tym powiedzieć :drunk:

Ale dodam, że na zdjęciach na allegro.pl są napisy "germany", ale w realu na wszystkich sześciu częściach tego napisu nie znalazłem :bicz:

Jeżeli chodzi o sprzedającego, nie wiem czy mogę wymienić, ale powiem: Norbi1504, naprawdę spoko, wszystko oki, przesyłka express, bez problemu i pomyłek :th:

ale piszcie swoje uwagi, bo jestem sam ciekaw jak to będzie się sprawować :a4fan:

na razie jest okej, pukanie się skończyło :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak planowałem max wydać 600zł hmmm także nie wiem co dalej a wiem że napewno potrzebuje cały kpl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz mialem super wzmacniane Meyle naszczecie tylko 2 z czego zostal mi 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dajcie namiary na jakieś kości..powtarzam ze cena max 800 ale o Lemforderach za komplet zapomniec na allegro tylko master i master i w cenie za kpl. 590zł a jeden Lemforder za sztuke 250zł :kwasny:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, znalazłem na allegro wahacze firmy dachstein-germany,bardzo tanie i sporo ludzi je kupuje np.wahacz górny 39zł ale czy warto...?http://moto.allegro.pl/item306410126_wahacz_gorny_przedni_audi_a4_a6_vw_passat.html

To zależy ile jeździsz autem. Jeśli dużo to kup sprawdzone wahacze. Ja robię rocznie około 7tys. km i właśnie kupiłem taki wahacz. Nie narzekam, jak siądzie za rok to kupię drugi bo są tanie. Z resztą Germany to nie China :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem u gościa osobiście co sprzedaje te wahacze.Powiedział ,że większość hurtowni bierze od niego i niemiał zwrotów a miał tego sporo bo sam kupiłem.Gdyby były problemy z jakością to napisze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do mastersportow tez juz sa opinie na forum -wystarczy poczytac tez jestem jednym z pierwszych testujacych i raczej wiecej ich nie zaloze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dosłownie dwa dni temu odebrałem z poczty komplet zawiechy Master Sport wraz z dwoma łącznikami stabilizatorów i kompletem śrób z czego połowa jest czarnych tzw wzmacnianych. Za całośc zapłaciłem 600 PLN koszt przesyłki w cenie. Na każdym z elementów pisze MS AUTOMOBILTECHNIK GERMANY. Pudełko moczywiście oryginalne z oznaczeniami, numerem ISO i chologramem. Troche przestraszyłem sie tego że gdy zadziałam niewielką siłą [dłonią] na sworzeń który wystaje z jednej strony wachacza i na który nakręcona jest nakrętka to on sie w tym swoim gnieździe rusza. Ale jak juz sie wypowiedział jeden z klubowiczow tak to ma byc. To jest link strony z której kupowałem:

http://moto.allegro.pl/item400461027_zestaw_wahaczy_audi_a4_a6_vw_passat_super_jakosc_.html

Osobiście polecam tego allegrowicza- fachowo załatwiona transakcja.

Teraz pozostało tylko założyc i jeździc. A ile km na tym zrobie? Kto to wie? Rozmiar kół mam taki 195/65/15 i rocznie robie około 15 000. Biorąc m.in. to pod uwage zdecydowałem sie na firme Master Sport.

Zycze dobrego wyoru. Pozdro i Szacun :wink4:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego dobrze wybrałeś, osobiście zrobiłem już 29.000 i nadal cisza, fakt że robie trasy do hiszpanii, Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam audi a4 b6

po lewej stronie założone wahacze dachstein a po prawej febi przejeździłem narazie 19 tys km ale wymieniałem tarcze i odpiąłem górne wahacze w celu sprawdzenia i co się okazało ? Ze febi wyrąbane bardziej niż dachstein aż mi się szkoda sąsiada zrobiło bo zamówił sobie febi na cały przód za 980 zł :P reszty wahaczy nie sprawdzałem bo skoro nic nie stuka to nie ruszam:) jak ktoś ma jakieś pytania chętnie odpowiem.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2008 o 20:46, adikrakow napisał:
felipe.avant napisał:

czyli jak zakładać? chodzi mi o cały kpl. czy lepiej sprawdzoną marke "master-sport"?

 

master-sport też nie jest tak do końca sprawdzony, temat był wałkowany parę razy, dopiero kolega Murzyn został naszym forumowym królikiem doświadczalnym, osobiście wolałbym dołożyć kasę i założyć MS, zależy jaką ilością gotówki dysponujesz na allegro są za 800 wystawione Lemfordery a to już najwyższa półka...

nie ma Lemforderow za 800zl, są jedynie Chińskie podróbki z napisem LMO i sową w logo.

Z niskobudrzetowych polecam z czystym sumieniem SKV, znacznie tańsze niz Master Sporty a jakosciowo na bank nie gorsze,  Testy SKV na forum sa nie na jednym Murzynie tylko na kilkudziesięciu użytkownikach.

Jak nie liczysz się z budrzetem kup LMO (cena min 1200zł). Wszystkie Delphi, Moog, Febi sobie odpuść bo przepłacisz w stosunku do SKV a jakość wcale nie będzie lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie okolo 20 tys km temu założone wahacze na przód master sport, teraz wymieniłem końcówki kierownicze bo w jednej guma pękła a reszta wahaczy według stacji diagnostycznej ok, wiec dla mnie tez ok , jednak powiem tak że coś tam jednak stuka ale skoro na diagnostyce nie znaleźli to jeżdżę dopóki się nie nasili, 

600 zł komplet i zobaczymy jak długo jeszcze pojeżdżę, Sasiad jeszcze na febi jeździ zobaczymy ile jeszcze pojeździ jak tylko coś się będzie jemu albo mnie działo to dam znać pozdrawiam w razie pytań pisać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...