Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Moja A4 - i dziób się cieszy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Przyszedł czas aby pochwalić się moją nową "dziewczyną". Wcześniej kręcił z nią pewien miły forumowicz, czyli Pawło2004. Był tak miły, że 2 miesiące temu sprzedał mi ją za "grube" pieniądze. :) Postanowiłem więc zająć się nią najlepiej jak potrafię.

O planowanych modach na razie nie myślę - są inne wydatki. Wymieniłem oliwkę i komplet filtrów. Tak na początek fajnie by było wsadzić tam jakieś siedzenia od S-ki , bo teraz są najzwyklejsze stołki i to delikatnie razi, ale co tam - ważne, że auto cieszy moje oczy (i nie tylko moje:) ) Zrobiłem już ok 5000 km - sprawuje się bez zarzutów - i oby tak dalej.

Jeśli macie jakieś pomysły co można by zrobić z tą sztuką, żeby wyglądała jeszcze lepiej aniżeli obecnie to piszcie śmiało.

Aha - i najważniejsze, nie czepiać mi się tego znaczka S-LINE. Przyczepił się tam jakiś czas temu i już tak zostanie :)

================================

Wyposażenie:

- 4 elektryczne szyby :cool1:

- FIS (pełen)

- 6 AIR BAG

- tempomat

- grzane stołeczki :heat:

- wspomaganie kierownicy

- blokada kierownicy

- regulacja kierownicy

- radio CD Concert - - nagłośnienie Audi 8 + subwoofer

- immobilizer

- 2 x podłokietnik

- felgi 17

- gałka zmiany biegów S-line

- ESP, ASR, ABS

- klimatronik 2-strefowy

- szybki ściemnione przez Pawlo 2004 a więc on wie co i jak (dla mnie git)

================================

Dane techniczne:

Audi A4 B6

1.9 TDI AVF

131 KM

prod. XII. 2003

przebieg 181000 (niech mi ktoś powie, że kręcony...)

kolor: najładniejszy z możliwych.

===============================

DSC09412.jpg

DSC09347.jpg

DSC09375.jpg

DSC09249.jpg

DSC09252.jpg

DSC09256.jpg

DSC09305.jpg

DSC09336.jpg

DSC09339.jpg

DSC09344.jpg

DSC09348.jpg

DSC09353.jpg

DSC09418.jpg

DSC09356.jpg

DSC09364.jpg

DSC09365.jpg

DSC09366.jpg

DSC09367.jpg

DSC09376.jpg

DSC09392.jpg

DSC09394.jpg

DSC09415.jpg

DSC09396.jpg

Opublikowano

Wrzuć te foty bezpośrednio na forum a nie linki bo ciężko się ogląda

Opublikowano

no fura pierwsza klasa :good:

a jakies plany co do modów sa??

Opublikowano
  • Autor

Tak jak pisałem wcześniej na jakiś czas z wydatkami trzeba przystopować. Naprawdę dużo dorezał już tam poprzedni właściciel za co wielkie dzięki, m.in.: dokładki w kolor, FIS, tempomat itp . Planować sobie jednak zawsze można, a więc marzy mi się:

- kierownica multifunkcyjna

- fotele od S-line - półskóra

- xenon

Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Opublikowano

gartuluje zakupu kolego

kolor faktycznie jden z ladniejszych :good:

koniecznie zakladaj RNS-E

moze sie czepiam ale czarne listwy do jasnej podsufitki srednio mi sie podobaja, moze jakies szczotkowane alu z czasem bys zapodal

ogolnie calosc przyjemna

bezawaryjnosci zycze

Opublikowano

No wreszcie pokazałeś "moje auto" :)

Jako, że było wcześniej moje to muszę napisać, że fura za***ista :decayed:

Ps. Aż mi się łezka zakręciła w oku :wink4:

Opublikowano

Super Autko! Taka sama jak moja tylko ze moja w Avant. Dobra sztuka do modów. No i gratuluje dobrego zakupu. Szerokosci i bez awaryjnosci

Opublikowano

ładna a4. Ja w pierwszej kolejności dodałbym osłonę podszybia i 2 osłony silnika;) koszt niewielki a efekt świetny.

Opublikowano
  • Autor

Osłonę aku kupuję na dniach - natomiast o co chodzi z osłoną silnika to nie kumam - czego tam brakuje na moim klekocie???

Opublikowano

Osłonę aku kupuję na dniach - natomiast o co chodzi z osłoną silnika to nie kumam - czego tam brakuje na moim klekocie???

nie brakuje, ale można dodać 2 osłony od innych silników i od razu jest ładniej

tak wygląda u mnie po dodaniu osłon http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=161710.msg2509753#msg2509753

Opublikowano

Bardzo ładne auto, przyjemny kolorek. Tylko kierownice bym skórą na początek obszył.. chyba że źle widzę?

Opublikowano
  • Autor

Kiera jest jak nowa - gdyby była tak wyślizgana jak w niektórych autach z działu "Zakup Kontrolowany" ;) to pewnie bym obszył - a że nie jest - to tak zostanie

Opublikowano

Nie no widać że nie jest zniszczona, po prostu skórzana lepiej leży w dłoniach :)

Opublikowano

Jeździłem na swojej 4 ramiennej w pokrowcu. Mimo, że każdy go wyśmiewał bo psuł wizerunek auta w środku to bez niego nie dało się nawet tym plastikiem kręcić...

Obszyj to skórą ;) albo zmień kierownice na jakąś godna dla łapek :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.