Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A co tam takiego cudownego?

Opublikowano

pomalowany kolektor farba zaroodporna:grin:

Opublikowano

Darkside Developments - Home :D

U nas w Plocku robią kolektor, do niego idzie żeliwna flansza i turbine sie przykreca jak na w/w zdjęciach. Mocowanie gruszki dobry tuner Ci ogarnie.

Opublikowano

czyli fachowego wyspawania tam nie widzicie?????,wygląda to jak ori

Opublikowano
A co tam takiego cudownego?

Może i nic cudownego. Jednak dzwonie, dzwonie i nie mogę namierzyć kogoś kto tą robotę ogarnie. Jeśli których z kolegów kogoś poleci to od razu wysyłam tam sprężarkę i kolektor do przerobienia.

Opublikowano

w wa-wie nie ma nikogo?

Opublikowano
A co tam takiego cudownego?

Może i nic cudownego. Jednak dzwonie, dzwonie i nie mogę namierzyć kogoś kto tą robotę ogarnie. Jeśli których z kolegów kogoś poleci to od razu wysyłam tam sprężarkę i kolektor do przerobienia.

Bo źle szukasz poszukaj kogoś kto jest technologiem spawania i wie jak pospawać żeliwo, moim zdaniem najlepiej dokupić trójnik wydechu od 2,7TDI i z tego zrobić flansze, i do tego jest potrzebny spec od spawania np z mostostalu a nie tuner:)

Baszmak7 widzę że jest coś wspawane ale czy fachowo to na fotkach nie widać:) dla tego byłbym daleki od szukania czegoś za granicami naszego kraju jak pierwszy lepszy technolog spawania który zna skład chemiczny żeliwa stosowanego do odlewów w motoryzacji powie jak i czym pospawać.

Opublikowano

No dobra to przeróbkę kolektora sobie zorganizuję. A co z dorobieniem gruchy?

Opublikowano
No dobra to przeróbkę kolektora sobie zorganizuję. A co z dorobieniem gruchy?

A kto Ci będzie to stroił? Niech sterownie geometrią zrobi ktoś kto będzie ogarniał soft.

Opublikowano
No dobra to przeróbkę kolektora sobie zorganizuję. A co z dorobieniem gruchy?

A kto Ci będzie to stroił? Niech sterownie geometrią zrobi ktoś kto będzie ogarniał soft.

Przynajmniej nie bedzie miał na kogo zwalić jak się nie da wystroić, też polecam takie rozwiązanie

Opublikowano
Stroicielem będzie Rogalotti :)

No to masz problem z głowy. Ustalałeś i wiesz na pewno, że Witek Ci to przerobi? Pytam, bo kiedyś słyszałem, że sceptycznie do tego podchodził. Wystarczy, że będziesz miał kolektor z przyspawaną flanszą, a resztę zrobi Witek. Nawet nie musisz nigdzie turba wysyłać. Niech Ci od razu ktoś EGR zaspawa w kolektorze, chyba że wolisz zaślepiać. Ja mam zaspawany, nie widać nawet, że coś zwanego EGRem tam kiedyś było. Można jeszcze zebrać trochę żeliwa w tym kolektorze, coby przepływy były większe...

Opublikowano
Stroicielem będzie Rogalotti :)

No to masz problem z głowy. Ustalałeś i wiesz na pewno, że Witek Ci to przerobi? Pytam, bo kiedyś słyszałem, że sceptycznie do tego podchodził. Wystarczy, że będziesz miał kolektor z przyspawaną flanszą, a resztę zrobi Witek. Nawet nie musisz nigdzie turba wysyłać. Niech Ci od razu ktoś EGR zaspawa w kolektorze, chyba że wolisz zaślepiać. Ja mam zaspawany, nie widać nawet, że coś zwanego EGRem tam kiedyś było. Można jeszcze zebrać trochę żeliwa w tym kolektorze, coby przepływy były większe...

Podchodził sceptycznie jak ostatnio go o to pytałem. W tym tygodniu odbiorę auto od niego to podrąże temat. Macie przy okazji namiar gdzie można zdobyć flaszę do przespawania na kolektor ?

Opublikowano
Macie przy okazji namiar gdzie można zdobyć flaszę do przespawania na kolektor ?

Przeczytaj post 511:) poszerzając jego treść temat flanszy musi być w ścisłym porozumieniu z gościem który będzie to spawał

Opublikowano

Samą flanszę mrozo Ci zrobi, tyle że nie każdy chce spawać nierdzewkę z żeliwem; albo tak jak Piotrek mówi - jakiś technolog z mostostalu, tyle że musisz mieć dokładne wymiary, a tego pewnie nie masz :)

Opublikowano

Evolution z Wrocławia ma fajną ofertę na montaż i przerobienie tego wszystkiego. Daje gwarancję że wszystko będzie grało, bez rzeźbienia filtra itp. Przygotuje graty, flansze i inne pierdoły.Jest jeden minus- odległość. Nigdy nie byłem we Wrocławiu- może warto przy okazji zwiedzania miasta zamontować sobie nowe turbo :)

Opublikowano

A jaka cena u Evo z ciekawości?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.