Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BPW] Ile km/h jadą wasze A4 2.0 multitronic?


julio4350

Rekomendowane odpowiedzi

Sio Mar... i MAG.. :polew: , temat jest o (Ile km/h jadą wasze A4 2.0 multitronic?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie ja niewidze sensu softoewania auta tylko dlatego zeby na miescie mogl JA z Seiczento wygrac na starcie... Dlamnie liczylo by sie Vmax

no tak bo u nas tyle drog zeby jezdzic 260km/h, poza tym ty ta seria za nim 200km/h uzyskasz to skonczy sie autostrada EOT :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wcale to tak dlugo nie trwa ,nie raz testowalem go i szybko uzyskuje tka predkosc . Fakt u nas nie ma drog zeby sobie pojezdzic ale ja czesto na miecy jezdze i tam chcetnie bym szybciej pojezdzil no ale wiadomo za maly silnik zeby tak sobie non stop jechac po 200 czy nawet po programie zamknac licznik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po wgraniu nowego programu i nie sprawdzałem Vmax ale to jak Mój samochodzik się teraz zbiera do wyprzedzania na trasie to sama przyjemność z jazdy więc nie uważam, że program jest tylko do Vmax, spróbuj, a sam zobaczysz jaka jest frajda z jazdy (mam teraz jakieś 175KM)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy ciaglej jezdzie 4 czy 4.5 tys obrotow.Olej dostaje momentalnie temperatury 120 i wiekszych.Wiec takie cos sie moze sie zle skonczyc.

Dieslem wedlug mnie jezeli sie chce jechac ciagle to nie wiecej niz 3.5tyś obrotow.I to tez z uwaga na wskaznik temp oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie kolego vauxhall i pozostali koledzy avf po za tematem na zakończenie mała przestroga; od szarowa do wrocławia ciągle od 200-240km/h w 3 osoby(chip 180ps) i po powrocie turbo do regeneracji-przegrzane. więc kolego julio śmigaj nawet te 210 grunt że wszystko gra i nic sie nie dzieje :decayed: a różnica może wynikac z wielu czynników(opony,obniżone zawieszenie,siła wiatru na drodze,zużyciu mechanicznym cześci silnika itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że z salonu wyjadą 2 identyczne modele, i pierwszy pojedzie 210km/h a drugi 230km/h. I przyczyn może być kilka....

Był już kiedyś podobny wątek na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...